Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

............+.............

***************BARKA*******************

Polecane posty

Sory ja tak skacze dziś trochę.....:)cały czas mieszamy z Miskiem w garze.....zbieramy procenty dla Anety.....:) Misiek to taki dobry duszek....jak nasz Gniewko:)tak się przejął rolą,że jestem pełna podziwu.....młody wrażliwy chłopak....:)dobrze ,że jeszcze mamy takich w młodym pokoleniu...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HAKÓNA
Jędrek Ty psuja jesteś:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gniewko plusisz:):) mnie tylko chwile nie było,a Hakónka dała nogę......Gniewko kaj że Ty był.....strażniku tego przybytku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HAKÓNA
Nic nikomu nie dałam ! :) nawet nogi;) Gniewko oczadział:):) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem że pluszę i słodzę...ale co poradzić;) słodycze jeszcze nikomu nie zaszkodziły:) ... a na Hakónka nie dała nogi... co najwyżej odpoczywa...a nogi Delfi to Hakónka ma dwie, tak jak i Ty;) i co najwyżej obie mogła dać;) ale raczej temu komu i serce, a więc komuś wyjątkowemu;) a kto wie może już o nim śni;) ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie oczadziałem Hakónka bo u mnie elektryczne piece:) a co najwyżej od gotowania zadymiłem się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HAKÓNA
Słodzisz i gotujesz po nocy??? cuż Cię tak odymiło czarowniku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gniewko a jeszcze ....skąd Tobie wiedziec ,że mi jednej nogi nie brakuje....a???? Hakóniu Gniewko może do gara dopadł.....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo primo, że wtyd się przyznać ale w szale mycia...ze zmęczenia po powrocie z miastka:) myjąc talerze...umyłem sobie naleśniki:)...no i cóż trza było sobie kolacyjkę zrobić, prawda;) niezły gapcio co? ;) a secundo, a czy wiadomoż że nóżki są bardzo ładne i smaczne, zwłaszcza te w galaretce:)...a poważnie czy zdrowie jest takie ważne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HAKÓNA
zważywszy na to ze nocny z niego Marek to nawet jak dopadł to będzie czas na trawienie przed snem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tu Hakóniu masz rację.....:):)....a Ty Gniewko jakiś zakręcony....a może co innego i nie wiesz co robisz......przynaj się no tu:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HAKÓNA
umyłem naleśniki.............:):):):):):):):):):):):):):):):) bobry też myją WSZYSTKO zanim spożyją;) czy zdrowie jest ważne? lubisz pytania retoryczne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×