Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość uloloooa

wczoraj-1 raz seks analny.odczucia-czy prawidlowe?

Polecane posty

Gość uloloooa

1 raz chlopak za szybko wszedl i bol byl okropny ale za 2 podejsciem delikatnie i stopniowo wiec juz nie bolalo. uczucie to pomieszanie przyjemnosci z odrobina bolu i ....wrazeniem robienia kupy troche...czy z czasem bedzie przyjemniej??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uloloooa
a czy to prawda ze przy takim seksie kobieta moze miec orgazm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale przyznaj kasiunia87_22 ze malo ktora kobieta lubi seks analny, w tym naprawde musi ona czuc sie na luzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stosunkowo mało..myślę, że nie wiedzą co tracą przez jakieś chore uprzedzenia. Ale jak ktoś sprobuje..choć i tak jak siedzę tu na forum to raczej spotykam się z pozytywnym odzewem jakoś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meskie sumienie
kasiunia 87_22 dlaczego: stosunkowo mało myslisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uloloooa
najpierw sie rozluznilam 2 wielkimi drinkami:)nie bylo tak zle myslalam ze to jest duuuuuzo gorsze i mam nadzieje ze z czasem bedzie lepiej a moze i orgazm osiagne bo pochwowych niestety nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no bo myślę, że wiele kobiet nie próbuje i dlatego mało która preferuje taki rodzaj seksu. Ponadto niektóre twierdza,że to niehigieniczne, obrzydliwe etc.. a wcale tak nie jest. Jest mega przyjemnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chlorix może nie są przekonane jeszcze do końca przekonane. Jest też opcja, że mało albo w ogóle anala nie próbowały, ewentualnie ich partner nie umie się za to odpowiednio zabrać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja Luba lubi tylko po bluncie, ale palić nie lubi bo ją gryzie w gardło albo robi się śpiąca:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meskie sumienie
kasiunia ale ja pytałem o Ciebie a dokładniej o to dlaczego mało myslisz i do tego stosunkowo - te stosunkowo to dlatego, że jesteśmy na erotycznym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdzisiek z tarnowa
nie chcialbym dziewczyny zapinanej w tylek. jakby mi powiedziala, ze uprawiala juz anal to bym jej drzwi pokazal i pozegnal sie z nia na zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurde głupie to juz jest
w kółko maciejki to samo, ja próbowałam i nie jedne raz kilka razy ale powiem jedno nie rajcuje mnie to i tyle, może trochę jest to przyjemne, ale niestety uczucie że zaraz zrobię kupę góruje nad wszytskim, i może nie lubię seksu analnego ponieważ jak raz dałam memu mężowie to juz nie widział normalnego stosunku tylko i wyłącznie chciał analna, a jeśli juz miałabym sie tak bawić to niestety nie jako zwykły codzienny seks tylko urozmaicenie seksu normalnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uloloooa
i wlasnie ty mimo wszystko odpowiedzialas mi na pytanie:)jednak wciaz sie czuje to jakby sie robilo kupe....myslalam ze z czasem to mija i jest tylko milo...a o to sie nie martwie bo moj chlopak powiedzial ze taki seks to nic takiego i podobnie jak w cipke(to tez byl jego 1 raz)wiec pewnie bedziemy to robic czasami tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdzisiek z tarnowa
dziewczyna, ktorej juz do tylka wkladali nie ma u mnie szans

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanna joannna aa
powtarzasz sie kmiocie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdzisiek z tarnowa
nie jestem kmiotem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serial polski
anaaaal cooolll

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie gdzie Wy żyjecie, w dzisiejszych czasach jest tyle dostępnych i wwspaniałych środków ułatwiających kobiecie seks analny jak nigdy dotąd. BUl przy analu to już pojęcie archaiczne dzisiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzie wy żyjecie? Wystarczy,że twój facet najpierw wkłada Ci coś takiego http://www.alfabet-doznan.pl/24-korek-analny taki korek, ty przyzwyczajasz sie do tego, ze ''cos tam masz'' i ponownie wklada swojego penisa. Dziwicie sie,ze to boli bo jak odrazu wasz facet wam penisa wklada to sie nie dziwie.. trzeba najpierw rozluznic o***t!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja po ponad 10 latach nadal nie lubię samego seksu analnego. To dla mnie nieporozumienie aby pozostać tylko przy tym. Natomiast jeżeli do pochwy wsunę w tym czasie wibrator to uczucie jest nieziemskie i nie chodzi tylko o wyobraźnię że to jakby prawdziwy trójkącik tylko tak jest po prostu przyjemniej gdy czujesz podwójne wypełnienie. Nigdy anala bez wibratoraq

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elena

Próbowałam dwa razy.  Nie czułam żadnej przyjemności,  prócz chęci zrobienia kupy. Czy jeśli teraz nie odczuwam nic fajnego to już tak zostanie?  Dodam,  że poszło całkiem sprawnie,  nie czułam bólu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość elena napisał:

Próbowałam dwa razy.  Nie czułam żadnej przyjemności,  prócz chęci zrobienia kupy. Czy jeśli teraz nie odczuwam nic fajnego to już tak zostanie?  Dodam,  że poszło całkiem sprawnie,  nie czułam bólu 

Skoro nic nie czułaś oprócz kupy to mogłaś mu osr@ć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×