Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nie wiem co robić /

Niecodzienny prezent dla Młodej Pary.

Polecane posty

Gość Nie wiem co robić /

Hej! Macie jakieś niecodzienne pomysły na prezenty dla Pary Młodej? Myślę o czymś takim jak kurs driftu (czyli ostrej jazdy samochodem sportowym) - http://www.surpriseme.pl/ bo Pan Młody uwielbia wszelkie wyścigi. Ale nie wiem co w takim wypadku dla Panny Młodej, która do motoryzacji ma stosunek obojętny... :/ Poradźcie coś!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jusaa
np lot balonem dla obojga, sama bym taki chciała dostać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli masz zadowolić tylko Jedną stronę to klapa ;) Najlepiej poszukać czegoś co dla dwoją byłby to niezapomniany prezent. Lot balonem też fajna sprawa pod warunkiem że ktoś nie ma lęku przed wysokością ;).Ja tam bym na pewno do balonu nie wsiadła :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8891_iled
A to zalezy od panstwa mlodych bo w wiekszosci wola pieniadze aby im sie wesele zwrocilo albo po to aby sobie gdzies wyjechac na miesiac miodowy a tak to takim balonem poleci i co z tego beda miec...takie jest moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co komu po locie balonem... moim zdaniem to prezent dla bogatych ludzi, którzy nie mają co robić z kasą. Młodej Parze zawsze bardziej przydają się pieniądze, za które mogą sobie kupić coś do domu albo spłacić część wesela. Lot balonem to kasa wyrzucona w błoto - może i fajne przeżycia ale jest tyle ważniejszych rzeczy... Daj im pieniądze a do tego dołóż coś małego i fajnego jak chcesz im koniecznie dać jakiś prezent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak tylko z pieniedzy
nic nie zostanie bo albo sie rozejda albo beda skladowa czegos wiekszego a np. lot balonem - wrazenia zostana, i raczej za kase z wesela nie kupia sobie lotu balonem bo zawsze bedzie cos pilniejszego... znam to z autopsji... ja polecam wonderbox czyli karnet za okreslona kwote z ktorego mlodzi wybrac moga mnostwo atrakcji jakie im pasuja np. jedno moze pzrejechac sie bolidem a drugie pzrecwiczyc joge z mistzrem itp.. rowniez mozna wybrac lot balonem dal dwojga, skok ze spadochronu jak i romantyczny weekedn w spa itp itd..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no a my właśnie z pieniędzy
z wesela pojechaliśmy w zajebistą podróż poślubną, nie żadne egipty i grecje i mamy wrażenia niezapomniane, o niebo lepsze niż z lotu balonem, podczas którego nota bene tylko się bałam, czy za chwilę to dziadostwo nie spadnie czy cuś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale z Was
materialiści! Nic, tylko kasa! A gdzie wrażenia?? Wspomnienia?? Adrenalina?? A ja właśnie chciałabym dostać taki prezent (typu balon, spadochron, SPA itp.) bo samej ciężko byłoby mi pewnie wyłożyć kasę na to. Bo właśnie - zawsze są wazniejsze potrzeby i w tym wszystkim zapominamy o sobie... Popieram autora! I mimo żem kobieta, chętnie bym z driftu skorzystała :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze, ja bym chciała dostać na slbny prezent mozliwośc przelotu balonem!! :) Na pewno to niesamowite i nie zapomniane przeżycie! Tzw. BEZCENNE i żadna kasa tego nie zastąpi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marychna
Tak - co będą z tego mieć... Najważniejsze to kupic sobie jakis pikny obraz i wymienić sofę, a potem jeszcze komplet garnków i firany z atłasu - co komu po locie balonem :/ Ja bym się osobiście z lotu balonem akurat nie ucieszyła, bo mam lęk wyskokosci, ale baaaaaaaaaaaaaaaardzo bym się ucieszyła, jakby mnie ktos z prezencie wysłał na narty wodne na przykład albo na spływ rwącą rzeką (choc to u nas raczej mało realne), albo jakieś nurkowanie z delfinami. Tak, żebym taką chwilę zapamietała do końca życia. Dowiedz się, co lubią, tak żeby obydwoje mieli z tego radość. To moim zdaniem bardzo fajny pomysł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marychna
Jeszcze co by mi podchodziło - nauka powożenia bryczką. Najpierw przejażdżka z woźnicą, potem nauka i jazda samemu - oczywiście pod nadzroem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość superprezent
