Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

............+.............

***************BARKA*******************

Polecane posty

Jędruś Ty chyba otumaniony jesteś......Hakóna z Tobą ...szybciej mi kaktus wyrośnie.....Ty byś ją zadręczył....:):):)narka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HAKÓNA
A już Ci Jędrula gdzie pieprz rośnie!!! Ty fantasto Ty !!! A może tak jeszcze sypnąć ci solą pod....:P :) ;) Jeeeeeeeeeszcze nieee! jeszcze nie zabrałam się stąd definitywnie. Mam parę spraw do załatwienia;) Powitać jaśnie wielmożnego naszego Gniewuniuńka miłego!🌻:):):) dobrze że jesteś ale wiesz co chłopaku tak czułam ze Twoja nieodecność to dołek jakiś.... i wyobraż sobie że wcale nie sądziłam że to wyłacznie moja domena. Wydaje sie Tobie że mam się za kogoś wyjątkowego ? Ze zdanie i uczucia innych nic dla mnie nie znaczą? że jak coś palnę niczym gołab o parapet to pózniej mnie to nie gryzie? wrecz przeciwnie. Nie mam na swój temat najlepszego zdania i proszę nie oponować bo sama wiem lepiej. A nie piszę tego żeby się użalać nad sobą i wyłudzać od Was słowa otuchy pisze bo być sobą to primo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hako ?:D mnie solą:-) mam nadzieję,że także i chlebem? no cóż;-) jeśli będziesz chciała tu bywać nie zabronię, ja tam jak zniknę to zapadnę się jak w tonie.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HAKÓNA
Delfinko Twój umysł jednym z jasniejszych! A niepokoić się Tobie nie potrzeba... 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HAKÓNA
Gniewko niejednokrotnie dałeś mi do zrozumienia że mnie znasz... zatem powiedz jakim cudem coś trafić mnie mogło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oponować, a gdzie tam;) skoro sama powiedziałaś że wiesz lepiej Hakónko;) a to znaczy że fajna z ciebie dziewucha:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hakónka wybacz ale nie kapuję? powiedziałaś że znam Cię...albo że dałem to do zrozumienia...hmmm, nie bardzo kojarzę jak...ale może to wynik ostatnich wędrówek po dolinach:) najpierw jedno: żartowałem sobie z tym filmikiem, iz może jakś strzała pasji albo amorka mogła Cię trafić, i pewnie ugrzązłaś w marzonkach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HAKÓNA
Taaa jasneee teraz nie rozumiesz. Domyślam sie po czemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gniewko Ty się tu nie zastawiaj dolinami......:):) Hakóniu już jarzę o co chodzi.....a sprawy musisz uporządkowac...zawsze należy zostawić po sobie porządek.....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja się nie domyślam;) ale dopóki mi nie wyyyyyyjaaaaaśnicie dziewczyno odpowiedniooo dobrze bo długaaaaśnoooo i pooowollli - bo ja nie jarzę jak świetlówa:) to Cię się nie wypuści:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
delfi już ma rozgrzeszenie:-)...był u niej ksiądz hako także była u spowiedzi:-) Teraz proszę się przyznać kogo lubicie?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andrzej za kogo Ty mnie masz.....czy Ty myslisz,że ja taka grzeszna...na pewno nie "święta",ale nie trza mi księdza w domu do rozgrzeszenia ....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HAKÓNA
Andrzej napij sie soku jakiegoś czy cuś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andrzej wybacz ale mówisz tyle o medyce niekonwencjonalnej...i wyciskarki nie masz?...Hakóna ma rację ćwiczenia albo sokowirówa i soki na to zimno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gniewko:)czy Twój zapłonnik zadziałał ,jeżeli nie to zróć się do Hakónki o pomoc....Hakóniu 🌻rozświetlisz Gniewka jak zajdzie potrzeba:) powiedz ,że tak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HAKÓNA
Aaaaaa ja sama juz cała głupia jestem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×