Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ka-rola

badanie pieprzyków/znamion

Polecane posty

Gość gość
Odpowie ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt nie ma problemów z piprzykami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odnawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia185
Polecam klinikę Zakrzewscy a szczególnie pana Marcina. Klinika zajmuje się badaniem znamion Fotofinder - najnowszej klasy sprzet dzięki któremu można przeprowadzić badanie zmian skornych, profilaktyka czerniaka http://klinikazakrzewski.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 lata temu mialam wyciete pieprzyki. Okazaly sie niegrozne. Jednak teraz na miejscu po jednym z nich pokazal sie siniak. Czy powinnam miec obawy i skonsultowac to z lekarzem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominikx
Z czystym sercem mogę polecić Klinikę Zakrzewski, a w szczególności Pana Marcina, który jest specjalistą dermatologiem i wykonuj***adanie znamion, profilaktyka czerniaka, badanie zmian skornych. Posiada najnowszej klasy sprzet. http://klinikazakrzewski.pl/#klinika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małgosia8477
Ważne jest, aby takie badanie wykonywać, ponieważ pieprzyki mogą czasami świadczyć o poważnej chorobie. Nie można tego lekceważyć. Ja takie badanie ostatnio wykonałam w klinice SCM estetic, podczas wizyty w Krakowie przed zabiegiem oczyszczającym. Wszystko na szczęście okazało się w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam doktor Magdę kliniką Zakrzewscy lekarz z dużym doświadczeniem podchodzi indywidualnie do pacjenta, tłumaczy kazdy zabieg, ustala plan zabiegów. Głownie o zabiegu botoxem na czoło i kurze łapki, powiększanie ust kwasem hialuronowym, naturalny efekt. Zabieg Sonoqueen - bardzo dobry zabieg liftingujacy, zmniejsza chomiki, napina skóre, polecany przez celebrytki. Efekty naprawde widoczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale reklama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dużo kobiet ma na twarzy i przykrywa je podkładem oczywiscie nadal wystaja i sa obrzydliwe ale co tam ważniejsze żeby mieć na fryzjera, kosmetyki masę niepotrzebnych ubrań, prefumy, botoks torebke i biżuterie. Kikut przy nosku pod okiem na brodzie to taki osobisty znak rozpoznawczy zadbanych kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taiga12345
Pan Marcin - lekarz z dużym doświadczeniem podchodzi indywidualnie do pacjenta, tłumaczy kazdy zabieg, ustala plan zabiegów. Głownie o zabiegu botoxem na czoło i kurze łapki, powiększanie ust kwasem hialuronowym, naturalny efekt. Zabieg Sonoqueen - bardzo dobry zabieg liftingujacy, zmniejsza chomiki, napina skóre, polecany przez celebrytki. Efekty naprawde widoczne Więcej informacji tutaj -> http://klinikazakrzewski.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ananna919
Badanie znamion jest naprawdę ważne, szczególnie teraz po lecie i dużej ekspozycji na słońce. Ja co roku po lecie chodzę na badanie znamion do przychodni Wilmed w Warszawie. Mam ich dużo, więc wolę mieć je pod kontrolą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwiaczek92
moja przyjaciółka trochę mnie przestraszyła i miała rację, lepiej wybrać się i zbadać zanim będzie za późno. poszłyśmy we dwie żeby było raźniej do kliniki melitus w Warszawie do Pani doktor Kozłowskiej na wideodermatoskopie, całe szczęście, że wszystko jest u nas dobrze, ale przynajmniej jestem teraz pewna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Zapraszamy na AKCJĘ - NIE PRZEGAP RAKA SKÓRY

trwa w Warszawie od 10.04 do 16.08.2019r

Więcej informacji: http://veritamed.com/aktualnosc/1127/NIE-PRZEGAP-RAKA-SKORY-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×