Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

............+.............

***************BARKA*******************

Polecane posty

Gość HAKÓNA
nie podważam skuteczności owej metody. Tuż po wizji lokalnej zamieszczę swoja opinię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAJCIE🌻:)🌻 Hakóna dzieki za dobre ❤️rozumiem i nie mam nic przeciw abyś przekazała swój 1 % komuś innemu...dużo jest potrzebujących ,wazne abyśmy o tym pamiętali...rzuciłam hasło,bo rzucam je gdzie mogę i cieszy mnie ,że ludzie mają dobre ❤️i reagują na ludzkie cierpienie....to jest piękne🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andrzej z całym szacunkiem....Ty uważasz swoje poglądy za słuszne,ja swoje....nie wnikam co jest dobre a co nie.....dziewczyna cierpi...jeżeli mogę jej pomóc to zrobię to na ile będę mogła....po prostu bezinteresownie....a Ty uszanuj to🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HAKÓNA
się wzruszyłam.......... 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HAKÓNA
Tak ogolnie Delfinko🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Modlitwa..:-) Matko Boska w papierowej koronie Mieszkanko zimnego kościoła Królowo srebrnej ciszy Ucieczko od ciekawych spojrzeń Opiekunko słów miękkich jak narcyzy Patronko naszych pocałunków Świadku najpiękniejszej przysięgi Codziennie do ciebie przychodzę chociaż wiem tęsknoty nie zmniejszysz rozłąki nie skrócisz Co ty wiesz o miłości niebieska i gipsowa która nawet swego syna poczęłaś nieprawdziwie (Małgorzata Hilar)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
List zakochanej Jedno spojrzenie, miły, twoich oczu I na mych ustach jeden pocałunek - Czyż może znaleźć upojniejszy trunek, Kto choć raz w życiu tę słodycz ich poczuł? Z dala od Ciebie żyjąc na uboczu Tobie poświęcam mą myśl i frasunek; Serce potrąca wciąż tę samą strunę Jedną, jedyną... i łzy płyną z oczy. Po licu spływa łza i zaraz wysycha; Kocha mnie - myślę - więc czemuż w tę miłość Mam nie uwierzyć, choć taka daleka? O, usłysz skargę mych miłosnych wzdychań! Twa wola moim szczęściem - i mą siłą - Daj znak, na który me serce tak czeka. Johann Wolfgang Gothe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HAKÓNA
Dzień dobry wszystkim🌻 :) Jak napisałam tak uczyniłam- zapoznałam sie z propagowaną Jędrkową metodą leczenia dr Gersona i oznajmiam że jeśli trzeba było by jak najbardziej chętnie poddała bym się owej metodzie leczenia. Na ten czas pozostanę przy swoim naturalnym trybie życia ktory instynktownie czuje jest ok:):) Delfinko🌻Gniewko się nie "melduje" na barce bo cuś zdaje mi się że nasze dobra energia i wielokrotnie powtarzane życzenia przynoszą pozytywny skutek...:):):) a teraz!!! piooooooosenkaaaaaa!!!! :):):)http://www.youtube.com/watch?v=LrFN0ZL5Vz0&feature=related dobrego dnia życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj ❤️....chyba jakas telepatia....myślę sobie luknę na chwilkę...:) Hakónko ,oby Gniewkowe marzenia się spełniły....zasługuje na to..ja trzymam za niego kciuki:):):) J niestety jeszcze nie miałam czasu przestudiować metody Andrzeja....ale zrobie to napewno....:):):) Hakóna czy Ty dobrze wczoraj odczytałaś to co chciałam Ci pokazać....nie chodziło mi o %....🌻 Ja muszę uciekać....dzisiaj na urlopie ...mam deko spraw do zała twienia....a wieczorkiem ksiedza po kolędzie...:):) zostawiam 👄 i mykam a to na dobry dzień.... 🌻 http://www.youtube.com/watch?v=J6-7wfTatEI 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HAKÓNA
Sądzę że dobrze odczytałam to co chciałaś mi przekazać :) zaglądałam...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hako :-) delfi :-) Wszyscy.:-) Miło hako🌻 ,że zapoznałaś się z tą metodą.A teraz jeśli masz wyobraźnie a masz ją,wyobraź sobie że wszystkie Polskie szpitale leczą sposobami Gersona(są już takie w Meksyku u Czechów i na Węgrzech Przykładowo wszyscy emeryci renciści(+ inni nieco mniej)wydają na trujące związki około 50% swoich środków a znikają one poza granicami naszego kraju. a teraz nagle te pieniądze płyną do Polskich rolników uprawiających ekologiczne uprawy roślin i owoców, dalsza wizja, społeczeństwo rezygnuje z pasteryzowanej żywności w marketach przechodzą na wegetarianizm i suplementy,czyli i ta kasa płynie do rolników... Lecz najistotniejsze jest to,że choroby znikają jedna po drugiej. Ładna wizja:-)??? a jeśli to przesłanie można potraktować poważnie :-)? w innych cywilizacjach już tak jest od dawna... http://www.youtube.com/watch?v=yj34VxF9FJE&feature=related http://www.youtube.com/watch?v=qlAAIcTZxb0&feature=related

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HAKÓNA
A wiesz że pierwsze co zrobiłam po obejrzeniu filmu to próbowałam znależć taki szpital w Polsce :) ale niestety:(:( Obawiam się że masz rację z ta swoją teorią... co my prości ludzie na to możemy poradzić...:( Delfinko mieszkasz na drugim końcu Polski... a tak jak czułam latek to mam Ci ja sporo wiecej. Dziś cofnęłam sie na barce do początków swojej bytności tutaj. Gniewko 🌻 chciałabym Cię prosić żebyś pokazał sie ty choć na chwile...proszeeee coś Ci powiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktoś w końcu wprowadzi ten pomysł także w Polsce, Nie czekając, pewnie za jakiś czas sprawię sobie takie urządzenie do wyciskania soków i zacznę się upijać:D hako masz ochotę wymienić poglądy?:-) napiszesz maila;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HAKÓNA
Też myślę o takim czarodziejstwie:) nie napiszę nigdzie indziej tylko tutaj i basta! Pozatym coś się wydarzyło i najprawdopodobniej już mnie tu "za chwilę" definitywnie nie będzie. Gniewkooooo oooo http://www.youtube.com/watch?v=XvSqyCVFdaw&feature=related bardzo Cię proszę bez podtekstów a z uśmiechem ta piosenka jest dla Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:) Czołem i kluski z rosolem wszystkim:) bo zimniutko to i rozgrzeje; boć to przecie taka międzynarodowa potrawa;) no bo polsku to wiadomo, a jak niektóre koty czy lwy;) afrykańskiego rosołu by hciały porbróbować to wystarczy masy warzyw i mięsa dodać:) ej ale dzięki za dobre słowo...no marzonka dobrze by sie spełniły, a z waszym słówkiem to juz wierzę, że na pewno:) a przepraszam, że się niełodzywałem ale prócz obowiązków to jeszcze że tak powiem dopadły mnie rozterki - no widzisz Hakónka nie tylko ty potrafisz mieć złe dni:) najważniejsze że tych dobrych jest baaardziuchno dużżżżo:) a co do pomocy - pamiętam Delfi:) 🌻 dla was http://www.youtube.com/watch?v=beEzNIq0Hqw&feature=PlayList&p=97DD59EA3E348BD6&index=0&playnext=1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×