Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Isma

Moja tesciowa denerwuje Mnie swoja naddobrocia...

Polecane posty

Gość Isma

Mam malego synka 4ce i mieszkam niestety z tesciami...denerwuje mnie bo tesciowa ciagle przychodzi do malego caluje go i opowiada takie rzeczyjak by to byl jej syn,jak to slysze np.moje sloneczko itp.to normalnie wlacza mi sie agresor,albo ze on jest tylko jej niczyj wiecej,normalnie dostaje goraczki.Maz ciagle pracuje i praktycznie ciagle go nie ma a ona tak przychodzi i dreczy mnie i mojego syna... Niewniem czy ja jestem przewrazliwiona na tym punkcie czy ona nie powinna tak mowic ,nawet z nia nie zostawiam malego bo mam wtedy wrazenie ze ona z nim wyprawia nie wiadomo co... Tak samo nie pozwolilam jej nosic od urodzenia bo ona oczywiscie chciala tak zrobic,jak by mogla to by go nosila 24h...ale na szczescie maz stana za mna i nie pozwolilismy na to... Normalnie mam juz dosc mieszkania z tesciami,dziewczyny uciekajcie jak najdalej jak tylko mozecie,wiem co mowie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym chciała teściową która by się zainteresowała. Moją to wogóle nic nie obchodzi . Ma 47 lat i ma pretensję jak nazywamy ją"babcią"i się oburza gdy się tak do niej mówi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciesz sie ze kocha wnuka
a noszeniem tez mu nie zaszkodzi, masz za to wiecej czasu dla siebie - docen to, cos za cos. Im wiecej ludzi kocha twoje dziecko , tym lepiej, chyba nie jestes zazdroisna? Kiedys moze zamieszkacie osobno, bedzie bardziej swobodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może jesteś troche przerwlażliwiona, a mówi do niego tak pewnie dlatego że go bardzo kocha i raczej nie chce mu Ciebie zastąpić:) Jest babcią, a babcie tak mają, kochaja swoje wnuki bardzo, no chyba że babcia jest jakaś nie taka. Wiem jak to jest być z teściową non stop bo jak do nas przyjeżdza na 3tyg to po 2 juz by mogła wracać, bo sama swoja osobą mnie denerwuje i pewnie dlatego Ty tak masz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxll
czy ty oby nie jesteś przewrazliwiona , moze teściowa w ten sposób okazuje radość z bycia babcią wiem ze kazda młoda mama chce robić po swojemu i najlepiej zeby nikt się nie wtrącał ale czasem taka pomoc jest naprawdę jak zbawienie , kiedyś moze to docenisz a narazie spróbuj nie obierać tego w taki agresywny sposób przeciez to ze zwraca się do twojego dziecka w ten sposób wg mnie to nic złego moja tesciowa i mama robią dokładnie tak samo i wcale mi to nie przeszkadza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kulka 80
powinnaś zmienić nastawienie do swojej teściowej wg mnie to fajnie ze interesuje się wnukiem a ty nie mozesz jej tego zabronić przeciez nie robi nic złego a ty sprobuj to docenić a co byś powiedziała gdyby sytuacja była odwrotna tez byś narzekala ze wnuk ją nieobchodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Isma
Moze faktycznie jestem przewrazliwiona troszke,moze dlatego ze to pierwsze moje dziecko i tak strasznie go kocham. Chodz moja tesciowa ma czasem takie dziwne zachowanie,ze chyba nie zostawila bym go z nia narazie. A jesli chodzi o noszenie to nie chciala bym by moje dziecko bylo rozpieszczone i ciagle bylo na recach,nie naluczylam go i teraz lezy sobie na luzku albo w luzeczku i nie placze. Denerwuje mnie tez to u niej ze jak co to jest taka chora chodzi na zabiegi bierze zastrzyki,bola ja rece itp.ale jak wezmie malego to mi go by ne dala,albo by go nie polozyla do puki ja jej nie powiem,ale jak jest przy mezu sama to zaraz mu go kaze brac bo maly jest strasznie ciezki,bo wazy juz ponad 7kg.] Niewiem moze to faktycznie przesto ze mieszkamy z nimi i ciagle sa,bo w sumie tesciu robi to samo. Czasem mam ich kompletnie dosc,a niestety tak sie sklada ze raczej juz bedziemy z nimi mieszkac... Np.moja mama tez bardzo go kocha,ale zachowuje sie inaczej,nie widze takiej nachalnosci u niej i jak bawi malego to sprawia mi to przyjemnosc... Ogulnie to moja tesciowa nie jest zla jako osoba tylko niewiem jest naprawde taka za dobra czasem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieto zamiast
