Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Ona01

Ból na początku stosunku!

Polecane posty

Gość Ona01

Witam. Po wpisaniu w wyszukiwarce hasła - 'ból podczas stosunku ' wyskoczyło mnóstwo linków. Jednak nie znalazłam nic, co mogłoby mi pomóc. Sytuacja jest taka - kochamy się z chłopakiem od ponad roku. Nigdy nie było żadnych problemów. Stosunki często były bardzo długie i oczywiście przyjemne ;> Od około roku biorę tabletki anty. I dalej wszystko było ok. Aż do niedawna. Zaczęło się od pieczenia w czasie stosunku. Poszłam do lekarza, dostałam leki przeciwgrzybicze (Gynalgin). Kuracja trwała jakieś 10 dni. Nie pomogło. Owszem pieczenie przeszło, ale pojawił się ból. Dosłownie na samym początku, kiedy mój partner we mnie wchodzi mam wrażenie że coś mi się tam rozrywa. Tak jakby jakaś rana się otwierała;/ Po kilku minutach męki wszystko wraca do normy i sex jest ok. Poszłam kolejny raz do lekarza, dostałam maść (Pumafucin?). Nie pomogło. Znów zwróciłam się do lekarza, tym razem do innego. Usłyszłam, że to są skutki sexu na sucho, że powstają otarcia. Mieliśmy celibat około 2 tygodni, przez ten czas stosowałam krem VitaGyn C. Miało pomóc. Pierwszy stosunek od dłuższego czasu i znów poczułam ból. Co prawda zabolało tylko przez chwilę, ale jednak.... AHa i nie ma mowy o suchości, poniewaz kombinujemy z pożądną grą wstępną, do tego są żele nawilżające a po stosunku specjalne płyny do higieny intymnej. Czy ktoś może mi coś polecić na taki problem? Nie mam po co znow isc do lekarza bo oni stwierdzają - brak nawilżenia ;| Sex jest dla mnie baaardzo ważny, nie chce tracić tej przyjemności :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×