Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

VB

Wiecie gdzie można kupić taką suknię?

Polecane posty

Gość kup zwyczajna biala slubna
i zafarbuj na czarno :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomysł byłby niezły gdyby nie cena sukni ślubnych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no całkiem fajna
jak gdzieś taką znajdziesz to daj znać na kafeterii, muszę sobie taką kupić, będę w niej ładnie wyglądał, w sam raz na wizytę u rodziców mojej żony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja za swoja zaplacilam 1500 euro :-o A sukienka z normalnego sklepu:) Szwagier zalatwial ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie, a w Polsce nie mozna znaleźć nic takiego. sprowadzać z zagranicy bez przymierzenia to ryzyko. Mam złe doświadczenia z zamawianiem przez internet do Polski. Jak widzą Poland, to oszukują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nie,ja ją przymierzalam :) Tzn podobna,ale tamta uszkodzona i musialam wybrac inna.Zreszta..dluo historia. Poszukajcie moze innej.jest naprawde wiele innych,pieknych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to chyba stąd
wiem :) narobiłaś mi smaka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to chyba stąd
ta jest piękna, ale to nie sklep:) http://stylio.pl/szukaj/%C5%BB%C3%B3%C5%82ta%20sukienka/moja-przyszla-suknia-slubna-p-d/144026

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anq25
To jest raczej gorset i spodnica, osobno kupisz w jakims gotyckim sklepie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
postawowe pytanie : po co Ci ona ? :classic_cool: :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANq25 - juz jest wyżej ten link. Ta suknia tez jest fajna, ale droga. Ja szukam czegoś takiego jak podałem na początku. I w dość rozsądnej cenie. Chcę mojej kobiecie troche zmienic styl na Gotkę (nie tak do końca). Ona ma czarne, geste włosy do pasa, i taki styl by jej pasował. Czasem trzeba coś zmienić, ale zakupa paru sukien, butów, rękawic, bolerka, czy futerka, jak się to zsumuje, może przyprawić o zawrót głowy :D Nie spodziewałem się, że aby być gotką, to trzeba mieć kupę kasy, albo mieszkać poza Polską. Teraz już wiem dlaczego w Polsce widuję tak mało gotyckich dziewczyn. Szkoda, bo to jest tak bogaty styl, ze kobieta może wyglądać naprawdę fajnie i oryginalnie. Do tego, jak kto chce, także elegancko. Nawet biżuterią można rozświetlić. kolia, naszyjnik itp... Jakby ktoś z was znalazł jakąś ciekawą suknię, czy spudnicę w tym stylu i po normalnej ccenie, to dajcie znać :) Może ktoś zna adres sklepu z różnymi sukniami i spódnicami, gdzie moze być coś w tym stylu? Nie koniecznie gotycki. Może gdzieś w galerii, ktoś coś przypadkowo zobaczy? Zaraz też idę do Galerii, może uda mi się coś znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×