Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Muśkiaaa

Ile płacicie za kamerzystów???

Polecane posty

Gość ja w zeszłym roku
wynajęłam gościa który sobie dorabiał jako kamerzysta (miasteczko 16 tys mieszkańców) to wziął 500 zł. Nie spodziewałam się bóg wie czego ale znajomi go polecili, chciałam miec po prostu nagraną imprezkę. Powiem szczerze że poza tym że miałam zwykłe płytki (które i tak sobie potem przegrałam na takie lepsze) to ten film się za bardzo nie różnił od tych co moje koleżanki miały, a w niektórych przypadkach był nawet lepszy, jeśli chodzi o jakość. Jedna z moich koleżanek miała tak że zapłaciła w tej samej okolicy chyba koło 2 tys i każdy ruch kamery był rozmazany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...wtrącenie...
Jak to kazdy róch kamery był rozmazany. To chyba kręcił kamera która ma z 20 lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja w zeszłym roku
Po prostu jak przekręcał kamera za szybko to był rozmazany obraz, pomijając rozdzielczość filmu to mój aparat lepsze filmy robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muśkiaaa
Do XSTRIM Proszę Cię, nawet nie chce wiedzieć co sugerujesz, każdy kto się rozgląda za kamerzystą to spotyka się z nimi, żeby porozmawiać. Przed planowaniem ślubu nie miałam pojęcia o wielu rzeczach, a że z natury jestem dociekliwa również czytam w internecie jak czegoś nie wiem. Jakby mnie ktoś pytał miesiąc temu co to jest kran filmowy itp. nie miałabym pojęcia o co chodzi. Ja chce tylko porównać ceny kamerzystów, żeby mieć rozeznanie, nie wiem, czy to jest niezrozumiałe?? Nie proszę o opinie, o polecenie kogoś czy podanie mi stron www kamerzystów, chce tylko znać ceny bo nie wiem czy nie przepłacimy. Reszte życzliwych mi osób, które odpowiedziały na moją prośbę pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ się cieszę że nie wydam tyle kasy!!! Bo tak prawdę mówiąc to ten filmik ogląda się raz a potem w kąt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytanko........
Muśkiaaa Xstrim chyba ma jednak co do ciebie rację. Każdy kto jest zainteresowany cenami chce dowiedzieć się tego u źródła. Wystarczy wysłać z internetowych ofert z dwadzieścia mailów z zapytaniem ofertowym i wszystko będziesz wiedziała. Mniej czasu zajmie Ci wysyłanie zapytań niż pisanie tutaj i dowiadywanie się od osób w zasadzie mało wiarygodnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muśkiaaa
No tak, nauczka na przyszłość, nie wychylać się na forum z odrobiną wiedzy (zaczerpniętej od fachowców i z netu) bo od razu głupie osądy. Nawet jesli inni podają mi cenę to co bym z tego miała, bo nie rozumiem, proszę wyjaśnijcie mi. Mamy z narzeczonym na oku dwóch kamerzystów, którzy nam się podobają, polecił nam ich kolega, którego nagranie mamy i nam się podoba, więc oni byli pierwsi z którymi rozmawialiśmy i podali nam taką cenę. Po raz kolejny tłumaczę, że chciałam tylko porównać ceny, naprawdę nie spodziewałam się, że będę posądzana nie wiadomo o co. Wniosek z tego taki, że w ogóle strach sie na forum odezwać, bo jest tu swego rodzaju polowanie na czarownice. Czy rozwiałam już wszelkie wątpliwości!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniczka1982
Witam! Jeśli szukasz kamerzysty mogę Ci polecić Sasak Art Studio. Ja miałam jednego kamerzyste, ale tak świetnie zmontowali materiał, że wygląda jakby był kręcony z dwóch a nawet trzech ujęć. Film jaki otrzymaliśmy aż chciało się oglądać, nie było to meczące kilka godzin, całość miała około godziny. Możliwe, że oferują drugiego kamerzyste też. Pozdrawiam i powodzenia w szukaniu życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kliszanetpl
Nasze usługi: 2 kamerzystów i fotograf w komplecie za jedyne 2300ZŁ* *jeśli udostępnisz swój teledysk w portfolio bez udostępnienia za 2800 Działamy profesjonalnie od 20 lat. Zajrzyj na naszą stronę: www.klisza.net.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic, to wiocha, od dawna już filmów ze ślubów się nie robi. Może trochę szkoda, ale w sumie i tak nikt tego później nie chciał oglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wchodzę na pierwsze biuro podróży z brzegu i widzę, że za te pieniądze można spokojnie polecieć w wspaniałą podróż poślubną. Proszę dla niedowiarków http://www.itaka.pl/last-minute/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaccekk445
Wszystko zależy od regionu, w stolicy kraju Warszawie ceny trochę większe ale jakoś pracy, np. ich http://www.idmultimedia.pl jest niesamowita, film z wesela, rewelacja ! Sami zobaczcie ceny, które są bardzo dobre jak za tą jakość wykonania wideofilmowania !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola0817
Ja mam ślub w sierpniu 2017 i za dwu dniowe wesele za zdjęcia i za film wziął nam 3200zł :) będziemy mieli w sumie 9 płyt, fotoksiążkę i zdjęcia po obróbce na płycie :) myślę, że to bardzo atrakcyjna cena. Jestem z woj. małopolskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×