Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

malagosia79

centrum medyczne Damiana w Warszawie

Polecane posty

dziewczyny, ktora rodzila lub miala prowadzona ciaze w tym centrum medycznym ? Ja planuje kolejne dziecko i jestem od bardzo niedawna w warszawie. Bardzo duzo dobrego slyszalam o tym centrum. Wiem tez ze jest drogie. Jakie macie doswiadczenia w tym miejscu ? Czy wiecie ile kosztuje tam prowadzenie ciazy, porod itd ? I czy jesli np jest sie ubezpieczonym w Allianz mozna korzystac z tego centrum ? I w ogole kazda informacja zwiazana z tematem bardzo cenna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja ciaza byla tam prowadzona, ale 9 lat temu :) wtedy lekarz goraco polecal mi cesarke, oczywiscie u nich (7 tys, jesli dobrze pamietam). urodzilam naturalnie w szpitalu na inflanckiej - i tu same pozytywy :) generalnie duze, nowoczesne centrum. teraz jestem w medicover, ale wydaje mi sie, ze wielkich roznic pomiedzy tymi najwiekszymi lecznicami nie ma. raczej popytaj o konkretnych lekarzy, niz o centrum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego polecal Ci cesarke ? Ja planuje trzecie dziecko i powiem szczerze ze ze wzgledow organizacyjnych i zdrowotnych (trzeci porod naturalny i rozne zwiazane z tym niedogodnosci) planowana cesarka by mnie nawet urzadzala. Bylas zadowolona z prowadzenia ciazy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki bardzo, chodzilam po tej stronie, ale nie wpadlam jakos na ceny. Piszcie jeszcze jakies opinie, informacje jesli macie. Dzieki z gory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xszxszcxszsx
matko boska, 10tysiecy za porod..... szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! Rodziłam w Damianie 10 miesiecy temu i bardzo polecam - jesli ktos ma pieniadze i niebedzie mu żal ich tam zostawić- to warto. Opieka super , zainteresowanie lekarzy i poloznych o kobiete i dziecko bardzo duze . Niemoge nic zlego napisac o tym szpitalu ani o personelu. Człowiek - kobieta czuje sie jak ktos wyjatkowy, wszyscy usmiechnieci i chetni do pomocy na kazde wezwanie . Podczas ciazy mialam lekaza prowadzacego tez z tego centrum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z kolei poruszę temat akademickiego centrum medycznego na Bobrowieckiej 9. Jest to nowoczesne centrum medyczne z bardzo drogim i rzadkim sprzętem, który... nie jest najczęściej używany. A szkoda, bo kadra jest bardzo dobrze wyszkolona i miła a ceny zabiegów są o połowę tańsze od innych w Warszawie. Szczerze polecam każdemu, komu znudziło się już oczekiwanie w kolejkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adam babiak
Na Mrówczej jest dobre centrum medyczne, mam na myśli dokładnie to - http://forus.co/ Członek naszej rodziny przechodził tam przez całą rehabilitację. Fachowe podejście, dobre wyposażenie, traktują Cię jak człowieka, czego nie można powiedzieć o wielu miejscach w tym mieście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja akurat byłam średnio zadowolona. Przeszliśmy 2 lata temu do LuxMedu i faktycznie tutaj wszystko o wiele lepiej. Plus za portal pacjenta, umozliwiajacy umawianie sie na wizyty online.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×