robić dzieci poćwicz ortografię!! Matka a nie potrafi poprawnie po polsku zdania napisać :o Skup sie ZWŁASZCZA na "ó" bo normalnie WSTYD ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez synowa
Isma wiesz co sorry za mój sarkazm ale to chyba ty robisz problemy a obwiniasz swoją teściową i to za co że interesuje się swoim wnukiem no to chyba dobrze ze go kocha ,nie badz tak negatywnie do niej nastawiona bo ona tez jest matką i ma swoje uczucia a obruszanie się tylko dlatego ze tak do niego mowi lub chce go ponosić to chyba nic złego poczytaj sobie co piszą inne dziewczyny o swoich tesciowach - ze wogóle się nie interesują wnukami kiedyś to docenisz tylko zeby nie było za póżno, nikt nie kaze ci kochać i ubóstwiać swojej teściowej ale trochę szacunku się jej nalezy a z tego co piszesz wcale nie uprzykrza wam zycia wiec skąd tyle agresji w Tobie ja na twoim miejscu byłabym zadowolona ze babcia chce zajmować się wnukiem - ma do tego prawo moze powinnaś trochę wyluzować zastanów się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kulka 80
Isma Ty tez będziesz kiedyś babcią i jak będziesz czuła się kiedy twoja synowa będzie zachowywała się tak jak ty teraz będzie ci miło zastanów się czy słusznie postępujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klopp
Jakby sie nie interesowala wnukiem, to bylaby zimna zolza, zawsz zle, bo po ptostu tesciowej lubic nie mozna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość likto
wspolczuje twojej tesciowej takiej synowej:( Pamietaj-kiedys i ty bedziesz tesciowa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Isma
Sory ale co maja wspulnego bledy do robienia dzieci! Po pierwsze to nie ja zrobilam sobie dziecko tylko moj maz,a po drugie moze faktycznie zdarzy mi sie czasem przeoczyc i napisac z bledem,ciekawa jestem czy ty jestes we wszystkim taka doskonala!!! I ja tu zadnego wstydu nie widze w tym ze czlowiek robi bledy w ortografi to nie znaczy ze jest jakims ulomkiem,bo dziecko moze urodzilam ale ulomna nie jestem tylko dlatego ze czasem mi sie przytrafi zrobic blad ortograficzny czy tyn podobny,a ty nie byj taka do przodu,bo sie przeskoczysz!!! Ja moze i opisalam tu swoja tesciowa,ze nie robi problemow,ale tak nie jest... W kazdym badz razie bede sie starala inaczej na to wszystko patrzec,ale tak naprawde to w rzeczywistosci to calkiem inaczej wyglada jak sie opisuje,bo te uwagi na temat mojej tesciowej nie pochodza tylko z moich obserwacji,ale z osob pochodzacych z zewnatrz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jezusie nazareński
"Niewiem moze to faktycznie przesto ze mieszkamy z nimi " - ależ sobie chłop żonkę przywlókł. kobieto, daj tesciowej na godzinke dziennie dziecko, a sama poćwicz dyktanda itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Isma
ciekawe czy wy wszystkie kochacie tak swoje tesciowe.... Ja winy u siebie nie widze,chcialam dostac rade ale jak widac wy tylko umiecie tu krytykowac!!! Zycze wam wszystkim takiej wspanialej tesciowej jak MOJA!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jezusie nazareński
też sobie życzymy, a Ty ceń to co masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Isma
