Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mrówelka

Zakładam fan klub robienia lodzików!

Polecane posty

Gość Mrówelka

Dziewczyny piszcie jak lubicie robić lodziki swoim facetom. Ja osobiście uwielbiam w taki sposób robic dobrze mojemu ukochanemu. Bardzo go kocham i uwielbiam jego smak i uwielbiam czuć jak pręży sie w mojej buzi. Wrr.. Nie rozumiem kobiet które nie lubią tego robić (oczywiście mówię o tych które naprawdę kochają swoich facetów)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mrówelka
Dziewczyny heloł! Nie lubicie dawać swoim ukochanym tego co najlepsze?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LUBIMY, LUBIMY:) Pewnie wiele lasek obiecywało sobie kiedys,że nigdy w zyciu tego nie zrobią ale teraz nie wyobrażam sobie,że mogłabym nie dac sobie i facetowi takiej przyjemności:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mrówelka
Kasiunia-> dokładnie to mega przyjemność:) Ja mam czasem taką ochotę żeby zrobić loda mojemu facetowi, że nie umiem utrzymać rąk przy sobie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mrówelka
Nooo, ale wydaje mi się, że jak się faceta nie kocha to nie ma takiej przyjemności. Ja bym nigdy nie zrobiła komuś kogo nie kocham..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mrówelka
Dziewczyny mało nas! Czy faktycznie tak dużo kobiet brzydzi się swoimi ukochanymi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy zauważyłyście że to już od dawna nie jest to najlepsze dla facetów:P to była dla nich nowośc jakieś 10 lat temu ;) teraz co innego w modzie :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiedzą co tracą:) a kto raz spróbuje:P hehe jasne, że trzeba coś czuc do kogoś by dawać taki rodzaj rozkoszy..jakies specjalne techniki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mrówelka
v34 co masz na myśli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawda... to już się stało czymś normalnym a nie dodatkiem bądź nagrodą. Chociaż mój miasiak zawsze tak samo się cieszy albo i za każdym razem coraz bardziej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mrówelka
Mieszczuszka mój tak samo :) dla niego to jest najlepsze co może byc. Ale może też zależy jaką kobieta ma technikę i czy facet też kocha kobietę która mu robi lodzika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość www.tnij.org/tatix
Jak można zakładac taki temat w katolickim kraju jakim jest Polska?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mrówelka
A co jest niekatolickiego w robieniu dobrze ukochanemu? Też jestem katoliczką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no może sie stało noramalne ale i tak przyjemne..przeciezwszystko zalezy od partnerki:) Kraj katolicki? no i ? co w związku z tym? nie wchodz na takie tematy i po sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
www.tnij.org/tatix Jak można zakładac taki temat w katolickim kraju jakim jest Polska? z katolickiego punktu widzenia lepiej to połknąc niż jak ma się po ścianie warlać :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mrówelka
No pewnie że łykam. To mój ukochany i kocham go całego. Nie wyobrażam sobie wypluwać tego do chusteczki. TO okropne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mrówelka , mam prośbę :) dam Ci adres mojej partnerki , pogadaj z nią , przekonaj że jest jakaś nie na czasie :) ani nie robi loda porządnie a już o łykaniu to nawet nie wspominam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj nie mów, że nie robi porządnie tylko ciesz się, że w ogóle robi ;) Trzeba trochę czasu i pomysłowości żeby się wprawić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mrówelka
4man nie da się tak poprostu zmusic kobiety do tego. To indywidualne podejscie każdej z nas. Może pogadaj z nią szczerze może coś jej przeszkadza, czegos się boi. Moze boi się smaku. Spróbuj kupić taki smakowy żel z unimila.Może sie przekona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mrówelka
Mieszczuszka ma racje. Sam podpowiedz jej co lubisz w trakcie jak będzie CI robić dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie połykać ani wypluwać, tylko w ustach do najbliższej siedziby radia z ryjem zanieść, niech ratują życie;) nie tylko nie poczęte ale i nie spłodzone, ale zawsze to życie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×