Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ajron in black

Z góry serdecznie dziękuję za wszystkie urodzinowe życzenia

Polecane posty

gdybym był złośliwy, to napisałbym, że i tak mniej niż Ty :classic_cool: ale nie jestem, więc nie napiszę ;) pierwsze -dzieści się pojawiło zajrze tu później, odebrać wyrazy szacunku i uwielbienia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ajron mój to najpiekniejszy wiek dla kobiety :classic_cool: Życzyć Ci setki? lat czy setki tysiączków do wygrania? :classic_cool: zresztą i jedno i drugie Ci się przyda 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ajrone! ja tam wiem,że jestes starym pierdzielem o dwa tygodnie starszym odemnie i ze konczysz rowno....latek :) sto lat, niech ci mikroknazka zawsze poslusznie stoi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dranken
Przecież on tam nic nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Komediant.
Pocałuj mnie w doope Ajron. i jeszcze raaaaz! Stoo lat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Komediant.
Właśnie zauważyłem że jakiś palant kasuje moje szczere życzenia, tez tak macie? Gorąco mi, na polu 45st w cieniu i doopsko mi się spociło jak jasny chooj. Ajron więc z okazji tego zajebistego święta przyjdź i wyliż mi rozetę! Możesz to robić przez kolejne 80 lat (wszak kończysz dziś pierwsze 80) Ajron! Twój tatełe także przesyła życzenia i pisze taki oto telegram Synku! STOP Dziś wieczorem będę w wannie STOP Przyjdź to zapnę Cię w anusa STOP Kocham i wielbię STOP Twój Tatełe STooooo LAaaaat!!! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Komediant.
niech ci ziemia lekką będzie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Komediant.
prosze Ajronku, oto fotka mojego ciała na twoje 80 urodziny. http://www.voila.pl/411/42m1u/?1 na tym zdjęciu jestem oczywiście z Tobą. To nasze najlepsze zdjęcie z sesji w Amsterdamie... Pamiętasz kochany??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tzytzów z regóły nie pokazuję ale... w drodze wyjątku z okazji TAKICH urodzin w realu Ci mogę pokazac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
będę czekac;) znakiem rozpoznawczym bedzie żółty parasol z własnoręcznie wyhaftowanym "Ajronku, Kochanie, sto lat!" lubisz żółty kolor?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ajron stawiasz flache
ale nie z biedronki:-D sto lat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to ciach
zdrówko!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×