Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

............+.............

***************BARKA*******************

Polecane posty

Staff Leopold Ranek niedzielny W niedzielnym słońcu poranka Drogi są cichsze i pustsze. Świat zda się we śnie widziany, Jakby odbity był w lustrze. Urokiem świętej godziny Ziemia się w zjawę przemienia I błękit boski przepaja Czarowna nicość marzenia. Na łąki, pola, na gaje, Na chaty z sady niskiemi Spływa anielska pogoda I pokój ludziom na ziemi. Czy mi się zdaje, ze widzę Stojąc na wzgórza wierzchołku, że z palmą w ręce ktoś w dali Jedzie na małym osiołku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HAKÓNA
W godzine ową popołudnia niedzielnie leniwie płynacego przyjmijcie proszę ode mnie 🌻 i pychola uśmiechniętego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HAKÓNA
A wiecie co! byłam na daleeeeeeekim spacerze i choć śnieżno jeszcze to już pachnie wiosną!!!!!!!!! :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hakóniu dzięki z serducha;) ale powiem Ci szczerze mówiąc nie mów tak bo obrosnę w piórka, a nie chciałabyś chyba ze mnie pierzynki zrobić, chyba co?:) a zresztą dobrze wiemy, że szczęściażem będzie ten który będzie obdarowany sercem jednej z was:) Hakóniu specjalnie dla Ciebie http://kwiatdlaciebie.pl/k,R25pZXdrb3wx a i dla Delfinki by się uśmiechnęła http://kwiatdlaciebie.pl/k,R25pZXdrb3w0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIĘKI dobre ludki za pamięć🌻Gniewku widzę ,że mnie pobiłeś w nocnych wojażach po kafejce:)wpadam obaczyć czy żyjecie....ja mam coraz więcej ludzi do wyżywienia....gar już taki wielki,nie wyrabiam:)a może wpadniecie na obiadek:) Hakóniu wiesz strzeliłam gafę;)wiesz o czym mówię👄ale co tam :) No dobra nie nadrobię za cały dzień,a więc krótko..... :)...podaruj uśmiech swój, tym których napotkałeś na jawie i w swym śnie, a może ktoś skazany na samotność, ogrzeje się twym ciepłem, zapomni o kłopotach... — Ryszard Riedel Spokojnej nocy,miłych snów 👄❤️dla Was dobre duszki http://www.youtube.com/watch?v=W6VJTHAfmqs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HAKÓNA
A wiesz Ty Gniewcio że przez jedną chwilę kiedyś wydawało mi się że dziwnym zbiegiem okoliczności wiesz kim jestem. Myślę sobie hmmmmmmm no możliweee przecież świat mimo wszystko jest taki mały... po Twoim ostatnim wpisie nabrałam pewności że jednak tylko mi się wydawało. Delfinko miła o nic się nie martw. Cieszę się że jesteście. Nawet jak mnie tu nie będzie wiedzcie o tym że w mioch myślach mzamieszkaliście for ewer:) dziękuje🌻 👄 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HAKÓNA
Delfinko uśmiechu Ci u mnie dostatek:) dziś poraz enty usłyszałam - Pani to zawsze taka uśmiechnięta! :) nooooooo jestem to prawda nawet jak czasem coś boli to i tak trzeba:) po co komu ponure oblicze pokazywać! jeszcze nie daj Bóg się udzieli i po co! Wam tu nie raz moją mrocznością idiotyczną nastroje psułam za co po stokroć przepraszam i owybaczenie proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no0ono
ładny utwór:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no0ono
coś mi przypomina:-) pewną jesień z przed 3 lat:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HAKÓNA
Gnieeewkooo czaryyy maryyy.... hokus pokus niech się stanie!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×