Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

............+.............

***************BARKA*******************

Polecane posty

Gość HAKÓNA
Gniewkooooooooo czy zdarzyło mi się już onegdaj napomknąć na tym znamienitym forumie:) że jesteś wariat? Pamięć ma nieco szwankuje i z tej to właśnie przyczyny ja niemota mizerna :classic_cool: ośmieliłam się pytanie to zadać.Nie omieszkam odmówić sobie przyjemności dodania do bynajmiej nie epitetu!!! o nie nie!!! (w tym wypadku wariat niczego obrażliwego nie sugeruje) dodania lukrowanego przymiotnika:) jesteś słodki wariat!!! masz za to 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 :):):):) dziękuję za widoczek przecudnej urody i za Wojciecha niezawodnie jak to wszystkie Wojtulki wspaniałego :) Cieszę się że potrafisz tak racjonalnie bładzić.... Nie chciałamby:) żeby Cię co bolesnego spotkało. Danuśku nasza z rodziny Delfinkowatych🌻 :)wygląda na to że razem przezimowaliśmy na BARCE :) tęskno odliczam dni do 21 marca i po cichu licze że wraz z odejściem zimy opuszczą mnie i nekające od jesieni choroby:( Tymczasem wszystkim życzę dobrego dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj:) dziewucho, kochana jesteś:) ...upss, przepraszam za nadto może osobisty tonik;) ale uważaj bo w piórka za nadto obrosnę jeszcze;)...zamiast normalnej poduchy kurczak mały:) zresztą wiecie wydaje mi się, iż nawet jak niewielkie przymrozki nas nawiedzać będą to wiosenka już chyba na dobre w nasze stronki wkracza:) dziś tak śliczne słoneczko przyświecało, że aż żal do budynków było się chować...tylko spacerować i spacerować...i hajda na kaczki:) że im nożyny tak nie marzną:) http://www.youtube.com/watch?v=nmbW9BWV1cU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HAKÓNA
Właśnie dowiedziałam sie że dziś miedzynarodowy dzień panów!!! Gniewko przepraszam że nie potrafię podarować Ci takich widoków jak Ty mi :( masz za to nasze ulubione🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pyśku...Hakóniu...Cudeńko:) wspaniałe dzięki...Ty wiesz jak radochę sprawić:) i nawt nie śmiej mi się sprzeciwiać, no!!! ;) zresztą powiem Tobie tak te wszystkie widoczki...to zdjęcia marne i tyle wszystkie one wysiadają przy tak cudnym sercu...dziękuję! za dobro z niego płynące:) masz za nie 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Delfinko i o Tobie tyż nie zapomniał....a co myślałaś może, że dzikus ze mnie? a właśnie że nie i masz Tobie też:) 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HAKÓNA
Gniewko! Ty mnie lepiej przestań zawstydzać!!! proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HAKÓNA
Mam dość:(:( uciekam do ciepłych krajów:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedenplosjeden
Hej :-) niemożliwe:-) Ciągnie Ciebie tam gdzie mnie:D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jakies pierdolenie nie
kochanie moje sie zalogowalo:D tesknilam za Toba moj skarbie a Ty za mna nie😭 maila nie skrobnales, buziakow nie przeslales a tu swieto kobiet bylo i teraz bedzie swieto wiosny😭 az ja nieszczesliwa, zaufalam Tobie a Ty mnie tak 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jakies pierdolenie nie
jak moglo dojsc, kiedy blokade na mnie zalozyles:P Ty, Ty, Ty niegrzeczny TY moj adres to w to co widzisz, dalej @op.pl napisz, czekam:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gniewkoi
Hakóniu:) cosik mi się zdaje że nie tylko ty wpadłaś na ten pomysł:) bo każden z nas by się znalazł z chęcia na lagunkach i piaskach...hmmmm:).... http://www.obrazky.pl/obrazky/zima-w-cieplych-krajach-195-OBRAZKY.PL.jpg .... hi...no a Delfinki tam by na pewno nie zabrakło, zresztą pamiętasz jak nas zachęcała nie raz Delfinkowym wpływaniem na Bałtyk:) http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80355,4192536.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×