Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość samosia do d...

Kochani jest sprawa!

Polecane posty

Gość a dlaczego zaraz
z tego można zrobic całkiem normalne zupy, bigos, spaghetti, ryż z kurczakiem itp. Róznorodnie i w miarę zdrowo. To tyle, mykam spac. Dobranoc i nie kócicie się, bo nie o to chodzi. Aha, co do mojego czarnego nicku - nie przyszło ci do głowy, że po prostu mogę go nie miec???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fbhm
a tak ogolnie to z tanich przepisow: ryz z jajkiem (i cokolwiek masz pod reka) makaron z jajkiem makaron z miesem mielonym (9zk za kilogram w tesco-ale bedzie na min 4 razy)+sos zrobiony z pomidorow np z puszki (puszka niecale 2 zl w biedroce mozna wykorzystac na razy tez) tunczyk z ryzem/makaronem na obiad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a dlaczego zaraz
nie kłóccie sie miało byc ;) nie ma sensu sobie jeszcze na necie dodatkowo dopierdalac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hnyujm - skąd Ci wychodzi 150 gram? Ja jestem dorosłą osobą i tak się żywię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rfgghnj
no jak juz wspomnialam moze byc puree (potzreba troche mleka i masla), jajko sadzone, nawet usmazonej kawalek kielbaski na obiad a najtaniej wychodza zupy zrob wywar rosolowy, koncetrat i juz jest pomidorowa na 3 dni+do tego makaron/ryz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grenadinne
nie, oprocz ciebie przepisY podalam ja i kilka innych osob. mexican chicken frosty kosztuje 15 zl za 600 g (glownym skladnikiem jest ryz, oprocz tego znikome ilosci fasoli, kukurydzy i 4 kawalki kurczaka na krzyz - LITOSCI!! ) naprawde, wiekszosc wypowiedziala sie tu sensownie, tylko nie ty, niestety. no nie moge, laska ma 5 zl na dzien do wydania na zarcie, a ten jej radzi, zeby sobie kupila mrozonke za 15 + sos za 4 + 4 torebki ryzu za 3 zl. razem wychodzi jak w pysk strzelil 23 zl :) i jeszcze usluznie zauwazyl, ze to na cale 2 dni wystarczy :) (vide pierwszy twoj post). nie kompromituj sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dlaczego zaraz Może lepiej spytać autorkę jakie u niej są ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghjnuyk
sorry to janie chce wiedziec jak wygladasz, bo ja mam 22 lata waze 50kg przy 165 wzrostu i 150g czegos takiego w zyciu by mi nie wystraczylo na obiad :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grenadinne
no niestety, VB... z 15 (niech bedzie - 14 zl) nie zrobia sie nagle 4. wycofujemy sie raczkiem, co? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a dlaczego zaraz
Myślę, że w sieci supermarketów są podobne o ile nie identyczne. I teraz już naprawdę DOBRANOC :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grenadinne
8 + 4 + 3 = 15 zl 15 zl to budzet przewidziany na 3 dni, a nie na 2. a ty powiedziales, ze to tylko na 2 obiady wystarczy... no i 13% kurczaka... kiepsko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cbgnjh http://eleclerc.home.pl/prodinfo.php?item_id =30401&pkt_id=&pro_id=&char_id= moze studiujac 4 rok na plibudzie nie potrafie dzielic ale wedlug mnie 600g:4 to 150g 700 g : 4 = 175 g Ryż 100 g : 2 = 50 g Sos Łowicz = około 25 gram olej 10 gram nie liczę wody, bo bez sensu. = 260 g. czyli prawidłowa porcja łatwoprzyswajalnego posiłku. I kto tu nie potrafi liczyć? Pisałem, że tak się zywię od paru miesięcy, więc wiem w praktyce, czy da się przeżyć, czy nie i ile mnie to miesięcznie wynosi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fhynju
