Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

............+.............

***************BARKA*******************

Polecane posty

Gość HAKÓNA
Gniewko 🌻 mam nadzieję że nie masz sie gorzej niż wczoraj;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hak mnie mowi
to ten sprosny starzec krzyzyk szalejem na kafem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hakóniu🌻kurcze mam dziś tak pieruńskiego doła....ale nie mogę Ci tutaj powiedzieć z jakiego powodu:)nia zaglądałam dziś na kafe....teraz już miałam mykac do łóżeczka...ale cosik mnie tknęło:)a toś mnie humor poprawiła:)masz za to👄na dobranoc....:):):) Gniewuś nasz musi dobrze chory ...bo dziś nie zaglądnął:):):) oki ale żem się uśmiała......tak czułam,że cosik budziet.....:) ❤️dla WAS HAKÓNIU I GNIEWKO...A Tobie Gniewkuniu jeszcze zdrówka.....http://www.youtube.com/watch?v=vWK9QO3DiAM 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam milutko🌻 Hakuniu temat zniknął nie zdążyłam poczytać:):):)ot szkoda,a chyba było co :):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HAKÓNA
Delfinko🌻 i :) szeroki! A po czemu tak sobie nagle temat znika....? Znasz się na tym? Dla Gniewka cały bukiet 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 i banalne ale szczere życzenia rychłego powrotu zdrowia oraz dobrego samopoczucia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juppiii:) mój kochany Ciechanów;) i zamek i to wszystko jakie nie znałem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HAKÓNA
Miłe to uczucie wiedzieć że masz się nie najgorzej Gniewko:) znasz li Ty tą piosenkę? http://www.youtube.com/watch?v=Ll_foTjHMII Delfinko🌻 kochana dobrego tłustego czwartku:) zameldujmy proszę wieczorem ale z przyjemnością bez zbędnej krygacji... ile wciągneliśmy pączulków... :) A wogóle to Dzień dobry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HAKÓNA
Oooooooo matko kochanaaaaaaa!!! pożarłam 3 duże pączki! :) i 2 małe:):) a te od WAS są słodkie i podziękować nie jadalne:) ja takich wysyłać nie potrafie bom ..... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HAKÓNA
Mam nadzieję że ten :) czwartek był WAM 🌻 łaskawy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jak obiecalam ..tak jestem:)oj Hakóniu czwartek łaskawy:) ja miałam nie mówić ile pochłonęłam:)ale skoro mówimy to powiem 3szt i wirtualnego Gniewkowego:)A NUTKA TEŻ MI COŚ PRZYPOMINA:):):) widzisz Hakóniu nie mogę jeszcze przeboleć,że temat zniknął:)mówisz jak to się robi....hm..cuda i dziś sie zdarzają....technika idzie do przodu:)a zapomniałam ....moja poczta prawie się zapchała od wiadomości...od zniknięcia kapitana nie zaglądałam....a tam mnóstwo różności:)zgadnijcie od kogo...pytanie za 10 pkt....kto pierwszy????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) czwartek od początku łaskaw:) ale następny dzionek...uch;) wszystkie pączuchny się przypominają...ech cóż zrobić skoro jeden taki dzień w roku;) hej, Delfi czyżby "ktosik" się przerzucił na bardziej osobiste rozmówki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ,HEJ:):):)MILUSIEGO POPOŁUDNIA🌻 Gniewko co do rozmówek...hm raczej monolog ,nie rozmówki...szkoda tylko,że mi skrzynkę zapycha:):):):a Ty lubisz rozmawiać sam ze sobą?:) OKI 👄dla Was...ja się powolutku ewakuję na chatkę...nareszcie weekend...:)oj będzie odsypianie :) DO MIŁEGO🌻 http://www.youtube.com/watch?v=q8C8ys7SF3I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HAKÓNA
Witam Was w mój ulubiony dzień tygodnia!:):):):):) Gniewko Ty pączkożerco....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest i tego pozytywna strona:) jak trochę uzbierasz tych tekstów to niezłą powieść napiszesz;) Hakóniu ale zeby pączkożerca, no wiesz;)...przeca sama wiesz że czasem można i do dziewczyny miłej odezwać się zdrobniale przez "pączusia" ksywę;)...więc czy od razu żerca...nie wiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HAKÓNA
Gniewko! Mój pączkożerca to nie epitet bynajmiej! obdarowałam Cię tym określeniem myśląc o Tobie ciepło głuptasie:) Delfinkooooooooooooooo 🌻 kilka razy próbowałam obejrzeć to co wkleiłaś o Nicku Vojcicu ale! to mi się wogóle zbuforować nie chciało:( dziś dostałam to ponownie i obejrzałam. Nie mam odpowiednich słów by opisać co czuję..... To wielki człowiek! Delfinko dziękuję Ci że jesteś [ serce]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HAKÓNA
❤️ ❤️ ❤️ dla Delfinki🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem jeden minus jeden
krzyzyk:classic_cool: nie ukrywaj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Hakóniu...nie wiem co powiedzieć🌻👄❤️to dla Was... Ja jak to obejrzałam także zabrakło mi słów...zaraz nasunęło się wiele przemyśleń itd..itp:)Gniewko a może Ty masz dobry pomysł...można by jeszcze na tym zarobić...besceler jak nic:)godne przemyślenia:) a teraz coś coś dla duszy🌻 http://www.youtube.com/watch?v=25FEIAyklyo Widzicie ja zawsze późno...nauczyłam się w garach mieszać i tak mi się długo schodzi przy tym gotowaniu....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×