Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mama Davidka

plan zywienia dla 10 miesiecznego malucha

Polecane posty

Gość mama Davidka

Mam problem z moim sloneczkiem (ur. 3080 teraz 10mc 11kg 300gr i ok. 80 cm); bo praktycznie od narodzin ulewa. Nieraz nawet calkiem sporo. Moze za duzo je?! 8.00 mleko z kaszka 240ml 13.00 obiadek 220ml 17.00 owoce 200ml 20.00 mleko z kaszka 240ml Miedzy tym jakies ciasteczko i piers. W nocy budzi sie przewaznie 2 razy na cyca. Jestem juz zmeczona ciaglym przebieraniem go w czyste ubranka, plam na dywanie itd. A jak jest u was? Prosze o rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój ulewał prawie do roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moje moje moje
hmmm... ja mialam podobny problem, tez ciagle sie ulewal, tylko ze byl na butelce. Dopiero jak na calego zaczal jesc stale pokarmy to powoli mu przeszlo. Teraz tylko troszeczke czasami mu sie odbije. Ma prawie 8 miesiecy. Moze Twoj ma za duzo tego mleka razem bo i butelka i piers... Moj je tak: rano:gesta kaszka lyzeczka(zwykle w niej jakis owoc zmiksowany)-ok.240-250 ml II sniadanie:mleko 120 ml/ lub jakis deserek bezmleczny(np.owoce z ryzem) - 200 g Obiad: ok.250-300g warzyw z kasza/zoltkiem/lub miesem Podwieczorek: owoce zmiksowane z dodatkiem odrobiny kaszki/ lub 2 sloiczki owocowe - 250 g Kolacja: mleko z kaszka z butelki: 240 ml

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moje moje moje
moj wazy troche ponad 9 kg, mierzy jakies 75-76 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moje moje moje
miedzy posilkami wypija w ciagu dnia ok.120 ml rozcienczonego soku z woda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój ulewał prawie do roku
dziś ma 14,5 miesiąca, 80cm i waży ok.9900g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"U mniej więcej 70% niemowląt ulewania ustępują samoistnie koło 4. miesiąca życia, u pozostałych dzieci ustępują do 12. m.ż. Jeżeli ulewaniom nie towarzyszą spadek masy ciała lub brak jej przyrostu czy niedokrwistość, dziecko jest pogodne i nie ma dodatkowych objawów, to najprawdopodobniej mamy do czynienia z fizjologią. (...)" Mama Davidka, zachęcam do przeczytania: http://mamopedia.pl/0-3-mies/zdrowie/ulewanie Może pod tym adresem znajdziesz interesujące Cię informacje. Ela, redaktorka Mamopedii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczynki moj ma tez10mcy i wazy9050 wczoraj wlasnie bylismy na ogledzinach wazenie i polozna wywiad ze mna robila co je i ile i kazala dawac wiecej mieska tzn np 12a13 zawsze jemy zupke z jajeczkiem i maselkiem to jeszcze raz o 17 na kolacje kazala to gdzie ten maly zoladeczek ma to wszystko pomiescic bo wczoraj chcialam mu dac i od razu bylo veto raczki skrzyzowane i ne nene u nas jest tak na sniadanko kaszka 180 potem jakis yogurt lub kanapeczki z wedlinka lub owoc potem zupka i( lubi sobie mleczkiem doprawic oczywiscie nie od razu po za jakis czas i podrzemac) na podwieczorek deserek lub owoc no i kaszka i to ze w dzien nie wypije tych 600ml mleka to o 23 jeszcze pije i czasami przespi do rana a czasami o 2 jeszcze pije mleczko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×