wygrzebalam moj wczorajszy rachunek z biedronki ryz 400g 1,55 smietana 200g 1,59 makaron 500g 2,18 mleko 1l 1,5% 1,57 pizza mrozona 2X300g 4.99 (na 2 obiady )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do tego cały bohenek chleba lub bułki, a więc można zrobić 5 kanapek z 2 kromek - 5 posiłów. Robię tak czasem, więc też sprawdzone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnanuzal
a nie lepiej skoczyc do baru mlecznego....o ile masz w okolicy. domowe jedzonko za grosze i nie brudzisz sobie rak:-) a czas mozesz poswiecic na nauke, prace czy spacerek:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dvgn
a więc można zrobić 5 kanapek z 2 kromek ?:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fhynju wygrzebalam moj wczorajszy rachunek z biedronki ryz 400g 1,55 smietana 200g 1,59 makaron 500g 2,18 mleko 1l 1,5% 1,57 pizza mrozona 2X300g 4.99 (na 2 obiady ) Stąd wniosek, że autorka może robić zakupy w Biedronce, jeśli gdzieś ma w pobliżu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dvgn a więc można zrobić 5 kanapek z 2 kromek Czy ty jesteś naprawdę takim debilem? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napiszę specjalnie dla Ciebie bez skrótów myślowych. % kanapek z bochenka bułki wrocławskiej. jedna kanapka składa się z 2 kromek :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grenadinne
no nie, ten koles jest normalnie niesamowity! czlowieku, czy do ciebie cos dociera w ogole? :D czy ty zdajesz sobie sprawe z tego, ze ta dziewczyna po pierwsze - ma malo pieniedzy na posilek w danym dniu, a zatem - powinien to byc posilek pozywny i zdrowy, tym bardziej, ze (jak mowila) szykuje sie dluzszy okres takiego marnego stolowania... dociera cos, czy o tej porze juz nie kontaktujesz? caly dzien (ZIMA!!) ma jesc kanapki? czy ty wiesz, co ty mowisz? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fbvthn
Z 8 PLN kupujesz mrożoną mieszankę meksykańską z kurczakiem. Chyba Frosty. frosta ma 600g i nie wiem czy zauwazyles ale na poprzedniej stronie pisalam o samych warzywach :o czyli o mrozonce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grenadinne 8 + 4 + 3 = 15 zl 15 zl to budzet przewidziany na 3 dni, a nie na 2. a ty powiedziales, ze to tylko na 2 obiady wystarczy... no i 13% kurczaka... kiepsko Napisałem, że połowa opakowania starcza na 2 posiłki. Całe opakowanie na 4. Macie tu link do mojego starego tematu. tam są koszty i foto jak wygląda gotowa porcja dania. wtedy koszt takiej porcji wychodził po około 2,95 PLN. Nie pamietam, ale tam chyba jeszcze liczyłem olej 20 PLN za litr. http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=4081391&start=30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grenadinne
yep, jesli taka porcyjka ma sie najesc dorosla osoba, ktora studiuje i pracuje jednoczesnie, przy czym ma to byc jedyny cieply posilek w ciagu dnia....to n/c. nie wysililes sie jednym slowem. pewnie, ze moze byc. od bidy mozna i jesc ryz ze smazona cebula. wartosci odzywczych bedzie to mialo tyle samo i ssanie w zoladku zapewnione po 0,5 h.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnanuzal
no nie wierze wy caly czas dziewczynie wciskacie mrozonki!!!!gratuluje diety!! ona chce oszczedzic na jedzeniu a nie dostac rozstroju zoladka!!! ryz na zmiane z makaronem.....masakra i ani grama miesa???to po czym ona ma miec sile zeby funkcjonowac????? mamusie nie nauczyly gotowac??? polecam nalesniki na milion sposobow ....taniocha placki ziemniaczane....taniocha polecam tez gotowanie zupek....syte i zdrowe...taniocha bigosik mozna nawet zamrozic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×