ja dostałam w prezencie ślubnym świetny prezent. Moja koleżanka zrobiła nam w kościele zdjęce i zaniosła je do malarza który namalował na jego podstawie obraz. Niesamowita pamiątka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanka anka
radze przemyslec kazdy prezent z 10 razy zanim sie cos kupi, moze i lot balonem bylby fajny, ale jak masz na to wydac sporo kasy a mlodzi np splacaja kedyt na mieszkanie to moze woleliby kase. Ja nie widze nic zlego w wydaniu pienbiedzy np na porzadny samochod, czy umeblowanie mieszkania. Taka pamiatka zostanie na dlugie lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marychna
Jak młodzi spłacają kredyt, to tym bardziej nie mają kasy na rzeczy, które by chętnie zrobili, ale które kosztują. Kredyt będą spłacac tak czy tak i to głównie ze swoich dochodow - więc fajnie byłoby, jakby dostali coś nadzwyczajnego, na co sami by sobie nie pozwolili. Ja bym się bardziej ucieszyła z jakiejś zajebiaszczej niespodzianki od jednej pary czy dwóch niż tylko z kasy. Kasę i tak przyniesie większość, jedna osoba w tą czy tamtą nie zrobi róznicy, a przyjemność moze byc ogromna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fitnessss
chcesz schudnac raz na zawsze? zapoznaj sie - nic nie tracisz pradziwa DIETA INDYWIDUALNA dla kobiet! www.dieta4u.com.pl zapoznaj sie - mozesz wiele zyskac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam na weselu mojej najlepszej przyjaciółki. Znamy się od dziecka, od samego początku przyglądałam się jej związkowi z Maćkiem i wiem jak idealną są parą. Pomyślałam sobie, że mój prezent będzie doskonałym ukoronowaniem ich wspólnie przeżytych lat. Zamówiłam ekskluzywną fotoksiążkę (www.superfoto.pl/fotoksiazka_album_odbitki.html) z najfajniejszymi zdjęciami jakie wpadły mi w ręce. Kaśka była szczerze zachwycona prezentem (przeglądając zdjęcia ryczała: raz ze wzruszenia, raz ze śmiechu:)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Ja niedługo (za 2 miesiące) wychodzę za mąż i uważam, że najlepszym prezentem jest kasa i jakiś mały prezent, który by mi przypominał ten cudowny dzień. Jeżeli już ktoś ma to za sobą to wie ile to kosztuje nie tylko kasy, ale i nerwów:) Ja dałam mojej koleżance z tej okazji fotoksiążkę. Zamówiłam ją w najlepszefoto. Mają fajną ofertę, można sobie samemu wybrać zdjęcia ich rozmiar, rodzaj papieru, jego grubość, itp. Bardzo im się podobała. Super pamiątka, sama chciałabym dostać taki prezent:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój brat był niedawno na weselu u swojego dobrego kumpla,kupił im zegarki na rękę tej samej marki i dał 300 zł.Zegarki kosztowały 250,państwo młodzi byli bardzo zadowoleni z zegarków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cvdfvbftgrbrba
ale naiwne reklamy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lo matko swinto ale jaja
reklamy wymiataja hahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja bym nie chciała dostać jako prezent książki foto,bezgustowny prezent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salianka
Wiele zależy od młodych - znasz ich,więc powinnaś się orientować czy są ukierunkowani na kasę (bo potrzebna),czy woleliby zaszaleć. Lot balonem,spływ np.Dunajcem, weekend w górach... (wszystko to jest równoważne z kasą włożoną do koperty).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No taki kurs jest fajny - i w ogóle jakieś karnety wstępu do różnych miejsc, spa itd. Tylko trzeba tez z tym uważać bo to, że np. panu młodemu prezent bardzo będzie się podobał - nie znaczy, że pani młoda bedzie zachwycona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stl girly
No ja też jestem za tym by podarować pieniądze i drobiazg albo jakiż prezent - przeżycie, który generuje o wiele więcej pozytywnych emocji. Na przykład lot balonem czy voucher do spa. Myślę , że taki pobyt w Głęboczku spodoba się nowożeńcom http://bit.ly/o0RqQG :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlena_sykes
My z mężem dopiero sobie w domu kompletujemy wyposażenie i sporo zakupów udało się już zrobić przez stronkę www.agdchrosciel.pl . Praktycznie wszystkie sztućce stąd mamy, i od Gerlacha, więc producent z tradycjami. Robią przepiękne rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×