Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

............+.............

***************BARKA*******************

Polecane posty

Gość HAKÓNA
sam jesteś pająk;P ;) jak myślisz boję się pająków? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HAKÓNA
haj!!! w podróż do Hakone! :) łakarimaska Gniewko san! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do pająków to różnie;) nie wiem jak ty;) ale chyba ... nie jestęś dzielną dziewuchą.... na pewno:) i na pewno jak ja uważasz że tych małych;) bać się nie należy bo przynoszą szczęście...tylko te duże "komorniaki" są łobrzydliwe;).... ech, a to niektórzy mają szczęście....no widzisz jak cię w japoniii cenią już masz swoje ogródy wodospady baa całe miasta;) nic tylko miesiąc podrózy;) abo i więcej;) już to widzę ostatni samuraj na dworze pięknej pani dworu:) ....ech ale chybam się za bardzo rozmażył bo mi marzenia i do Andżni-san poleciały...i do kobiecych zdobień;) http://www.portal-tatuaze.pl/tatuaze/historia-tatuazu/tatuaz-japonski.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HAKÓNA
Wielce wyrafinowane owe zdobienia........ już wiem które ze zwierząt w horoskopie z przed paru dni.... przypisane jest Twojemu znakowi....:) Ty prosiaku!:) bez uraz plisss a pająki są bleeeeeeeee niech sobie żyją byle poza moim terytorium.... 2 razy byłam ukąszona przez paskudę i zapewniam że choć małe to to ale boli. Od japońskich rozmarzeń skośne oczy Ci zostaną.... :P :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do rozmarzań to weź pod uwagę iż to wy dziewuchy lubujecie się w strojeniu;) makijażach;) a głównie kąpielach od błotnych po borowinowe;) a poważnie wiesz wydaje mi się, iż to naprawdę niezwykły malunek...wiem wiem, chwyta za serce nie tylko ze względu na miejsce;) wybacz;)...ale powiem tak tatuażu i tak nie polecałbym ale sam wygląd tego co przedstawia potrafi zachwycić...z dugiej jednak strony;) jeśli nie odbierzesz mnie źle - tu się asekuruję;) - to wiesz czy dwoje kochających się ludzi nie mogło by wziąść farb do rąk...a płótnem nie byłyby ich...i tylko oni by tym wiedzieli...no dobra koniec, basta;)... a z tym znakiem to każdy go ma po trochu;) lecz z chińszczyny to jestem psem;) mam nadzieję w pozytywnym znaczeniu;) no ale ty może jesteś królikiem;)...a jeśli nie to spod jakiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HAKÓNA
Witam i dla dobroci reszty dnia :) zostawiam każdemu kto to przeczytał 🌻 Delfinko🌻 pojąć nie mogę jakie przeciwności (teraz kiedy zostaliśmy tu z Gniewkiem sami) stoją na przeszkodzie w dotrzymywaniu nam towarzystwa w zgranej przecież kompani. Ponawiam w sposób namolny(sorki za to) zaproszenie! Gniewkoooooooo rozczarowanie Tobie niosę... nie jestem chińskim królikiem:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walentynki beda
Krzyzyk:) jesli sie przewiniesz tutaj;) to 👄 od wiesz kogo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uff...no...para bbucha ze mnie;)...no wiadomo że walentyny walentowie się zbliżają niedługo;)...kto wie, kto wie...a czeka was szczęśćie....hihi już ze mnie jakiś wróżbita wychodzi...hii jeszcze mi tylko fusów brakuje:) http://www.youtube.com/watch?v=6_lIsQeDGOk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HAKÓNA
Gniewuniuńkuuuu aleś żeś się uaktywnił!!!! :) no! rispect! meeen :) i to w jak wyśmienitym humorze.... :) brawo!!! kwiaty dla tego Pana ! 🌻 🌻 🌻 🌻 dla naszej ZNAMIENITEJ i NIEZAPOMNIANEJ koleżanki również bukiet kwiatów wraz z podziękowaniami!!! A terazzz pioseeeeeenkaaaaaaaa!!! :):):) http://www.youtube.com/watch?v=QTJkftAsMJU&feature=related PS lubię WAS ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HAKÓNA
Delfinko Tobie również piękne dzięki kochana. Trzymaj się ! nie daj się !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiadość do krzyżyka
Nie rozmawiam z Tobą na kafe. skoro wspomniałes to napiszę tutaj jeszcze raz, nie rozmawiam z Tobą i nie jestem osobami za które mnie uwazasz. Pomarańcza z którą flirtujesz, to nie ja. PYT-Czy stalker jest świadomy, że wyrządza swojej ofierze krzywdę? N.O: Przeważnie nie. Chodzi mu tylko o to, by zachęcić ją do bliższego kontaktu, przekonać do siebie. Stalker wierzy, że jeśli będzie nachodził obiekt swoich niezwykle intensywnych uczuć, to kiedyś go zdobędzie. To, co dla nas jest ewidentnym prześladowaniem, dla niego jest zwykłym działaniem, które pozwoli zdobyć upatrzoną ofiarę. Stalker jest zdeterminowany, a u podłoża jego czynów leżą problemy psychiczne. Zarzuty prokuratury, nienawiść ze strony ofiary - to wszystko jest dla niego niezrozumiałe. Więc nawet jeśli zostanie ukarany grzywną, nie zrezygnuje z prześladowania? Najprawdopodobniej będzie zachowywał się dokładnie tak samo jak wcześniej, a może nawet jeszcze bardziej zaciekle. Nie ma nic gorszego niż zamknięcie w więzieniu stalkera, który nie rozumie, że robił źle. Więc co należy z nim zrobić? Sprawca stalkingu wymaga opieki specjalistów, rozmowy o jego uczuciach i potrzebach. Trzeba dać mu możliwość wypowiedzenia się, wyjaśnienia powodów, dla których zachowuje się w taki, a nie inny sposób. A następnie należy mu uświadomić, jakie są skutki jego działań, co czuje ofiara i jaką krzywdę jej wyrządza. Jedynie diagnoza psychologa może potwierdzić, czy stalker jest groźnym przestępcą czy zwykłym przeciętnym człowiekiem z zaburzeniami na tle psychicznym. http://dziennik.pl/wydarzenia/article271836/Stalking_toksyczna_milosc_odrzuconych.html http://prawo.gazetaprawna.pl/artykuly/392312,stalking_czyli_nekanie_za_pomoca_sms_ow_bedzie_karalne.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przegiełaś...
dobrze,że to napisałaś:-) teraz wiesz co Tobie grozi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przegiełaś...
ale Tobie odpuszczę, zagięłaś mnie ,,inteligencją" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×