Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kobietka_00

o co mu chodzi?

Polecane posty

Gość kobietka_00

Co mam myśleć o facecie, który pisze ze mną smsy typu np o czym myślę, co mi się śniło, co tam u Ciebie itp. W każdym razie są one miłe i nie ukrywam lubię je dostawać i na nie odpisywać. Czasem nasza rozmowa to jakieś 20 smsów. Tylko najgorsze jest to, że on nie proponuje spotkania. Czy on pisałby tak tylko wtedy gdy mu się nudzi czy to jakieś podchody na coś więcej? Już nie wiem co mam robić bo one mnie naprawdę uzależniają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co mam myśleć o facecie, który pisze ze mną smsy typu np o czym myślę, co mi się śniło" następny chce rozpocząć kariere wróża lub tarocisty :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mocca mocca
hmmmmm facet moze byc naprawde zainteresowany, moze robi podchody a moze po prostu to jego jakas odskocznia... jak bedzie chcial sam zaproponuje spotkanie.. mzoe narazie bada teren?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pampampam
mysle, ze niebawem sie Tobie oswiadczy. Smsem oczywiscie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gihok
slysame ze pisanie dlugie smsowanie bezz spokania znajomosc przez net rzecz jasna jezt zla a czemu? bo jak dojdize do spotkania to moze byc dlaciebie badz dla niego rozczarowanei pomimo namietnego wstepu .wiec odrazu z mostu spotaknie lub nei bo tak to nie ma sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie do końca jasne
z Tobą pisze, jest z kimś innym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×