Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

............+.............

***************BARKA*******************

Polecane posty

czołem wsztkim:) a nie spałem Delfinko bo na przemian wojowałem a to bawiąc się w polskiego hydraulika:) a to starając się uruchomić kompa:) Delfi jak mi ktoś powie, żeby wierzyć w to co mówią o o długotrwałych bateriach i zasilaczach do laptopów - nie uwierzę...;) no chyba, że sobie ktoś urządzi taki pokoik:) http://www.kixar.user.icpnet.pl/computer.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM cieplutko 🌻 Dziwę sie ,że wierzyłes do tej pory....dlatego wolę zwykłego kompa:):):)a co Ty dziś tak wczesnie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HAKÓNA
A przepraszam że tak ośmielam zapytać sie:) a kto to są Wy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HAKÓNA
Czyż słuchając tego utworu z powodzeniem można puścić wodzę wyobrazni i czuć się jak dziecko na łące lub polanie pełnej dziwów i piękna ? No jak nie jak tak! :) monolog.. Strauss jest number 1! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znaczy się o taką łączkę Tobie chodziło http://www.youtube.com/watch?v=IjtAJV9sVpQ&feature=related :) a o was Hakónko mi chodziło;) bo zauważyłem, że jak przychodzi co do czego to dziewczyny zawsze tak delikatnie kichnięciem oznajmiają swoje istnienie...wiesz tak się strasznie zbierają jakby zaraz miała nastąpić erupcja co najmniej wulkanu...po czym tylko lekkie aciu:) a u chłopaków odwrotnie cisza i nagle ni z tego ni z owego ryk i wrzask, potrafiący doprowadzić o zawał:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HAKÓNA
Delfinko🌻 dajżesz proszę spokój z sorki... moje pytanie ewidentnie w Gniewkową stronę było... i jak zauważyłaś uzyskałam odpowiedz:) Witam wszystkich zakatarzonych kichaczy :) oraz cieszących się dobrym zdrowiem.... atym pierwszym rychłego powrotu do grona tych drugich życzę :) no co?!?! wogóle nie zawiłe to sformuowałam!nieprawdaż? :classic_cool: :) :):) Gniewko jedno Ci teraz wyjawić muszę - zawsze podziwiałam wszystkie dziewczyny które w tak subtelny sposób potrafią to swoje aciu! pocisnąć :) dla mnie to wyższa szkoła jazdy! moje kichanie wprawdzie nie przyprawia o zawał ale po cichu też mi nie wychodzi....:( No! i w ten sposób zakańczam chyba... nadre ciekawą konwersacje o zabawnych odruchach fizjologicznych;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×