Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Wężolejcia

Złote Przeboje - najgorsze Radio jakie istnieje

Polecane posty

Gość Wężolejcia

Jak może istnieć taka chała jak Radio Złote Przeboje? Że też koncesji im nie odbiorą to normalnie cud. W kółko te same najgorsze oklepane syfne utwory, prowadzący bez wyższego wykształcenia, a zwłaszcza taka jedna pusta baba co w godzinach pracy siedzi - Asia Kruk. Ona to jak otworzy gębę to nic tylko zwymiotować. No i ten stary burak Marek Niedźwiecki co z nią gada przed 13-tą. Ten to dopiero jest nawiedzony. Powinien dawno iść na emeryturę! A Radio to mam nadzieję że z czasem wyłączą bo traci udziały, mało kto ich słucha, więc po cholerę ma blokować eter?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wężolejcia
Ja też nie słucham radia, ale przez zeszły tydzień w robocie nastawiliśmy Złote bo myśleliśmy że polecą tam dawno hity sprzed lat. Ale jak usłyszeliśmy Dorotę Miśkiewicz, Piasecznego który pzrytula i przebacza oraz Marię Menę to od razu zmieniliśmy na Radio Plus. Ale mówię - najgorsza to jest ta głupia spikerka co się przedstawia jako Asia Kruk. Jej głos jest tak wieśniarski, że mówię - normalnie zeżygać się można słuchając jej wypowiedzi!! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jak juz włączam radio to tylko na złote przeboje, czasami nawet Elvis się trafi, albo Beatlesi a raz to nawet z rana usłyszałam Immigrant Song Led Zeppelin -cały dzień chodziłam wesoła :D Jedyne radio, ktore choć trochę mi sie podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a pozatym to najgorsze radio to radio eska, nastawiłam sobie budzik w radiu, niefortunnie na tej stacji. 6 rano - jak nie pierdzielnie jakaś lady gaga czy rihanna! zerwalam sie w dzikim szale, zakręcilo mi się w głowie i wyrżnęłam w podłogę, koszmar!
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda, że tam łupanki dyskotekowej nie puszczają? ani Dody? przełącz na inną stację zamiast pluć bez sensu. Wieśniactwo - możesz w lustrze ujrzeć znawczyni....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wężolejcia
aż mi wstyd, to napewno NIE SĄ złote przeboje to co ty słuchasz, tylko VOX FM jak już. Na Złotych nie lecą już w ogóle Zeppelini, a Elvis to kolejny pusty prezenter mający w tej stacji swoje audycje ;( Z rozgłośni Radiowych polecam: Plusa, VOXA, Zetkę, RMF i ewentualnie Wawę. Tam też klepią to samo w kółko, ale przynajmniej prowadzący są na poziomie i nie ma żadnego Niedźwieckiego ani pustej Kruk !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość www.tnij.org/monster2009
Słuchajcie Antyradia.To jedyne w Polsce radio nadające normalną muzyke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najlepsze Radio to takie
w którym puszczają Modern Talking - najlepszy zespół jaki istnieje !!! Niestety, mało jest takich rozgłośni :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wydawało mi sie, ze to były złote przeboje, jeśli nie to przepraszam za fałszywe informacje. Najlepiej mieć wlasny gust i nie sluchać tego, co ktoś tobie puści, tylko samemu wybierać, bo jest w czym, tyle wspaniałej muzyki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepsze radio lachonie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wężolejcia
Spoko aż mi wstyd. Wiem że od lat nie puszczają na Złotych Elvisa ani Zeppelinów, tylko na VOX dlatego Cię poprawiłam. Złote Przeboje faktycznie kiedyś były fajne, ale to tak w 2007 roku. Wtedy to i CC Catch grali i Africa Simona :) A teraz? Przez cały tydzień codziennie Rod Stewart - Some guys have all the luck leciał, bardzo GŁUPIA i żałosna piosenka, po prostu muzyczny śmieć. A Roda Stewarta lubię, ale jego inne, ambitniejsze piosenki. Ja tam wszystko lubię, pod warunkiem że nie jest pedalskie ani oklepane !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wężolej
No właśnie... Jak Niedźwiecki pracował w Trójce to był ok, normalny gość. Ale kiedy pzreszedł do Radia Złote Przeboje to strasznie się zeszmacił. Obecnie jest nikim, zwykłym nic nie znaczącym śmieciem dyktującym ludziom czego mają słuchać!! A Ja dyktatorstwa i manipulowanai ludźmi wyjątkowo nie znoszę !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedalskie? ja tam kocham "pedalskie" Queen i czasami są jakieś ich piosenki, tyle, ze z lat 80, czyli komercha. Prawdziwej muzyki z lat 70 nie usłyszysz w radiu często... pozatym co to ma znaczyć pedalskie? Freddie był gejem i jednym z najwspanialszych wokalistów w historii więc to czy coś jest "pedalskie" wcale nie musi być gorsze, wręcz przeciwnie - on był lepszy niz inni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weż sobie rąbnij wężo-
