Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość i niech sobie robi co chce

Moj facet popadł w długi.

Polecane posty

Gość to nie zajmę ci dużo czasu
nie słyszałam o Tobie ( pewnie tez za krótko tu jestem ) ale chyba juz cię kocham :o P.S. TAK!! Zaczęło się :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nie mówiłem, że klasyka? :) Zaraz się okaże, że absolutnie nikt tutaj o mnie nawet nie słyszał i że pewnie jestem zakompleksionym czymśtam - bo tu akurat nie brakuje inwencji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robert 73
To się porobiło. A Autorka milczy. Autorko czy odpowiedz mi na wszystkie pytania?! Powiem tak może jestem zbyt krótko... ale na tyle długo by zauważyć że odmienne zdanie spotyka sie z krytyką. A szkoda. "Powalilo was" czemu zamilkłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i niech sobie robi co chce
Kocham go , zalezy mi na nim, mimo tych zobowiazan jest dla mnie dobry.Ale trzeba myslec rozumem a nie sercem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robert 73
Krytykanci gdzie jesteście? czemu nie słychać Waszego szczekania? Czyżbyście sobie zdali sprawę jakie marne przedstawienie odstawiliście? Czemu aż tak skrytykowaliście te mocne i dobre wypowiedzi "SUKI" Nie słyszę waszego ujadania. Ciekawe to bardzo ciekawe. Czemu nie bronicie swoich racji? Czemu nie przyznacie się do braku czytania ze zrozumieniem? Gdzie jesteście wszyscy "mądrzy"? Ciekawe to ciekawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie zajmę ci dużo czasu
nie wiem, czy ktoś wie i co wie o Tobie ani jak długo jesteś... wyobraź sobie, że piszę za SIEBIE. Czy jesteś zakompleksiony??na to pytanie SAM sobie odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robert 73
Autorko Nie wydaje Ci się że ktoś podał Ci rozwiązanie na talerzu? Nie wydaje Ci się że bardzo szybko po jego zastosowaniu dowiesz się z kim masz do czynienia ?! Jego reakcja powie Ci wiele, jak sądzisz autorko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robert 73
nie zajmę Ci dużo czasu Nie bądź egoistą i nie skupiaj się na sobie , tu o czym innym dyskutujemy. masz coś do powiedzenia w tym temacie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie czytałam całego
ale jeśli to hazard, to on musi się leczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wtrącę moje trzy grosze
na Twoim miejscu autorko bym mu nie pożyczała więcej pieniędzy. Niech on sam ograniczy swoje wydatki na tyle,by nie brać od Ciebie co miesiąc. Co do wątku Pogięło Was, to ma rację tylko przedstawiła ją w zbyt wulgarny sposób- stąd pewnie "szczekacze".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robert 73
Nie czytałam całego- a szkoda. Nie ma co się wypowiadać jak nie czyta się wszystkiego tu już tacy byli.Stek bzdur z tego powstał - mało tego autorka zagubiona czyta to wszystko i zapewne ma mętlik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Czy jesteś zakompleksiony??na to pytanie SAM sobie odpowiedz" - aż trudno uwierzyć, chyba pierwszy raz nie dostanę tutaj gotowej diagnozy...:) Idę skoczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bum bada bum bum
Może w wulgarny ale dość prosty i obrazowy wręcz perfekcyjnie uproszczony. A i tak znalezli sie tacy co go nie skumali zal pl i jeszcze ta co nie czytała całego z hazardem wyjechała no masakra nooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robert 73
lubię obciągac laskę facetom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robert 73
oh jaki wymyślny psikus .... czy ktoś poczuł się urażony bo się z nim nie zgodziłem?! Oh oh .... doprawdy uśmiałem się ... Trzymaj poziom człowieku....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robert 73
Autorko? Do których z sugestii się zastosujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i niech sobie robi co chce
teraz mam metlik w glowie.Moze ty mi cos poradz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robert 73
Autorko.... Ty już wiesz co ja bym Ci poradził, z kim się zgadzałem - po jego reakcji będziesz wiedzieć, jeżeli się zgodzi na plan finansowy to ok jest światełko w tunelu, nie zgodzi się zbagatelizuje obrazi się odepchnie wyśmieje.... zostaw , nie pożyczaj jak chcesz to odejdź od niego- czyli to wszystko co już pisała pewna kobieta tutaj nieprawdaż? Zapytaj o wszystkie kłamstwa bądź asertywna. ale to już było napisane prawda? Czegóż chcesz więcej? Wszystko już zostało napisane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam wrażenie, że autorka wogóle nie czyta tego co ludzie piszą. Nie potrafi się ustosunkować do wypowiedzi. Woli czytac niż pisać. Zaczyna mi to zalatywać prowokacją. A jeśli nie jest to prowokacja to autorka jest rónie niezaradna jak jej facet. Życze wszystkim miłego dnia! Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robert 73.. aleś ty jest
