Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

............+.............

***************BARKA*******************

Polecane posty

Gość HAKÓNA
Nie dziwie się że ONO po takim drinku.....tak zaszło..........:););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak ANDRZEJ JA WIEM TO DAWNO,ŻE ZŁO TRZEBA ZWYCIĘŻAĆ DOBREM I STARAM SIĘ TAK ROBIĆ...MOŻE DLATEGO ZAWSZE MI WIATR W OCZY WIEJE:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HAKÓNA
Gniewko żadnych mat! ten trud ma swoisty urok i jak odpowiednio "pociągniesz " nosem:) poczujesz jego kojący zapach:) mam nadzieję i nie wątpie ze rozumiesz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoneczko chyba mi oczy zaszły mglą po tym drinku...oświec mnie o czym napisałaś...bo nie jarzę.....ONO:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gniewko co tam maty ogrzewanie podłogowe rozprowadź po ogrodzie....chcesz to materiały Ci podeślę z dobrym rabatem...siedzę w tym...fachowca w razie potrzeby też...przemyśl to:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JUŻ WSZYSTKO WIEM ....po prostu nie nadążyłam i umknęło mi ...no fakt tak mogło być....Hakóna ja mam nadzieję ,że kiedyś jeszcze napijemy się razem Jakiegoś grzańca i wtedy obejrzymy zachód...co Ty na to...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HAKÓNA
Sadze że owszem!:) Ale na ten czas odmeldowuję się! wstać muszę przed 6.. dziękuje za wieczór:) za uśmiech:) i za wspólna melodię....;) Dobranoc wszystkim🌻 ❤️ :):) spokojności i fajniutkich snuf;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HAKÓNA
Witam:) wygląda na to że ten piegowaty dzień kończy się. Pzdrawiam wszystkich 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hakuna czy Ciebie nie zawiało:)bo ja dzisiaj nie wyjechałam samochodem....śmiałam się z Gniewka wczoraj....mam za swoje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HAKÓNA
Delfino nie zawiało lecz zasypało i reszty dopełnił plug który odsnieża główna drogę... przed 6 już cheblowałam z łopatą. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×