Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasteelllll

Posmak krwi w ustach!

Polecane posty

Gość kasteelllll

ostatnio zauważyłam taki posmak u siebie.Dzień po owulacji!! Słyszalam,ze to zwiastuje poczatki ciazy!Mialyscie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nigdy w życiu tak nie miałam
pierwsze słyszę, nigdy tak nie miałam, nawet w ciąży, dzień po owulacji to komórka jajowa jest jeszcze w jajowodzie, za wcześnie na objawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasteeelllll
Dzieki.To bardzo dziwne w takim razie! Moze nie bylo to po owulacji?Nie wiem,ale wlasnie takie cos pierwszy raz poczulam!Sprawdzalam zeby i dziasla-nie było krwi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasteeellllll
dzieki;) No za tydzień już się dowiem! Nie to,że się nakręcam-nie nie,ja nie z tych! Zainteresował mnie jedynie ten niezbyt przyjemny smak. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja czułam.....
mam taki posmak w ustach ,zwariowac można nie chce mi sie jesc przez to i 10 razy dziennie bym myła zęby ,jestem w 8 tygodniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasteeellll
Hmmm! To bardzo ciekawe co piszecie.Bo jesteście w 8 tygodniu!!! Ja poczułam ten smak i po tym jak zaczęłam płukać buzię,w poszukiwaniu krwi -jakoś ustał!!! Może rzeczywiście to jakiś początek?Byłabym w wielkim szoku!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasteeelll
Alonuszko!! To nie jest raczej mozliwe,gdyz jestem 3 tygodnie po operacji na sprawy kobiece! Tydzien temu zaczelam starac sie o dziecko i to wlasnie mnie ten smak zaskoczyl.Ponadto 2 dni mialam takie dziwne okresowe skurcze,leciutkie,ale czulam to ciagle.Teraz ustaly! Nie wiem czy te wszystkie dziwne objawy to jakis zwiastun czy po prostu wynik operacji?Choc jednak 2 tyg uplynely i nic takiego nie mialam;) Niemniej jednak juz wkrotce sie przekonam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może ktoś jeszcze trafi na ta stronę a minęło 9 lat od zapytania. Ja miałam taką sytuację ze miałam metaliczny posmak gdy ciaza była w 1 etapie rozwoju. Testy nawet nie wykrywały ciazy wiec nie przypuszczałam ze może to być ciaza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×