Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ewela1777

ktory aparat cyfrowy jest lepszy??

Polecane posty

Zastanawiam się na kupnem aparatu kompaktowego cyfrowego do 370zł więc albo sony s930 albo samsung es10/es15. NIe wiem co lepsze a zależy mi na jakości zdjęć, żeby zdjęcia były ostre i wyraziste co najlepsze w tym przedziale cenowym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za dokładnie 370 zł polecam ci tego samsunga: http://www.hiperokazja.pl/aparat-cyfrowy-samsung-nv8-black.html Zdecydowanie lepsze jakościowo będzie robił zdjęcia od podanych przez ciebie modeli. Ale i tak pamiętaj, że ważne są warunki, w których te zdjęcia robisz. W nocy i tak ich jakość będzie marna nawet jeśli ustawisz wysokie iso :) Ale w dzień... będziesz z tego samsunga zadowolona :) tym bardziej, że jest w promocji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panic
zdecydowanie samsnug, aparaty firmy Sony nie są zbyt dobrej jakości, także jakikolwiek Samsung będzie lepszy, ale w sumie ten model który wybrałaś jest całkiem dobry, zdjęcia na pewno będą dobrej jakości i na bank będą ostre :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jednak myślę, że ten model Sony akurat będzie lepszy od Samsunga. Lepsza rozdzielczość. Jakościowo zdjęcia są lepsze. Ale mam nadzieję, że zdajesz sobie sprawę z tego, że w takiej cenie nie znajdziesz aparatu, który robiłby zdjęcia powalające na kolana? Może warto poczekać i uzbierać na coś mocniejszego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za 370zl kupisz juz
samsunga es55.sony jest ok ale karty pamieci do tego modelu sa bardzo drogie(memory stick) kosztuja 2gb ponad 40zl a 4 GB ponad 60zl. jak sony to raczej z serii W.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bez względu na to, który aparat wybierzesz musisz pamiętać (reszta Dziewczyn również ;) ), że warto zainwestować już na początku przygody z fotografią w dobrej jakości akumulatorki. Ja początkowo bagatelizowałam sprawę i kupowałam jednorazowe paluszki (dobrej jakości, ale drogie) i wiem, że sporo na tym straciłam. Niedawno kupiłam akumulatorki Sanyo Eneloop i chyba niedługo zakup mi się zwróci. Bardzo długo trzymają i można śmiało cykać zdjęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja skłaniałabym się ku sony, choć i tak uważam, że jeśli chodzi o sprzęt foto, to canon jest niezastąpiony. Model o którym mówisz, jest dostępny za 359 złotych w sklepie 1komp, ja już wielokrotnie robiłam u nich zakupy, jeśli jesteś gotowa zamówić ten aparat przez sieć, to nawet się nie zastanawiaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×