costam jakies relanium ,bo żal cie czytac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawda jest taka jaka jest
Nie wiesz co mówisz. Istnieje jeszcze coś takiego jak Radio Pierkary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wężolejcia
aż mi wstyd, już Ci wyjaśniam :) Nie chodzi mi o orientację sexualną wykonawców. Wiem że Freddie i nawet George Michael a także Elton John to geje. Mi raczej chodzi o sposób śpiewania utworów. Dla przykładu Rod Stewart potrafi ładnie śpiewać, ma fajne piosenki. Ale NIENAWIDZĘ żałosnego "Some Guys Have All The Luck" - jego najgorszej piosenki jaką ma. A Złote Przeboje grają właśnie TO codziennie. Słuchałam zeszły tydzień w robocie Złotych i nie było dnia bez tego gówna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wężowa coś ty taka agresywna kobieto? Czemu tak Marka obrażasz? Uwielbiam go. Wez melisy napij się albo chłopa pod kołdrę wciągnij, sama nie wiem... Bez złośliwości piszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wężolejcia
Piranha, weź sama coś zażyj, dobra? :P Dla mnie KAŻDY kto uważa że Niedźwiecki jest wielkim i najlepszym prezenterem to musi mieć coś z głową!! Niedźwiecki to obecnie śmieć, nic nie znaczące stare gówno po którym mam nadzieję mało kto zapłacze, a Radio znów zacznie puszczać Modern Talking :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sgjnutihrtniohnthl
Złote Przeboje sie zeszmacily totalnie. Kiedys grali naprawde hity 60 70 80. Teraz z tym dziadem niedziewckim i ta jego chujowa lista ta stacja siega dna. jeszcze pare lat temu sluchalem ich po nocach nawet. dzisiiaj graja jakies polskie nowe gowno sy syf syf. A szkoda bo byla to jedyna stacja grajac STARE hity. Odkad zaczeli nadawac cenralnie z warszawy na caly kraj to juz sie zaczeol psuc. Jak byly loklane stacje w moim przypadku poznan to byl naprawde udana stacja. SZKODA ze ktos tak zniszczyl ta stacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niegdy nie lubiłam
Niedźwiedzkiego, dlatego byłam wniebowzięta, kiedy odszedł z mojej ukochanej Trójki :classic_cool: Facet jest dziwny i zamulony, a robi się z niego cholera wie jaką legendę radiową :O Piotr Kaczkowski, to jest gość! Niestety, teraz ciężko chory, nie ma go w Trójce :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jakaś porażka TO RADIO !!!!. A konkurs " GRAJ " na nr 7912 to tylko wyłudzanie kasy i dodatkowe pieniądze dla pracowników radia - dobrze to wymyślili ( choć nie są pierwszymi , którzy tak nabierają ludzi ) - a HAJZER dobrze nawija , żeby ludzie naiwni dali się nabrać. Po prostu jest to inna wersja oszustwa " na wnuczka ". Nagrania jakie są puszczane - to typowa kapela , że na wymioty się zbiera............ ŻENADA !!!! i PORAŻKA !!!!!. NAJGORSZE RADIO JAKIE ISTNIEJE.....szkoda , że w tej parodii bierze udział Pan Robert Janowski - SUPER GOŚĆ ....!!!!!.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może wam chodzi o coś innego, bo to tylko radio. Jedna z wielu stacji. Można sobie co innego znaleźć. Można sobie zrzucić milion srylion piosenek i słuchać czego się chce. Nie wiem o co ten szum :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Norwid
I na taką żenadę jak Złote Przeboje-pomimo olbrzymiej krytyki słuchaczy -nikt nie reaguje!Nawet pisanie do tego radia -pozostaje lekceważone i bez odpowiedzi!To jest tak:ludzie krytykują,nie słuchają,a oni mają to w du....... i są z siebie bardzo zadowoleni! A najbardziej jest zadowolony z siebie-duet dwóch żenujących,przaśnych prostaczków-jakiś Jarek i Piotrek.Ci to się zaśmiewają nawet z tego,że po Wtorku jest Środa!A ich wstawek mówionych-nawet nie przytoczę!A teraz dobrali do kompletu-pociskającego jakieś głupoty "G.-kurczaka-Halamę"! No i rzeczywiście -maja chyba w zasobie radia ze 30 piosenek i wkoło to puszczają! Powtarzam:Żenada,prostactwo i mniej niż zero!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie akurat piosenki sie podobaja, ale dobija mnie ilość reklam. Ok. 6:45 sa wiadomości drogowe, po których leci kilka minut reklam, po czym po 10 minutach przed wiadomościami o 7 znów sa reklamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stary ten wątek ale może ktoś to przeczyta, to radio puszczało kiedyś na prawdę fajne piosenki, a teraz ciągłe reklamy, nieśmieszne żarciki i do tego ten program "najśmieszniejsza godzina świata" - Złociutka....to jest najgorsze, nie mogę tego słuchać, nie wiem komu to się może podobać...tandeta i nie śmieszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najśmieszniejsza godzina świata to najgorszy badziew jaki można sobie wyobrazić. Ktoś naprawdę uważa to kretyńskie p********ie Kwiatkowskiej za zabawne?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×