Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kaśśka121

Czy ktoś z Was studiuje prawo? czy jest ciężko

Polecane posty

Gość Kaśśka121

Zastanawiam się nad tym kierunkiem w przyszłości i chciałabym poznać wasze opinie na ten temat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie rób tego
hey ja jestem na 2 roku prawa i 1 dziennikarstwa 2 rok prawa powtarzam, bo.... jezeli nie lubisz systematycznego kucia na pamiec daleko nie zajedziesz zastamów się, uwierz mi prawo to naprawde ciezki kawalek chleba i całe życie siedzenia w przepisach, które non stop się zmieniają:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z dośfjatczenia
nudne przeładowane masowe studia, które perspektywy dają średnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaśśka121
Chciałam wybierać własnie między prawem, a filologią hiszpańską. Wydaje mi się, że chyba prawo w moim przypadku będzie lepszą decyzją...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zle robisz zle robisz
kaska, zapotrzebowanie na prawników było, jest i będzie. trzeba byc tylko dobrym niestety to jest jak z lekarzem, decyzje które podejmuje są wazne, decyduja nie raz o twoim zyciu. dlatego wymaga sie od prawników duuuuzo i wcale sie nie dziwie. nie dziwi mnie tez to, ze aplikacja nie jest dla wszystkich. wielu moich znajomych nie ma w rodzinie prawników i skończyli aplikację! naprawde mozna i jak slysze pytanie : masz w domu prawnika, to mnie chujnica bierze poza tym, prawo to nie tylko aplikacja. w kazdje firmie powienien sie on znaleźć, każda firma tak naprawde go potrzebuje. ja nie zaluje decyzji swojej, tyle ze naprawde ciezki kierunek i ciezkie zycie z nim....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z dośfjatczenia
akurat aplikacja jest teraz najmniejszym problemem, w tym roku dostało się na nią 80% zdających. pytanie brzmi czy i przez kogo taki tłum ludzi zostanie jakkolwiek przygotowany do zawodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja siora sudiowala prawo ale mówi ze nic jej po nich bo musiala przeczytac góre ksiazek o prawie i nie chce wiazac z tym zadnej przyszlosci;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×