Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mistyczna

Co o tym myslicie?

Polecane posty

Czesc. Wszyscy z utesknieniem, a moze i nie wszyscy, czekamy na kontakt z pozaziemska cywilizacja. A moze jest juz ona u nas? trudno czasem wiewrzyc w filmiki ze stron takich jak youtube. Trzeba po prostu samemu pomyslec nad tym wszystkim i albo dojdziesz do wniosku ze ziemia jest odwiedzana przez obca cywilizacje juz od dawna tylko z jakis powodow nie chce sie nam przedstawic albo jej tu nie ma. Ja sie sklaniam za tym pierwszym. Bo przeciez mamy tyle galaktyk, kosmos moze i nie skrywa przed nami juz tylu tajemnic ale wciaz nic praktycznie o nim nie wiemy. Co myslicie na temat projektu SETI? Co to jest projekt SETI? Ano powinniscie o nim slyszec. Jest to rozbudowany, wieloletni projekt naukowy, którego celem jest znalezienie kontaktu z pozaziemskimi cywilizacjami poprzez poszukiwanie sygnałów radiowych i świetlnych sztucznie wytworzonych, pochodzących z przestrzeni kosmicznej, a nie będących dziełem człowieka. Niektórzy mysla ze projekt SETI juz nie istnieje. To oczywista bzdura. Istnieje i ma sie bardzo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może i coś tam istnieje...dlaczego wszyscy zakładają, że są to inteligentne(i inteligentniejsze od nas) formy życia i nie chcą się z nami skontaktować? A jeżeli gdzieś tam jest planeta, którą zamieszkują debile i nawet im do głowy nie przyjdzie, że jest coś poza nimi? Albo jeżeli jest gdzieś druga ziemia, którą zamieszkują ludzie tacy, jak my, na tym samym etapie ewolucji? Albo gdzieś, gdzieś jest planeta z dinozaurami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz calkowita racje Z Kazdym Dniem. Albo ludzie wyobrazaja sobie istoty pozaziemskie jako malych, zielonych ludzikow az wielkimi oczami i glowami. Oczywiscie jezeli wierzyc w pewne relacje i autentycznosc zdjec to widziano takie istoty ale one nazywane sa szarakami. Myslimy ze na innych planetach nie moze istniec zycie bo nie ma wody albo sa okropne warunki. A moze sa to warunki dla nich normalne jak dla nas te na ziemi. Wszystko sprowadza sie do tego ze musimy uwierzyc samym sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie niedawno oglądając program o życiu pozaziemskim, zastnawiałam się, czy gdzieś nie ma istot, które są zbudowane inaczej, niż my. Bo naukowcy zakładają, że gdzie nie ma wody, tam nie ma zycia, a może tylko my potrzebujemy wody i tlenu? z innych planet mogą np. oddychać wodorem, a żywić się siarką :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Danny a wiec twoja teoria jest pozbawiona sensu a co za tym idzie jest kompletnie bezwartosciowa. Zycze milego dnia. Z kadym Dniem Oczywiscie zgadzam sie z toba w kazdym calu. nie wiem czemu sobie naukowcy ubzdurali ze zycie pozaziemskie = miejsce gdzie jest woda. A guzik :P Wedlug mnie nasz wszechswiat skrywa jeszcze tyle tajemnic i istot o jakich nam sie nie snilo ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o czarne dziury rowniez sa bardzo ciekawe. Ogladalam o nich kiedys program i pamietam ze bylo mowione ze na granicy czarnej dziury jest horyzont zdarzen. czyli miejsce z ktorego nie mozna sie wydostac. Co sie tam dzieje? Czas staje w miejscu? A moze jest to jakas zupelnie inna plaszczyzna, inny swiat? A moze jest czyms w rodzaju teleportatora? W dalsze, odlegle galaktyki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Danny nie odchodź. Nie w punkcie zwrotnym dyskusji. Jesteś przecież kafeteryjnym ekspertem od dziur :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×