Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Milka_N

OneStep - korzystałyście?

Polecane posty

Hej, robiłyście może zakupy za pomocą smsa? Ostatnio natknęłam się właśnie na taką ofertę - tzn w jednym z czasopism , jakie czytam, była recenzja pewnej książki, a obok informacja, że mogę ją kupić jeśli tylko wyślę smsa i obok podany numer i kod, jaki trzeba wysłać. Co Wy o tym myślicie? Któraś z Was może korzystała? Pytam, bo pierwszy raz spotykam się z taką usługą, a nie bardzo lubię inwestować w nieznane. Chociaż sama opcja bardzo mi się podoba, zwłaszcza, że produkty jakie są dostępne zainteresowały mnie. Więc miło by było, gdyby ktoś udzielił mi jakiś większych szczegółów - jak to dokładnie działa i czy warto. Z góry wielkie dzięki za informację ;) Jak coś zamówię, także podzielę się doświadczeniami :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polo ola
jesli to byl nr 4281 czy cos podobnego to nie wysylaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość norm_al
ja już parę razy skorzystałam z ich usługi. Ten kod wysyłasz na numer 70500, sms kosztuje 61 groszy brutto. W sumie wysyłasz dwa smsy, pierwszy z kodem, drugi z potiwerdzeniem zamówienia. Przy pierwszym razie dzwoni do Ciebie konsultant by zarejestrować Ciebie w systemie, później kolejne zakupy odbywają sie tylko za pośrednictwem smsów. Mają ciekawą opcje że jak zamówisz wiecej niz jeden produkt, lud drugi w ciągu trzech godzin to wysyłke masz darmową. Ogólnie masz dwie możliwości, poczta za 7 pln lub kurier za dodatkowe 3,99 pln. Czyli jak weźmiesz sobie pocztę to przy drugim pordukcie w tym czasie nie zapłacisz nic, a jak weźmiesz kuriera to obniżą Ci o te 7 pln, czyli masz do zapłaty tylko 3,99 pln. Dostawe miałam w ciągu trzech dni, płaci sie przy odbiorze tylko gotówką. Przesyłka była kompletna, nieuszkodzona (perfumy), i kolejne przesyłki tez. Ogólnie polecam, nie mam złych doświadczeń, dobre jest to, ze ich biuro obsługi klienta jest czynne 7 dni w tygodniu od 8.00 do 22.00, dla nas to dobrze, ale gorzej dla ich pracowników. Nie musisz sie bac, możesz bez obawy skorzystać z ich usługi, nie jesteś zobligowana do dokonywania regularnych zakupów i to jest dla nich plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zamówiłam ostatnio w tym one stepie książkę Smak Miodu. Nie miałam pomysłu na prezent dla koleżanki i rozwiązanie pojawiło się w gazecie:p wysłałam smsa i za 2 dni kurier był już u mnie.Koleżanka zadowolona z prezentu a ja nie musiałam tracić czasu na bieganie po sklepach. Jestem jak najbardziej na tak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×