Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

............+.............

***************BARKA*******************

Polecane posty

Gość czesc krzyzyku
spacer rozumiem w celu dotlenienia ostatnich komorek:P bo bredzae:D wlasnie sie ubieram. pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hm wiesz kiedy tutaj
zagladam? :D wyladniales? he:D dusze swoja masz na mysli:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hm wiesz kiedy tutaj
zapomnialam, buziak muuuaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HAKÓNA ,GNIEWKO 🌻:) nie było praktycznie dziś...sory wczoraj;)ale pamietałam o WAS :) MAM OGROMNĄ PROŚBĘ....PROSZĘ ZAJRZYJCIE TUTAJ http://www.garnek.pl/vinga jeżeli możecie przekazać swój 1% podatku przekażcie tej dziewczynie... ona naprawdę tego potrzebuje...byc może te nasze procenty przedłużą jej życie....🌻 wczorajsze jej słowa skierowane do mnie..... Ślicznie Ci dziękuję to dla mnie naprawdę wiele znaczy, to nieoceniona pomoc....Teraz wyjeżdzam do kliniki i jak nie kłopot trzymaj kciuki za mnie.Pozdrawiam serdecznie :) 🌻 Tym bardziej jest za co dziękować :) Kiedys się odwdzięczę..nawet tam dobrze miec wsparcie :) Ja mam je od rodziców bo nie zyją już wiele lat i stawiaja na mojej drodze dobrych ludzi którzy nie dadzą mi zginąć :) 🌻 to napisała dziś.... Witaj, slicznie ci dziękuję za pamięc o mnie... Dziś czuje sie fatalnie juz raz bylo pogotowie mam takie bóle, że się zwijam.Rano mam połączenie i jak na niego nie zdąże to kaplica;/ Nie mam własnego samochodu a muszę być terminowo w klinice inaczej nic nie załatwię.Uczestnicze w programie lekowym i jak się nie wywiążę z terminem to zapewne usuną mnie z porgramu a lek warty 12 tysięcy więc wiesz nie kupie go sama ... Bardzo denerwuje się czy dam rade dojechac tyle kilometrów ale cóz jakos musi byc.Jestem taka przymroczona srodkami przeciwbólowymi ze nie umiem mysli zebrac.Dziękuję jeszcze raz z apolecenie mnie na stronie.Ściskam goraco i odezwe sie jak tylko bede mogla.Pozdrawiam to na tyle....nie wiem dlaczego,ale bardzo zaangażowałam się w pomoc dla niej...nie widziałam jej twarzy tak jak waszych...ale chcę ...po prostu czuję taką potrzebę... a teraz życzę WSZYSTKIM chyba już MIŁEGO DNIA🌻 ten kawałek zadedykowałam JEJ... http://www.youtube.com/watch?v=KnRKHdB6tsA a dla WAS❤️ http://www.youtube.com/watch?v=t1-ZicnIpw8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich. Pewnie 86 % ludzi zahipnotyzowanych jest za pomocą telewizji i innych mediów takich jak czasopisma i gazety. Wmawiają one,działając na podświadomość,że jakiekolwiek trujące chemiczne związki mogą służyć jako leki. W dawnych czasach hitlerowscy ,,lekarze" by przeprowadzić doświadczenia na ludziach musieli przywieźć człowieka do obozu kupić truciznę i wypróbować,wydając także środki na spalenie zwłok. Dzisiaj zamiast zastosować takich metod , które naprawdę skutkują,,np Terapia dr Gersona" kupują trutkę za własne pieniądze i za własne pieniądze jadą do obozu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarokoStyle sklep rekodziela
Sklep rekodziela marokanskiego www.marokostyle.com zaprasza na noworoczne promocje. Egzotyczne elementy wystroju wnetrz i ogrodow ... a rowniez cos dla Ciebie .... www.marokostyle.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość będzie bolało
czesc krzyzyku:) chyba juz wszystko jasne jest? caluje. moj usmiech niech Ci towarzyszy kazdego dnia a blask rozesmianych oczu:D rozjasnia chwile zwtapien, bo wiem, ze takie miewasz. 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość będzie bolało
mila byc usmiech a zrobilam rechot:) nie wysylaj zadnych sygnalow w moja strone, postanowilam sie wylaczyc. to tak, zeby niedomowien nie bylo. bywaj i low cudo posluchaj najlepsza wersja jak znalazlam, subiektywie naj... http://www.youtube.com/watch?v=-G8_mKkulEo&feature=related

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do kobiet moje motto: jeśli kochasz,kochaj jak najdłużej,jak najmocniej, lecz jeśli z tamtej strony przestanie cokolwiek docierać. idź dalej, następna miłość będzie na pewno jeszcze piękniejsza, a świadomość straty nie koniecznie pozostanie u Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HAKÓNA
🌻 Witam wszystkich obecnych:) oraz tych którzy dryfują...;) Delfinko ❤️ ty złote!!!👄 nie mogę obiecać że spełnie twoją prośbe choć wiedzieć tobie potrzeba że obojętnie nie przechodzę obok potrzebujących. Nikt nie powinien pozostawać w bierności jeśli komukolwiek i jak kolwiek pomóc może. Zatem apeluję do tych co nie są zobowiązani wcześniej danym słowem - PROSZE ! ODPISZCIE TEN JEDEN PROCENCIK :) ANETCE🌻 i uczmy się czerpać siły od ludzi TAK wielkich!!! ❤️ a nam zdrowym i mam nadzieję w zadumie pogodnym i uśmiechniętym nieustannie dedykuje----> http://www.youtube.com/watch?v=1gZwl0sQ80w 🌻 ❤️ 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hako🌻 delfi🌻 wybaczcie,że mam zupełnie inne zdanie na temat medycyny konwencjonalnej,lecz znam wielu ludzi,którzy do dziś w nią wierzą i mają się coraz gorzej,ale znam i takich,którzy uwierzyli w moc innych terapii i wyzdrowieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HAKÓNA
Jędrek🌻 wybaczam:) a ty wybacz że jawnie ignoruje twoje prowokacje. Nie prosimy zebyś zmieniał poglądy upodobania lub wierzenia swoje osobiste. Szanuję twoja osobe i o szacunek dla chorej poproszę. Możesz??? oddaj ! pomóż! nie możesz nie chcesz nie rób tego ! i przypomnij sobie czymże jest mowa a czym milczenie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...na filmie Terapia Gersona wypowiadają się także dzieci... mówią ,że czują się lepiej. Czyżby one mogły by mówić nie prawdę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×