Odczepcie sie od mojej ortografi! jezusiu jaka ty jestes madra to normalnie cos wspanialego!!!! a pozatym nie bedziesz mi mowic komu mam swoje dziecko zostawiac.Moj maz wie jaka ma kobiete i wcale nie nazeka wrecz przeciwnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Isma
Moge cenic swoje wspaniale dziecko i meza,ale nie tesciowa....przykladna synowo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość www.tnij.org/monster2009
Skoro mieszkasz u teściowej to miej do niej troche szacunku.Lepiej że mówi tak do dziecka niż miałaby na nie krzyczec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość likto
no lec juz pocwiczyc te ortografie bo zal czytac:( atesciowa chetnie zajmie sie w tym czasie wnusiem..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamcia magdula
ktos dobrze napisal-ty tez kiedys bedziesz tesciowa i bedziesz miala pierwszego wnuczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak napewno w lozku jetes supe
super ale juz poza nim jestes ;poprostu niedouczona kretynka i przewrazliwiona idiotka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość likto
a i w lozku w koncu mu sie znudzisz,uwierz mi Faceci tak naprawde nie lubia tepych idiotek..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej fakytycznie blad za bledem
i to nie tylko ortograficzne .... dobrze ci laski radz- dac tesciowej dziecko na godzine a sama slownik poczytaj bo jedyne co chyba czytasz to jak zalozyc pieluche a powaznej mowiac : jestes przewrazliwiona i zazdrosna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Isma
Wszystkie jestescie idiotkami ze zal sciska! Szkoda gadac!!! A slownik to wam by sie przydal,ale z grzecznosci bo widac jakie jestescie wiesniary zachowac sie nie umiecie,jedna napisala cos tam,ze zrobilam blad,a reszta sie czepila i koniec po temacie!!! Zachowujecie sie wszystkie jak jakies profesorki,a zapewne dobrze podpisac sie nie umiecie!!! A moj maz na tyle jest inny od twojego meza,ze twoj cie ma w dupie juz wiec masz pecha,bo moj mnie bardzo kocha i nie tylko przez sex jak twoj zapewnewiesz to z swojego doswiadczenia wiesz! Obracam sie miedzy ludzmi,ale jeszcze w zyciu nie spotkalam tak perfidnie zadufanych w sobie idiotek,ktore tylko krytykowac potrafia i zazdroscic kochajacego meza,tylko dlatego ze czlowiek zrobil blad ortograficzny!!! Boze co za kretynki siedza na tych kafeteriach!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Isma
Moze zle wyrazilam to o tesciowej,moze nie do konca tak to chcialam powiedziec. Napewno inaczej to wyglada jak myslicie,ale wy zamiast porozmawiac to sie czepilyscie jednego!!! Kurcze co za ludzie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Isma
A jesli chodzi jeszcze o moja tesciowa to ja jej zadnej krzywdy nie robie,nie zabraniam jej kontaktu z wnukiem!! Robicie Mnie potforem,popatrzcie sie na siebie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eherhe
" Ma tesciowa ciagle przychodzi do malego (...) jak to slysze np.moje sloneczko to normalnie wlacza mi sie agresor, albo ze on jest tylko jej niczyj wiecej,normalnie dostaje goraczki.(...) dziewczyny uciekajcie jak najdalej jak tylko mozecie,wiem co mowie... " Przeczytaj co piszesz a ja w tym czasie sformułuję stosowniejszą radę: "mężowie rozwodźcie się z chorymi psychicznie żonami".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Isma
He he he....jaka ty jestes madra!!!!! A Ja psychiczna to nie jestem tylko jak juz to ty nienormalna i odjebcie sie wreszcie od mojego meza no i odemnie!!!!! Spadam stad bo to wy jestescie psychiczne i nie tylko....................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×