Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mrówelka

Zakładam fan klub robienia lodzików!

Polecane posty

Gość Mrówelka
No i jeszcze zalezy czy cię kocha.. Bo jak to tylko partnerka to nie wymagaj zbyt wiele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja uważam inaczej
ja tam bym tego lodzika nie zrobiła!! mój misiek mi narudzi czasem,że chciałby ale ja nie daje sie namowic i już. wydaje mi sie to niehigieniczne i poniżające:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już ją próbuję przekonać i uczę 10 lat :( ale minetki to lubi. Trzeba chyba na nowy model wymienić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mrówelka
4man no to masz problem, niektóre dziewczyny są uprzedzone. ale porozmawiaj z nią szczerze, kup ten żel. to jest jadalny może pomoga takie zabawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eeee tam poniżające. Jak kto lubi ;) Ja na przykład najpierw się zapirałam rękami i nogami, że nigdy w życiu nie zrobię. trafiłam na takiego partnera, że zrobiłam i co lepsze po pewnym czasie polubiłam. Potem byłam na etapie, że tylko na leżąco bo poniżające jest klękanie przed facetem a teraz zaczynam się zastanawiać jak musiałoby być mu fajnie tak na stojąco ;) Więc kwestia dobrania partnera i własnego przełamywania barier :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mrówelka
a ja uważam inaczej-> co w tym poniżającego? Jeśli kochasz faceta to dajesz mu całą siebie i on tak samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja uważam inaczej
spoko to jest wasz "fan klub" wiec róbcie co chcecie a ja nie zamierzam papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mrówelka
Witkacy-> dokładnie. Nie cierpię takich dam które niby kochają a najchętniej to położyłyby się i nic nie robiły a facet niech zadowala. A później niezadowolona z życia. A to daje tyle radości kiedy facet aż promienieje ze szczęścia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja uważam inaczej
to najlepiej w jakiej pozycji zacząc? na lezaco, stojąco czy jak? tak na przełamanie barier??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak facet stoi , a laska kleczy wyaje mi się to bardziej perwersyjne. Ja na przykład lubie tak bardzo:) nie ma w tym nic poniżającego, ani niehigienicznego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm ja tam się nie utożsamiam z klubowiczkami bo nigdy do żadnego klubu nie należałam i należeć nie będę jednak wyrazić swoją opinię lubię i to robię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mrówelka
Kasiunia ja też tak lubię albo jak facet leży i ma szeroko nogi rozłożone:) a jeśli facet w normalnym życiu CIę szanuje to nie ma w robieniu mu loda absolutnie nic poniżającego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja uważam inaczej
"Potem byłam na etapie, że tylko na leżąco bo poniżające jest klękanie przed facetem " a może tak powinno się zacząć jak coś, a nie odrazu na stojąco..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mrówelka
Tak na początek na leżąco najlepiej. Albo 69. nie bęziesz isę stresować ze patrzy na Ciebie jak to robisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo w ogóle jak można nazywać jaką kolwiek technikę seksu (oczywiscie ze stałym partnerem) za poniżającą?? Do wszystkiego trzeba dojrzeć po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mrówelka
a ja uważam inaczej-> mówiłaś ze nigdy byś nie zrobiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tym żelem to by mnie chyba wyśmiała - nie jest za eksperymentami :) lodzik robiony bez zaangażowania nie smakuje dobrze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja uważam inaczej
szanuje mnie i to bardzo i się bardzo kochamy, ale nie chce zeby to sie zmieniło.. :( czy to może tak zadziałać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mrówelka
4man a próbowałeś ja namówić do tego pod prysznicem kiedy wie że na pewno jesteś pachnący i czysty bo może boi się tego że to niehigieniczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4man napewno nie smakuje tak jak z pełnym zaangażowaniem. Masz rację no ale coż... sam taką kobietę na partnerkę sobie wziąłeś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mrówelka
Jeśli facet naprawdę Cię kocha to to zaakceptuje i nic się nie zmieni ale nigdy nie przestanie o tym marzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja uważam inaczej
Mrówelka : -przecież nie powiedziałam,że zmieniłam zdanie poprostu z ciekawości pytam jak najlepiej zacząć w sumie z tym nigdy to dotyczy bliższej przeszłosci, moze kiedys tak samo sie stanie,że sie przekonam ale nie za szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość despero już jestem
a ja tyle lat w małżeńśtwie bez loda, chociaż minetę robie na każdę zawołanie, aż zazdroszczę Paniom podejscia do tematu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mrówelka
a ja uważam inaczej-> a pieściłaś go kiedyś chociaż dłonią? Tak do końca? Może to Ci pomoże się przełamać i sama nabierzesz ochoty na więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie gdzieś ktoś kiedyś powiedział, że jak odmawiasz partnerowi zrobienie lodzika a on ze spokojem na to odpowiada nic nie szkodzi kochanie, to najzwyczajniej w świecie kłamie bo nie ma takiego mężczyzny, który o tym nie marzy a ile wytrzyma bez spełnienia swoich zachcianek??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja uważam inaczej
i nie użyłam słowa "nigdy"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×