Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gguniaa

anty-tsh 16

Polecane posty

Witam wszystkie Panie. Mam pytanko. Mam ok. 50 lat i w wyniku badań krwi wyszło mi ANTY-TSH 16, natomiast anty-tpo 300. Co do tego drugiegi to już troszke tu poczytalam ale na temat anty-tsh nie mogę nic znaleźć. Bardzo proszę o jakies informację bo wizytę u lekarza mam dopiero na listopad a chciałabym wiedziec... Może ktoraś z Pań coś wie na ten temat. Pozdrawiam i proszę o odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniusia1234
ja miałam niedoczynność tarczycy tsh 7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniusia1234
autorko zalezy co chcesz wiedzieć. ja dostałam lekarstwa leczyłam się 3 miesiące robiono mi usg tarczycy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodzi mi o to co te wyniki mogą oznaczac bo o tsh jest dużo wszędzie a o ANTY-TSH nie ma nic nigdzie (przynajmniej ja nie mogę nic namierzyć) a właśnie to jest dośc istotne co to oznacza... Wie ktoś może ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniusia1234
Guniu nie jestem lekarzem ale po wynikach moge powiedzieć że masz niedoczynność ja miałam wynik równy 7 przy normie chyba niespełna 5 nie pamiętam dokładnie w internecie różnie podają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniusia1234
A jeśli chodzi o TPO mój wynik wynosił 10 pytałam lekarza co to oznacza i dostałam informację że badanie TPO pozwala wykryć czy grozi mi hashimoto zresztą mogę się mylić w tym co Ci piszę dlatego że ja na każdej wizycie byłam przyjmowana przez innych lekarzy :( zamiast żeby mnie jeden leczył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniusia1234
o Anty Tsh pierwsze słyszę, praktycznie w internecie nie ma o tym nic :( a terminy do lekarzy są dość odległe :( sama czekałam 3 tygodnie na wizytę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×