żENUJąCY. Z twoich wypowiedzi ewidentnie wynika, że jestes taką samą d**** jak bohater postu... hmmm tu nie chodzi o to, że autorka postu uciekałaby od problemów, zostawiała ukochaną osobę w problemie, ale nieodpowiedzialnego smarkacza i tyle. Jasne, bądźmy wszystkie tolerancyjne i weźmy sobie za mężów pijaków, ćpunów, nieporadnych życiowo pantoflarzy! szczególnie kiedy są tak krótko może podjąć decyzję dzieki której nie zmarnuje sobie przynajmniej zycia.. a dziewczyna ZMARNUJE SOBIE Z NIM żYCIE!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorka już jakiś
dwa tyg.temu założyła taki sam temat.Identyczna sytuacja,te same szczegóły.Tam ludzie wypowiadali się w tym samym tonie co tutaj, a ona dalej biedna nie wie co robić.Masakra jak dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggh
Robert - masz problem ze soba? Idz juz do szkoly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i niech sobie robi co chce
nie zakladam wczesciej topiku. Ma pozniej przyjsc ale cos czuje ze nie dotrze bo mial isc do kolegi na chwilke i tam wsiaknie.Pojda pic bo kolega ma dzis kase dostac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robert 73
Do tego kto mnie nazywa żenującym. Przeczytaj cały topic potem przeczytaj swoją wypowiedź ni cholere na temat.... kolejna się znalazła.... brak mi słów po prostu. Twój wpis jest nie kompletny nie składny i nie po polsku. Autorko do Ciebie też już sil nie mam żegnam Ps czytanie z zrozumieniem błaaaaaaaaaaaagam ..... bo wychodzicie na totalnych palantów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czas ucieka87
Hej moj facet jest policjantem zarabia dobrze ma rate kredytu okolo 500 zł . Nie ma pieniedzy klamie , mowi ze nhowo otwarta firma tyle kosztuje , ale matka mu wszytsko oplaca , na wszytsko daje ostatnio splacil mnie 1500 zł , stacje benzynowa 2000 zl kuzynke 300 zl skad mial???????????????????????????? cos nielegalnego??? ak MASZYNY a wczoraj sie dowiedzialam ze w sklepie na osiedlu ma dlug 250 zl za papierochy ? A gdzie wstyd? szok;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Artykuł naprawdę bardzo fajny , ja może nie mam takich długów bo nie kupiłam mieszkania czy samochodu na kredyt ale ciągle biorę małe pożyczki na drobne przyjemność i boje się że to mnie kiedyś zgubi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rewina
A naprawdę potrzebujesz tych kredytów? Może możesz na te rzeczy zaoszczędzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IgaKa
słusznie piszą w artykule żeby nie chować głowy w piasek - pracowałam w banku i wiem coś na ten temat, lepiej iść i się dogadać niż płacić dodatkowo koszty egzekucyjne czy komornicze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rewina
No tak, lepiej się dogadać. Ale bank też nie zawsze chce pójść klientowi na rękę. 5 razy trzeba pomyśleć zanim się weźmie kredyt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość icta
W odpowiedzi na powyższe posty, proponuję umorzyć wszystkie długi w ramach upadłości konsumenckiej. Jest to tak naprawdę jedyna droga do umorzenia wszystkich zobowiązań, których dłużnik nie jest w stanie spłacić. Nie ma innej drogi poza spłatą, albo umorzeniem części zobowiązań w ramach układu z wierzycielami. Z dniem ogłoszenia upadłości dłużnik uzyskuje odprężenie albowiem żaden z wierzycieli nie może już windykować dłużnika. Wierzytelności mogą co najwyżej zostać zgłoszone do masy upadłości. Wszystkie postępowania egzekucyjne zostają zawieszone i umorzone z mocy prawa. Na zakończenie postępowania dłużnik zostaje oddłużony ze wszystkich długów. Dłużnik nie musi posiadać żadnego majątku, a wszystkie koszty w takim wypadku pokrywane są ze skarbu państwa. Jest to najprostsza droga do rozpoczęcia nowego życia. Jeżeli są Państwo zainteresowani upadłością konsumencką proszę skontaktować się z nami pod numerem telefonu: 515587191, lub poprzez naszą stronę www.icta.pl. W przypadku wątpliwości, które pewnie się pojawiają, albo innych pytań również zachęcamy do kontaktu. Czekamy na Twój kontakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×