Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość watchwatch

gdzie kupic fajny, niedrogi meski zegarek?

Polecane posty

Gość kokosza098
Jordan kerr ma piekne zegareczki - polecam bo mam dwa, ostatnio kupilam mezowi i czesto slyszymy pytania skad mamy takie piekne zegarki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zależy ile chcesz wydać. Ja kupiłam, wprawdzie nie na zalando, bo tam też są, Fossila. Akurat mój mąż zwyczajnie kolekcjonuje, więc połasiłam sie na hybrydę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na bazarze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sadden
Ja zamawiam ze sklepu e-zegarek.pl ze wzgledu na czeste promocje raz na tydzien sobie wejde zobaczyc czy maja cos nowego i taniego jesli tak i mi sie podoba to zamawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eelinaaa
https://e-zegarek.pl/ - dobre ceny i ogromny asortyment :) też śledzę na bieząco takie sklepy bo można nie raz trafić na dużą promocję eleganckiego zegarka. Uwielbiam m. in markę Glycine. Ten sklep ma dość dużo ładnych zegarków z tej marki, jak ktoś lubi zegarki w takim stylu to zachęcam popatrzec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina_k
Zajrzałam tam i znalazłam bardzo ładny z marki Emporio Armani, ciekawy wybór maja przyznam w e-zegarek :) ceny stosunkowo nieduże, więc każdy coś znajdzie dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polenia52
Też jestem ciekawa mój facet ma za miesiąc urodziny a ja niestety nic jeszcze dla niego nie mam. Myślałam właśnie o zegarku ale kompletnie nie wiem na co się zdecydować. Przeglądam właśnie asortyment na e-zegarek.pl fakt jest spory tylko nie wiem co wybrać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprawdzałyście może na http://zegarekdlaciebie.pl/ ? Co prawda, ja tam nigdy nie kupowałam, ale wiem, że mąż tam kupuje i bardzo sobie chwali ten sklep. Za 4 miesiące jego urodziny. Może sprawię mu kolejny do kolekcji? Teraz tak przeglądam tą stronę i powiem Wam, że warto przemyśleć ten zakup, chociażby ze względu na naprawdę fajne promocje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na Gearbest jest teraz jeden z bardziej popularnych zegarków SKMEI, w doskonałej promocji. Cena tylko 5,99$ trzyw.pl/9786

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roksi612w
Na e-zegarek.pl masz spory wybór zegarków dobrej jakości. Sama w zeszłym roku zamawiałam dla męża zegarek z tego sklepu dla siebie także co do jakości to oceniam ją 10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estullah
Mi bardzo podobają się zegarki marki Citizen przede wszystkim dlatego, że wizualnie się dobrze prezentują, ale i ze stroną techniczną nie ma żadnego problemu. Nawet na stronie https://www.otozegarki.pl/ znalazłem ciekawe modele w promocji, a że zbliża się moje święto to chyba sobie sam prezencik sprawię ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żadnych wippów czy ustyle - to sklepy dropshippingowe , zegarki z Ali. Juz lepiej samemu taki kupić. Zobacz gdzienaj blogspot com - tam o takich sklepach jest pełno informacji i linki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli szukasz taniego i dobrego zegarka to mogę polecić www.czasnazegarki.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marawstala
na allegro : ) widziałam męskie zegarki które i mnie się podobają... na grubym pasku na który mówi się pieszczocha : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andres5511
Sprawdź sobie na https://zegarkicentrum.pl/. Mnóstwo marek i bardzo bogata oferta, więc z pewnością coś sobie dobierzesz :) Osobiście lubię styl sportowy i na co dzień chodzę w G-shockach :) Mam ich już 5 i każdy z nich kupowałem właśnie w tym sklepie i nie żałuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michał

Ja kupiłem swój na www.wipp.pl dostarczyli mi w ciągu 4 dni. Mogę śmiało polecić 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek

W Time Trendzie byłeś? Myślę, że tam możesz znaleźć cos dla siebie bo mają dość szeroką ofertę i widziałem kilka fajnych zegarków w przystępnej cenie. A jakościowo są naprawdę spoko.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pon

Jak dla mnie raczej Time Trend…Jakoś rzetelniejsi mi się wydają. Obsługa zawsze miła i nie czuję takiej presji targetu, jak rozmawiam ze sprzedawcami, a to naprawdę przeszkadza w innych sklepach. Poza tym mam od nich kilka zegarów i zero reklamacji.       

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syzyf

Idź do jakiejś galerii handlowej... w niemal każdej jest sklep/wyspa z zegarkami. Z takiego punktu mam swój zegarek firmy Volantis za około 200 zł i jestem mega zadowolony. Nie mam się do czego doczepić. Dobrze wygląda, dobrze działa, nie kosztował fortuny. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krystian

Ja mam swój zegarek z Oceanic nie był drogi koło 130 zł a jest bardzo prządny i dobrze mi się sprawuje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renata

jordan kerr ma fajne męskie zegarki i w dobrych cenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karcia
19 godzin temu, Gość Renata napisał:

jordan kerr ma fajne męskie zegarki i w dobrych cenach.

damskie też ma piekne 🙂 mam chyba cztery 😜 a chłopak ma narazie tylko 1 od nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika

ja mogę polecić Ci xonixa mój kumpel taki ma bardzo ładny. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orzeszek

Xonix ma bardzo fajne smartwatche i w całkiem dobrej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwo

Duży wybór w różnych cenach jest w Time Trend. Ja tam chyba za jakieś 300 zł kupiłem zegarek w którym smigam codziennie i wygląda jak nowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A_3

Casio w Time Trend 😊 Bardzo spoko zegarki w dobrej cenie. Przejdź się tam i popatrz, jest spory wybór, a sprzedawca na pewno doradzi Ci coś fajnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rado

W Time Trend jest taka fajna marka Casio. Są niedrogie, a dobrej jakości. Sam mam kilka i bardzo sobie chwalę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×