Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aneta_sekretarka

Dlaczego sekretarki kojarzą sie wyłacznie z sexem?

Polecane posty

Gość aneta_sekretarka

No dlaczego? Pracuje jako sekretarka i prawi każdy facet jak to słyszy to komentuje to zdaniem "sypiasz z szefem?" A szef nigdy nie wyciągnął do mnei ręki, nie powiedział nic dwuznacznego, gość na pozomie. Bardzo mnie to boli, że ludzie myślą w ten sposób:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faceci lubią poniżać kobiety
dla facetów każda posada kobiety to nic ważnego ot taka sobie tam praca.... wielu osobom wydaje się że sekretarka tylko parzy kawkę i ma wyglądać a często jest tak że sekretarka odwala całą robotę za szefa ma być księgową, kadrową i marketingowcem w jednym a i tak potem wszyscy uważają ją za panienkę która TYLKO parzy szefowi kawkę i łączy telefony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneta_sekretarka
Ale dlaczego ludzie tak myśla?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faceci lubią poniżać kobiety
bo nie mają pojęcia o tym jaki zakres obowiązków ma obecnie sekretarka i jakie trzeba spełniać wymagania by móc pracować na tym stanowisku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fakt. Racja. Ja przez dwa lata pracy jako sekretarka kawę robiłam raz czy dwa, a tak to odwalanie całej roboty dla szefostwa. Faktury, planowanie podróży itp. A potem i tak ci ktoś powie, że jedyną twoją umiejętnością jest kserowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LUDZIE tak nie myślą
tak myślą IDIOCI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneta_sekretarka
Znam to z autopsji. Pani jest tu tylko sekretarką - przedłużaczem ksera i spinacza:( A w rzeczywistości robi się wiele zadań naraz, na już i wymagają one myslenia. W tym zawodzie trzeba mieć oczu wokół głowy, niebywały refleks, umiejętnośc analitycznego i logicznego myślenia, być kreatywnym i posiadać niezwykły zmysł organizacji. Jednak ta praca jest niedoceniana przez innych:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faceci lubią poniżać kobiety
też pracowałam jako sekretarka przez kilka lat, niektóre z moich obowiązków to ewidencja korespondencji przychodzącej wychodzącej zaopatrzenie biura w materiały biurowe, spożywcze nadzór nad korzystaniem z floty firmowej (samochody jakby ktoś nie wiedział) plany urlopów, dokumenty kadrowe planowanie podróży służbowych, szkoleń, rozliczanie delegacji gospodarka materiałowa zakupy/naprawy raporty sprzedaży windykacja klientów na pewno zapomniałam coś wymienić bo jest jeszcze tego trochę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie w pracy do tego obowiązkiem sekretarki jest jeszcze (a w zasadzie zwlaszcza) tłumaczenie fachowej specjalistycznej dokumentacji i korespondencji na angielski/polski/niemiecki/francuski. I nie ma że się nie zna. Trzeba zrobić. Na już. Ewidencja korespondencji to pryszcz, najprzyjemniejsze ze wszystkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneta_sekretarka
Alwe dlaczego koajrzy się z seksem po godzinach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faceci lubią poniżać kobiety
fakt, tylko nieinteligentne szmaty mogą tłumaczyć specjalistyczne teksty.... koleś Twoja wypowiedź jest potwierdzeniem mojego nicka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antek Bereda
Takie wizje wkręcają faceci, którzy nie mają sekretarki, nie mieli i nigdy nie będą mieć... A to dlatego, że sekretarki to grupa zawodowa generalnie seksownie ubrana. Proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedzielna zaduma
Czyżby fakt posiadania pięknej i intelignetnej (w końcu ktoś tłumaczy teksty, robi kilka czynności naraz) sekretarki to powód do dumy dla faceta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość d a da
nikt nikogo nie posiada :-O a z seksem kojarzy się dzięki temu że w naszej ( szmatławej ) kulturze sekretarka funkcjonuje jako symbol kochanki dla niewiernego samca u władzy :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lv n befnb eb b
nikt nikogo nie posiada :-O a z seksem kojarzy się dzięki temu że w naszej ( szmatławej ) kulturze sekretarka funkcjonuje jako symbol kochanki dla niewiernego samca u władzy :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedzielna zaduma
Ale gdy do rywalizacji o to stanowisko staną dwie kobiety: klasyczna piękność i mniej urodziwa szara myszka to wiadomo, że szef i tak przyjmie tą pierwszą. Piękna kobieta u boku to powód do chwalenia się, podobnie jak nowym samochode. To duma, niejeden szef będzie się chwalił urodą sekretarki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mgsd
to tylko świadczy o prymitywiźmie niektorych facetów :-O traktujacych kobiete jak przedmiot ( tyle że one same często dają się tak traktowac )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×