Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Alicja z krainy TUSK

TUSK----człowieczek bez honoru

Polecane posty

Gość polakmalyyy
na pewno nie poda sie do dymisji nie ma takiej opcji i tego nie zrobi, a tak aprpos to najleszpszy premier nie ma to jak trzymac wszystko zelazna reka BRAWO PANIE TUS ABY TAK DALEJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a Tusk i tak zostanie prezyden
a kaczory łeb ucięty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KTOŚODLADACO
TUSK NAJLEPSZY PREMIER NAJLEPSZY PRZYSZŁY PREZYDENT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie popieram tuska
w sumie nikogo, kazdy z nich napycha sobie kieszenie a mnie ma w DUPIE...przykre to ale spotykam duzo ludzi ktorzy popieraja Tuska, nie wiem w czym tkwi jego niby fenomen, przeciez nic nie zrobil co obiecał, na Irlandie czekam juz tyle ze zwatpiłam ze ja tu swtorzy.....po co te wasze gadki jaki on wspaniały...przecież MA WAS W DUPIE IDIOCI.....obudzicie sie jak zwykle z reka w nocniku...ale spoko nie ma jak nakrecanie przez tvn i bogatych dziennikarzy i politykow jak jest pieknie i ze kryzysu nie ma:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do aliji z krainy dupy
a kogo lpszego widzisz na jego miejsce powiedz mi to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polakmalyyy
wszystko robi dobrze jak kazdemu zdarzaja sie jakies potkniecia , a co zrobił ten poprzedni kompromitowakl sie na kazdym kroku ze kazdy ma zlewke tak ja teraz wiadomo z kogo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TUSKTUSKTUSKTUSK
bravo TUSSK!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polakmalyyy
jaki kryzys ludzie wezcie sie za robote a kryzysu widziec nie bedziecie, kto pracuje kryzysu nie widzi a nie takie pieprzenie w tv ze jest kryzys ja go tam nie widze tak jak bylo wczesniej tak jest teraz nie nakrecajcie sie tak ta telewizja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polakmalyyy
BY ŻYŁO SIĘ LEPIEJ - i żyje się lepiej - przynajmniej mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak zwykle chołota
najwiecej ponoc głosowało studentow na tuska....i co sie dziwic skoro uwazaja sie za najmadrzejszych...nie znam ani jednej babci ktora głosowała na niego...starsi ludzie znaja zycie i historie z doswiadczenia a nie z ksiazek...sama skonczylam studia i w zyciu bym na komuniste nie glosowała..trzeba czytac ze zrozumieniem....wszystko ze zrozumieniem...Tusk to idiota ale ze nie lubi sie kaczorow to sie głosuje na złość im...smieszne to...druga sprawa ze w polityce zawsze byli i beda złodzieje i maja nas w dupie i takie awantury na topikach smieszna sprawa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alesieusmialammmmmm
no faktycznie mohery moga byc zajebistymi wykadnikami znajacych zycie, ja proponuje ci jeszcze posluchac radia maryja i jebnąć kilka ukłonów ojcu dyrektorowi buhahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tego powyzej
zdziwilabys się , ale moja babci głosowała własnie na Tuska Tusk jest super premierem, ale ci co cierpią na syndrom wąłdzy robią mu koło pióra :O niby sa afery , ale tak na prawde konkretnych dowodów nie ma na nic Kaczynski ten pingwin to kawa skurwysyna i zrobi wszystko, aby Tuska oczernic bo sam szykuje dupe na stanowisko wyzsze :O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alesieusmialammmmmm
to wielke poklony w strone Twojej Babci chyba jest jedna z nielicznych , którym ojciec dyrektor i te dwa karakany nie namieszlay w glowie, po prostu jest inteligentna, a co do afer to sobie moga szukac szukac i nic nie znajda tonacy sie brzytwy łapie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michaela z nieba
ja tez jestem za Tuskiem - nie ma ludzi idealnych, a wg mnie jest top jedyna osoba która w obecnej sytuacji poiltycznej moze reprezentowac kraj godnie. Na pewno zaden z braci Kaczyńskich tego nie zrobil a wrecz przeciwnie. A co do afer moga sobie je wywolywac ale bez dowodów ui tak nic z tego. najbardziej denerwuje mnie to ze robia zadymy i ludzie w to wierza - porsze sobioe przypomniec ile tego bylo za czasow pisu i co najwazniejsze ile wstydu sie trzeba bylo najesc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tusk kiepsko rządzi
Afery i zastój gospodarczy, plany sprzedaży KGHM i resztek naszego przemysłu, ogromny deficyt budżetowy, 600 mld długu który nam się nie zmniejsza ale gwałtownie za rządów Tuska się powiekszył. tylko tak dalej a nie tylko na służbe zdrowia ale i na emerytury zabraknie czekam aż pojaia sie jakies nowe partie polityczne, nawet małe, ale z nowymi twarzami, z ludźmi którzy nie umoczyli jeszcze rujów w korycie, do obecnie rządzacych nie mam juz złudzeń - to nieudolni koryciarze, drobne cwaniaczki i aferzyści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×