Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

............+.............

***************BARKA*******************

Polecane posty

Gość HAKÓNA
Są chwile ...... w których się gadać nie chce............ Delfinko🌻 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeceniasz mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzies tam
HAKÓNIU DLA CIEBIE👄❤️....aha dla GNIEWKA ROWNIEŻ. SŁONECZKO🌻 czułam,że jesteś:)ja nie mam czasu w tej chwili...jeszcze raz chcę podkreślić i jestem pewna na 200% JEDYNĄ PRAWDZIWĄ POMARAŃCZKĄ na kafe jesteś TY HAKÓNIU.....reszta to wytwory wyobraźni....;)bujnej wyobraźni....można rzec "monolog" Wczoraj wspomniałaś ,że jestem twarda....chciałabym taka być....staram się:)ale jak sama widzisz ,czasami się łamię:) Jeźeli będziesz miała chwilkę wróc wstecz i przestudiuj jeszcze raz BARKĘ .....:):):):) BAWCIĘ SIĘ DOBRZE....👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzies tam
Jędrek a TOBIE;) zyczę dalszego samouwielbienia....dalszych miłych konwersacji z pomarańczkami:):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HAKÓNA
:):):):):):):):):) kumam Delfinko🌻 sporo kumam... cieszę sie z odwiedzin:):) a wiesz jaki Gniewko bedzie radosny!!! prorok objawiony w dniach ostatnich....;););) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HAKÓNA
Gniewko mam do Ciebie pare pytań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny Pa,....gniewko zaopiekuj się dziewczynami:-) wróciłem do realu. pchajcie barkę jak najdalelj wyjeżdżam,kiedyś prześlę fotkę :-)Hej!:D....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HAKÓNA
.........ot! i pożegnał się chłopina z klasą! :)szerokości Jędrek w świecie i uważaj na siebie Delfinko🌻zapraszamy ponownie na pokład. Gniewko🌻 również uwielbiam Cejrowskiego i pamiętam go z czasów kiedy prowadził kontrowersyjny "WC kwadrans" dziwne że program nadawany był w porze "największej" oglądalności... a wracając do kwestii moich pytań do Ciebie...:) no cóż były zupełnie z innej beczki:):) Sytuacja w której niespodziewanie znalazła sie BARKA straciły one na ważności . Teraz czekam na dalszy ciąg serialu;) w którym scenariusz jest nieprzewidywalny:) Czas już życzyć wszystkim dobrego popołudnia oraz nieustannego http://www.youtube.com/watch?v=CMWb1Z22EYM&feature=related🌻 ps Delfinko🌻 już nie raz przeglądałam strony barki wstecz więcej nie zamierzam po co to już komu... nie jestem dumna z siebie w wielu momentach z tego co tu pisałam bądz wklejałam:( zatem nie uwsteczniam się już!!! ps2 Gniewko🌻 jedno niewinne pytanie!!! czy Ty mnie jeszcze lubisz????????????? czy Ty mnie nie lubisz??????????:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czesc ...
ludziska sie ewakuuja...trudno by bylo wesolo. mnie wrecz nosi!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hakóniu jak by Cejruś powiedział ;) takich pytań się niezadaje;) a pozatym nawet Delfi by mi wypomniała gdybym ośmielił się cokolwiek powiedzieć na Ciebie;) dobrze wiesz żeż sympatyczna dziewucha i trudno (po twych tekstach) nie czuć sympatii, lubienia do Cię;) ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czesc ...
Jezus myl stopy...a ty sie nawet przywitac nie mozesz:O co z tego ze jestem w pomaranczach!? ale ok nie musze tu wlazic.. 🖐️ slowko do +ka..drogi szerokiej🖐️🖐️ w dzien suchej noca mokrej:D:P;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie wlaź
kretynko:o myślisz że kogoś to bawi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HAKÓNA
Skądeś sie ty dziś tak wczesnie wzioneś Gniewkoooo ?????????? :) za wyrazy sympati pięknie dziękuje i zapytanie kolejne ku Tobie kieruje:) ile liter ma Twoje imie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uhuu...czyżby jakowe wróżby się szykowały?;)...ale Hakóniu nei myśl, że Tobie odpuszczę proszę o wzajemność - eee...znaczy się, podobne podpowiedzi;) hmmm, ale wiesz 6 literek ma imię me gdy mówisz zdrobniale;) a 8 gdy już oficjalnie;)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HAKÓNA
osiem???? hmmmm :) moje 7:) to pierwsze a drugie też 7:) a trzecie tylko 6 :) skądeś się tutaj wogóle wziął???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HAKÓNA
A wracając do pytania o lubienie... stawiałam na to że odpowiesz mi :) NOOOOOOOOOOOOOOO ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Hakóniu z tym "stawianiem" to uważaj bo nie wiadomo kto podsłuchuje;) a sama wiesz że już nie jeden wpadła na "zakładach":):) a poważnie przeca to oczywista bo jak tu nie poczuć sympatyi:) oj, aleś mi dziewucho zagwostkę zadała z tymi imionkami) toś ty trojga imion - wielce szlachetne;) ale jakie szczęśliwe aż dwie 7;) a jam ci tylko podał jedno te pierwsze ze swym zdrobnieniem:)...ale po cichu podpowiem Tobie że chyba je nawet znasz;) bo coś mi świta że kiedyś już coś wklejałaś z tym imieniem;) ale, ale mogłabyś oświecić mnie - tylko nie halogenem - a swym słoneczkiem i do czego Tobie potrzebna ta wiedzuchna? czyżbyś coś wróżyła?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HAKÓNA
Taka ze mnie wróżka jak za oknem wiosna:) dosyć to głupie było...;) Spieszę z zapewnieniem że wiedza ta nie jest mi do niczego potrzebna. To tylko ot tak! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HAKÓNA
Ale się tu zrobiło cicho.......... a my tak będziemy oba cwaj konwersować ? Na opuszczonej barce? Delfinka🌻 nie wraca:(:( napisała - bawcie się... my się że niby jak bawimy? sobą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×