Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nińsky

Alicja Bachleda-Curuś teraz robi wielką kariere w stanach a kiedys śpiewała tu

Polecane posty

Gość no zaciązyła więc
bo jakos o filmach nie słychać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajawierzę
A ja wierzę, że Alicja urodzi drugie dziecko Farelowi i zostanie korespondetką CNN dosłownie - dział POLSKA. Bo przeciez znowu ktoś jej wszystko opłaci. kto? Farel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niedawno gdzies wyczytałem że dostała jakas poważną role tylko producenci specjalnie na nią czekają aż urodzi dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajawierzę
Nie no ja myślę nie przesadzajmy. Była i jest desperatką. Ja ją rozumiem powiem wam. No z drugiej strony czas na dziecko, ale skąd na dziecko, nie? I tyle. W każdym razie ona powinna chyba pisać najbardziej. Chyba ta uroda ją zgubiła. Po co jej te wiersze o miłości? PiOSENKI to tak. Albo czemu w Polsce nie zaśpiewała niczego do filmu, nie? Dubbing i piosenka. I gra. A tak? Miejmy nadzieję, że w kwietniu sie wyniesie bo pewne grupy ludzi zostaną zabite za tę wariatkę. Bo to jest UKRYTA wariatka. Farel to jest wariat, a ona była uważana za normalną. A to była UKRYTA wariatka po prostu. Ona miała wiec albo dawno wyjechać albo dawno za mąż wyjść. Dwie możliwości. Ale zawód na pewno ma zły. I temu tak sie stało. No ale w Polsce - weź se tu coś obmyśl - nie to miasto, brak znajomości. Tu tylko siąść i pić spirytus. MOJE ZDANIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja czytalam
ze to tylko u nas taka afera ze bedize miala z farelem dziecko a tak nikt o nich nie pisze i nikt o niej nie słyszał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez o tym czytalam
ale to ze sie ustawila to inna sprawa:) ehh...teraz wszystkie samotne mamuski beda jej zazdrościć alimentów:P:D:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajawierzę
MOIM ZDANIEM ona nie robiła żadnej kariery. W Polsce zresztą wszyscy mają nawalone w głowach z ta karierą. Na zachodzie kariera to jest każda praca, którą lubisz i gdzie zarabiasz. Zawód : aktor. No to zarabiaj aktorstwem. No a ona nie zarabiała. Ona była szalona, że ona wyjechała i łudziła się , że ktoś jej zapłaci jak to co robiła to jedna wielka niezapłacona komercha była. I tyle. A zresztą... uważam, że była desperatką i miała swój plan, ale się nadziała na 2 dzieci, o których nie wiedziała i samobójstwo w tle, które zresztą ratuje jej tyłek do dziś. I tyle. Więc przejechała się na tym samobójstwie, ale z drugiej strony na tym jedzie i tyle. Bo co więcej? ALBO SIĘ MYLĘ :( Ale raczej niewiele. Jak znam Niemców...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajawierzę
MOIM ZDANIEM to jest tak, że oni sobie już sobie PRZEZ NIĄ politycznie wszystko tu kontrolują. Ona po prostu zawód pomyliła - ona miała być dziennikarką. I co z tego , że wszyscy ją mieli za wielce mądrą. Całość bez sensu. Wszystko zależy od wychowania i tyle. Uważam, że powinna czytać wiadomości czy nie wiem - coś tam w mediach, a urodę to zdjęcia może sprzedawać do krzyżówek i już. Nie wiem. Tyle . Reszta bez sensu. Do śpiewania głosu też nie ma. GŁOSU. Ona jest śpiewna, ale GŁOSU brak. Moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alimenty sa najwazniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie ona spiewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajawierzę
Moim zdaniem bachleda mogłaś lepiej wziąć udział w akcji CZYTAJ DZIECIOM czy coś tam. Do reklamy się zgłosić. Głupia jesteś jak bucior i od 1,5 roku wszystkich kompromitujesz w Polsce. Ciekawe kto by chciał coś nakręcić z łachudrą Farelem gdyby nie był taki milutki? Chyba tylko... nie wiem... :( No w każdym razie zrobiłaś czyn desperacki, a teraz grzecznie wytłumacz Polakom dlaczego. :( Zakłamana dziwko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajawierzę
A ja wierzę, że ją przyjmiecie z otwartymi ramionami tutaj. W końcu...przeżyła poród. Za 20 tys. dolców. A Farel naiwniak myślał, że rodzi odbierze zagubioną sierotkę. I wszystko przez to że paliła papierosy jak ostatnia menelka. I tyle :( No ale cóz... takie jest życie. Z głodu nie umrą, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja Bachleda Curuś
ale dlaczego szanona pani mnie obraza??:( przecioez ja mojego Colina kocham, very much!! i to co nas laczy to poporustu chwila i wielka big milosc!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajawierzę
RODZINA - jej rodzina się miała po nią zgłosić najpóźniej w sierpniu. Nie - dopóki Farel nie ogłosił, że jest w ciąży. Byłoby następne dziecko po cichu i tyle. A tak? Musiał się przyznać bo by za ni łaziła jak kundel bez budy. I tyle. Co by zyskała? Mogłaby wrócić do Hollywoodu z jakimś honorem. A tak? No niby może, ale czy na pewno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja Bachleda Curuś
i nigdy nie palilam papierosow w cionzy!! cygara to co innego :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Colin Farel
ja moja ALutke tez kocham very much bardzo!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajawierzę
Pienądze jego i jakieś WYOBRAŻENIE o nim. Ale ty w ogóle nie wiesz co to za człowiek jest. Ty się zakochałaś w WYOBRAŻENIU o człowieku. Ale to nie jest życie co ty sobie wyobrażasz. I tyle :( Dla mnie Bachleda zgłoś się do spychiatry bo masz PARANOJĘ. Po pierwsze nie żyje się by dowalić rodzinie. Bo z tego tylko tragedia jest co widać. Musisz nauczyć się żyć swoim własnym życiem. gdybyś tak żyła to byś to dziecko mogła mieć, a tak? Kit wie co będzie dalej - to jest dziecko urodzone w USA. Nie w Polsce :( Na twoje nieszczęście moim zdaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajawierzę
dla mnie to co ona robi to jest jedno wielkie wyrachowanie plus kompletna choroba umysłowa - odnośnie WYOBRAŻENIA o Polsce także. Nie wiem. Oby się to DLA MNIE źle nie skończyło. Bo w sumie to JEJ WUJEK jest bogaty, a rodzice? Wiecie - ja bym tam wujkowi nie sznupała po kieszeniach w Hollywoodzie, no ale... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja Bachleda Curuś
ale moje dziecko bedzie mialo 2 obywatelstwa!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja Bachleda Curuś
a tak w ogole to kocham colina takiego jakim jest calego!!!! i on mnie tez kocha przeciez pisal przed chwila!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajawierzę
Oby Cie to jednak w przyszłości nie zgubiło bo niby jest to zrozumiałe, ale jednak Farel to coś znaczy chyba - to nazwisko. A siedzisz tam i mu zawadzasz. I to do kwietnia. No ale to twój problem i już nie mieszaj w to Polski. Boże - co ta wariatka o Polsce wie. Nie wiem. Z czego ona żyje? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×