Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość alebrinus

allegro-czy sprzedawca złamał regulamin?

Polecane posty

Gość alebrinus

mam pytanie do kogs kto zna sie troche na regulaminie allegro brałam udzial w licytacji, godzine przed konce sprzedawca odwolal wszystkie oferty, jak powod podajac, ze rzecz zosatla spzredana w opcji kup, tymczasem takiej opcji nawet nie bylo!i towar widnieje jako sprzedany czy tak sobie mozna robic? http://allegro.pl/show_item.php?item=780319449

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podobijam
bo mnie to bardzo interesuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo, ciekawe jak to jest zakończyć aukcję można przed czasem, skoro jest takie narzędzie ale czy można anulować poszczególne oferty wyraźnego powodu (np dużo negatywów)? nie wiem, ale coś mi mówi, że można...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo, ciekawe jak to jest zakończyć aukcję można przed czasem, skoro jest takie narzędzie ale czy można anulować poszczególne oferty wyraźnego powodu (np dużo negatywów)? nie wiem, ale coś mi mówi, że można...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cytat z regulaminu: Odwoływać oferty w swojej aukcji można z następujących powodów: * Przedmiot został skradziony lub zniszczony. * Licytant poprosił Cię o odwołanie jego oferty. * Nie możesz sprawdzić tożsamości licytanta (np. z powodu złego numeru telefonu). * Licytant ma wiele komentarzy negatywnych lub z innych, poważnych powodów nie budzi Twojego zaufania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adelaaa1212121
czyli złamał regulamin, mozesz sie odwolac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiar90
MOze odwolac tylko wtedy jesli na aukcji lub na jego stronie jest napisane ze moze sobie zastrzec odwolanie oferty przed czasem lub zakonczenie aukcji!! mOZESZ TO ZGLOSIC DO GRUPY ALLEGRO ze zostaly zlamane zasady masz to na stronie zakupu. W innej sytuacji on sie nie zna i zablokuja mu konto lub dadza upomnienie:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adelajda.
jesli sprzedał poza allegro to złmał regulamin:o mozesz napisac na niego donos czy cos tam ale allegro raczej nic mu nie zrobi, a szanse ze bedziesz mogla kupic ten przedmiot wynosza dokładnie zero;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwerty 23
Jej ... ale Wy sie znacie na ALLEGRO A;/ Oczywiscie powod odwolania aukcji jest smieszny i niezgodny z regulaminem. Zglos to do ALLEGRO osoba dostanie ostrzeżenie (3 ostrzeżenia i wypad z ALLEGRO). NIE LICZ, ZE SPRZEDAJACY SPRZEDA CI TEN CIUSZEK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alllll12
"3 ostrzeżenia i wypad z ALLEGRO). NIE LICZ, ZE SPRZEDAJACY SPRZEDA CI TEN CIUSZEK. " zakłada sobie znowu nowe konto i koło się zamyka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie zgłoś to na allegro, lisica jeszcze raz kurtkę wystawiła tym razem drożej :o pierwszy raz sprzedaje to nie znaczy, że ma się w podchody bawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alebrinus
dziekuje Wam za informacje..po raz kolejny zdarza mi sie, ze sprzedawca kretaczy, negatywnych komentarzy nie mam pozostale osoby chyba tez nie, wiec jak znajde chwile to sie pofatyguje zglosic to allego za to, ze starcilam czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a dlaczego takie drogie
za tyle kasy ciuchy z primarka :o przeciez to taka tandeta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a dlaczego takie drogie
ale z tego co mowisz to byla aukcja, babka ja skonczyla przed czasem i wystawila kurtke na nowo drozej. Co za czlowiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klopp
Gostek ewidentnie zlamal regulamin, bo nie mozna odwolywac bez powodu aukcji gdzie ktos zlozyl juz oferte, tylko po to, aby wystawic rzecz jeszcze raz z wyzsza cena:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×