Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

............+.............

***************BARKA*******************

Polecane posty

Gość HAKÓNA
AMEN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hakóniu mówiłaś,że oprocz nas nikt nie zagląda...mamy gościa...szkoda ,że pomarańczka...Ty to co innego:) A tak w ogóle Hakónka,Gniewko..dzięki za pamięc o mnie...wy rownież musicie wiedzieć ,że ❤️zawsze jestem z WAMI🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to już wiemy co za pomarańczka do nas zawitała....od zawsze ta sama...przybierająca tylko inne postaci....cześc Krzyżyku.....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cos na dobranoc
dokladnie ta :) podczytuje ale nie przeszkadzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cos na dobranoc
skucha moja droga:) wolaj, moze Ciebie krzyzyk uslyszy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HAKÓNA
Pomarańczko nie przeszkadzasz!!! zapraszamy!🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cos na dobranoc
to mile ale;) przeciez ja tu jestem:)od zawsze dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybacz:) coś na dobranoc....wróciłam do pierwszej strony BARKI....różne przeróżne pomarańczki tu bywały....ciebie zobaczyłam dzisiaj..);..Hakóna.🌻..wybacz jeżeli Cię urazę teraz tym stwierdzeniem.:)..ale dalej podtrzymuję swoje zdanie....jedna i ta sama pomarańczka stworzona przez kapitana.....:) PRZEPRASZAM WAS🌻 ,ale wracam na swoje podwórko;) nie umiem tu dalej funkcjonować....:) HAKÓNA,GNIEWKO...wiecie gdzie jestem i będę ...tam mnie znajdziecie...o ile jeszcze zechcecie utrzymywać ze mną kontakt:):):) Miłej spokojnej nocy wszystkim🌻 Hakóna,Gniewko dla WAS❤️🌻:) DOBRANOC👄 i myślę,że .......http://www.youtube.com/watch?v=4T61V5BYzgU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda_18
Witajcie!.;) jestem nowa mam nadzieję, że jakoś podtrzymamy temat. Zagubiłam się w pewnym momencie swojego życia i nie wierzyłam a teraz powoli się odnajduję zaczęłam się modlić aż mi lepiej.;) Wymodliłam juz spotkanie z chłopakiem którego kocham... Teraz może wymodlę związek z nim. Odnalazłam Boga w swoim życiu, ale jeszcze nie potrafię iść do kościoła. Widzę małe boskie cuda codziennie sprawiają mi one dużo radośći. Z Bogiem w sercu żyje się lźej.;)). Zapomniałam już jak to jest kiedy się go wyparłam. Czasami tylko zadaję sobie pytanie czy on naprawdę istnieje. Wiem, że istnieje, wiem że rozmowy z nim jakoś na mnie dobrze dziajałą. Ale dlaczego mnie to tak tknęło? Znowu się modlę i to bardzo gorliwie. A z Wami jak było ? zwątpiliście kiedyś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gniewko zawsze się uśmiecham...ale wybacz tak jak wspomniałam nie umiem się tu odnaleźć.....dzięki za pocieszenie.....tak jak powiedziałam jestem tam gdzie jestem....:):):)tam czuję się u siebie.....zapraszam Was w odwiedzinki jak nie na stałe....:):)a może.....🌻 a to dla Ciebie i Hakóny... http://www.youtube.com/watch?v=WPVHNLuK6F4 do zobaczenia u mnie:)❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć cześć cześć:D http://www.youtube.com/watch?v=D_vZc1Wrvnk Ten internet chyba do końca zdrowy nie jest,skoro nie możecie całą noc spać,dobrze,że mam coraz więcej obowiązków i tak kocham życie w realu.:-) Delfi nie musicie się wyprowadzać z barki, wiem ,że jesteś świetnym kapitanem na pewno sobie świetnie poradzisz;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrozumialam delfi
na to liczylam, czyli jest tak jak byc powinno milego;) krzyzyk;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzyżyk odetchnął....
no to Krzyzyku masz Delfi z głowy;)teraz twoja fantazja puści wodze:)oj będziesz jeżdził bez trzymanki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to do dziela czekam na znak
inaczej mur przybierze rozmiary chuinskiego) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×