Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

............+.............

***************BARKA*******************

Polecane posty

Gość HAKÓNA
Cześć Andrzej i cześć ten ktoś kto używa nie cenzuralnych słów żółta kartka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HAKÓNA
Gniewko to się nie godzi taaaak. Po czemu to robisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻HAKUNIU,GNIEWKO dziękuję za pamięc ...ja rowniez pamiętam o Was ,ale ostatnio mi nie do śmiechu....pożegnałam kogoś bliskiego http://www.youtube.com/watch?v=oVSFqIL-SBk to był mój brat cioteczny ..byliśmy w tym samym wieku co ja,mieliśmy się spotkać na dniach ..niestety nie zdążyliśmy..Bóg chciał inaczej Kochani odezwę się jak trochę się otrząsnę,a tymczasem❤️jestem z Wamdo miłego http://www.youtube.com/watch?v=2L1sHDaq_ag

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymaj się...to nie wiele...ale to wszystko co możemy Ci powiedzieć z Hakónią, pamiętaj wszystko będzie dobrze, bo myślę, że twój brat nie chciał by cię widzieć smutnej... a i jemu tam bezie weselej widząc cię radosną....choć to dopiero z czasem przyjdzie...zapewne...raz jeszcze trzymaj się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj delfi. hak gniewko wg sekretu śmierć nie istnieje,jesteśmy energią w energii, jestem wyznawcą tej teorii, dlatego w przypadku śmierci kogokolwiek uważam ,że kiedyś gdy i ja umrę tą osobę spotkam. lubię oglądać takie filmy wierzę w te odkrycia i właśnie w tą wiedzę. http://www.youtube.com/watch?v=70fclZGeJg4&feature=PlayList&p=44ACE9ADC09DBA49&playnext=1&playnext_from=PL&index=10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HAKÓNA
Delfinko🌻 kochana niezmiernie mi przykro. Gniewko dobrze napisał. Jesteśmy z Tobą.❤️Trzymaj się a Twoja siła niech będzie wsparciem dla najbliższych. Bratu Wieczne odpoczywnie racz mu dać Panie... 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedoczekanie Twoje
:):):):) nie napisze i juz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twoja strata...
Twoja strata, nie mój problem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piatym zmyslem wyczuwam
hahah:D jednak Twoj a nie moj:D:D tez Cie kocham:D:D:D wracaj taaam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HAKÓNA
D🌻G🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedenplosjeden
wiesz ? czekam do dziś na twoją fotę:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedenplosjeden
prawda:-) że lubię siać zamęt? widzisz cała Ty:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HAKÓNA
jakiś Ty reomantyczny:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Delfinko🌻 Gniewko🌻 dziwnie mi w tej czerni ale dla miny żenującego podszywu :P warto! :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HAKONA
teraz gniewko już mogem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łapa przestań już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hakóniu no od tej strony Cię nie znałem:) widzę, że kreujesz nam nową modę;) ale Delfinko, swoją drogą Hakónka na pewno dobrze wygląda we wszystkim:) co prawda czerń może jest i modna ale co powiecie gdyby ją przyozdobić niewielkim 🌻 ...ech, nie jestem oryginalny, ale cóż...muszę z zadowoleniem przyznać, iż właśnie taką kompozycją robi na mnie wrażenie pewna dziewczyna...nie nic takiego, po prostu zwyczjnie naturalnie w zieleń się przystraja i ot tak, dyskretnie na spódnicy w haftowane kwiatuszki się zdobi...uroczo wygląda:)...przyznaję... no także Hakóniu nie ważne w jakim kolorze ale jeśli będziesz miała kwiatuszek taki prawdziwy, czy to w postaci uśmiechu lub swego uroku...to będzie najpięknieszy strój:) 🌻 dla was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×