Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zeschizowana kobita

Boje się, że urodze chore dziecko.

Polecane posty

Gość zeschizowana kobita

Mam dwoje zdrowych dzieci. Chciałabym trzecie. Strasznie się boje, że urodzi się chore. Oglądam tv i widzę reklamy, że rehabilitacja to nie zabawa. Czytam o wszystkich powikłaniach. Boje się, że urodzę chore dziecko i tym samym unieszczęśliwię całą naszą rodzinę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reklama zle wplywa na Twoja
psyche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zeschizowana kobita
Wiem, że mam dwoje. Ale chciałabym dać życie jeszcze trzeciemu. Nie tylko ta reklama Widzę wokoło siebie bardzo dużo chorych dzieci. Przeraża mnie to. Chciałabym żeby to trzecie dziecko było szczęśliwe i pozostała dwójka także.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie jak napisała moja poprzedniczka, każda kobieta ma obawy i każda chce miec zdrowe dziecko:) Ja moge Ci napisac tylko, ze jezdze z synkiem na rehabilitacje i widze rózne przypadki, nie wszystkie dzieci sa niepełnosprawne od urodzenia, dużo z bledow lekarskich -niestety Ale nie mozesz myślec w ten sposob, jakby tak kazda kobieta myślała to dzieci by nam sie nie rodziły:) mysl pozytywnie Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zeschizowana kobita
Adopcja nie wchodzi w gre. Nie potrafiłabym pokochać tak jak swojego. Rozmawialiśmy już o tym i obydwoje z mężem wiemy, ze nie jesteśmy wspaniałymi ludźmi o wielkim sercu. A nie o to chodzi, żeby człowieczka unieszczęśliwić. Poza tym na adopcje mają szanse rodziny bezdzietne, a jeśli w rodzinie są dzieci to sprawa bardzo się komplikuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to chyba musisz szukac pomocy u specjalisty, na forum neistety nikt Ci nie zagwarantuje,z e dziecko bedzie zdrowe (Nie pisze tego Bron Boze zlosliwie)tylko jesli masz tak ogromny strach przed chorym dziekciem to moze warto porozmawiac z psychologiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewaaaaaaaaaaa
Nie rozmumiem takiego toku myślenia, przecież nikt ci nie da żadnej gwarancji, ze dziecko będzie zdrowe.... a co w takim razie zrobiłabyś , gdyby cokolwiek stało sie z twoimi zdrowymi dziećmi i stałyby się dla Ciebie ciężarem...porzuciłabyś je? przeciez chore dziecko jest dla rodziców ogromnym obiążeniem ale nikt bardziej nie potrzebuje ich miłości niż własnie ONO czy w ogóle zastanowiłyście co takie dziecko czuje............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×