Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Adriano22

Wasze przygody z prostytutkami

Polecane posty

Gość Adriano22

Wczoraj zabawiałem się z taką jedną. Mialem straszną ochotę się pobawić i wziąłem jedną z Wrocławskiej. Dzieweczka pierwsza klasa na początku lodzik (50 zł ) później posadziłem ja na masce mojego samochodu i zacząłem zapychać... wystrzeliłem na jej cycki i twarz(100zł ) Ogólnie nie droga, fajna laska i szczerze panowie mam zamiar do niej wrócić... Obciągała jak żadna inna. Z początki delikatnie masowała moją główkę kolczykiem w języku ssała delikatnie. Chwyciłem sukę za głowę i wepchnąłem jej całą pałe do ust... Zadławiła się ale dała radę... polecam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Potem obudziles się i dostales
szlaban od mamy bo zabrudziles nowa posciel !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adriano22
Żeby tylko to...jak chowałem chuja w rozporek to tak sterczał po tym śnie, że przytrzasnąłem go sobie zamkiem w dżinsach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takie ruchanie za polskie złote, czy inne kosztowności jakoś mi nie podchodzi :( Nie powiem ale zazdroszczę facetom, którym staje na widok byle jakiej kurrwy. Słowo "byle jakiej" proszę nie odbierać jako atake. Zdaję sobie sprawę że w waszym zawodzie też panuje hierarchia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adriaaannnaaaa
Ja jestem kobietą do towarzystwa, i miałam też sporo przygod, oj moglabym poopowiadac w tym temacie, topiku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A chętny...
adrianaaaa daj jakiś namiar na siebie to może się umówimy :) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adriano22
Adrianno opowiedz nam coś ... Chętnie posłucham twoich historii a może nawet skorzystam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adriano22
Jak napiszesz coś bardzo podniecającego to strzepię sobie przed kompem i spuszczę się na monitor :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
RóżNie to bywa. Hmm. Kiedyś jedna robiła loda, do pokoju zapukała jej koleżanka, pyta czy na chwilę może wejść, powiedzialem że tak, ta druga nadal robiła loda, koleżanka spojrzała uśmiech na twarzy, powiedziała dzień dobry,w tym czasie finał w ustach, za chwilę sobie poszła, fajnie było. Jeszcze pamiętam jedną, robiłem minetę bardzo długo , Ona miała 4 orgazmy,było super. Ale bywa bardzo źle - jedna nie umyla tyłek, zrezygnowałem z jej usług.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba ciekawsze są prawdziwe opowieści . To było w tym roku ,roochałem taka po 40 tce . Nie wpuściła mnie na łóżko tylko klękneła na łóżku ,wypięła pipe .. A pipa wyglądała jak pipa konska albo jak surowe mięso na haku u rzeźnika i mówi szybko spuszczaj sie co ty chciałeś za 100 zł . Raz dwa i uciekaj . No juź kończ ,no ile jeszcze ,spuszczaj sie bo nie ma czasu . A inny przypadek to kobieta teź około 40 lat 160 cm wzrostu i 160 kg wagi . Chodziła co 10 minnut sie wysikać bo piła wino które przyniosłem i smierdziała okropnie moczem i popuszczała na podłogę i po nogach siki leciały . Śmierdzilica jedna nie myła sie jeszcze cały pokój osikała razem z nogami .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jeszcze dodam źe brzuch wisiał jej do kolan . Naprawde przysięgam. A cyce czyli brodawki n a wysokośc***ipy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×