Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

a_agata

Stop... już nie będę prosić o seks

Polecane posty

Gość o matko to tak jakbym pisała
ha ha ja ostatnio mam takie sny że rano wstaje spocona cała :D i mokra.. he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Ja niestety nie mam takich snów. Dziś pierwszy dzień abstynencji, i kolejny samotny wieczór. Zal ze nie jest tak jak kiedys. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość talcia2
moj mąż znowu spędził wieczór przed komputerem, teraz poszedl do lazienki, spedzi w niej jak najwiecej czasu tylko po to zeby przyjsc i powiedziec ze jest zbyt pozno na seks. przeciez rano trzeba wstac do pracy. dzien jak co dzień :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olejnik
to dziwne co sie tu pisze o facetach jacy to oni zimnii i niehcetni na sex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CUKIEREECZKAA25
Ja tez wczzesniej miala z tym problem.Ale wzielam sie na sposob.Przestalam sie prosic o seks.Kladlam sie do lozka i zero incjatywy z mojej strony.Byl zdziwiony.I u mnie ta metoda zadzialala.Czy jest zmeczony , czy jest pozno zawsze jest seks.A dzis przed praca byl super szybki numerek.Obudzil sie wczesniej i czuje ze mnie dotyka i zaczelsimy sie kochac o 5.30 i bylo super. Moj uwielbia moj tyleczek, ze nikomu go nie odda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
talcia2: taka jest tez moja codziennosc niestety.... facet wyjątkowy: tak, godze sie bo kocham. Wiem , marudze. Marudze bo jest mi przykro, zastanawiam sie co spowodowało ze przesła sie mna interesowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marej
Pięknie, nie tylko ty miewasz takie problemy, my faceci napewno częściej tak mamy w małżeństwach!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zastanawiam się skąd bierze się taka niechęć do współzycia z obu stron, przeciez to nie jest jakas straszna rzecz, tortura. Nie wierze ze można byc aż tak zmęczonym ( i to codziennie), nie wierze ze nie można wykrzesać z siebie choć odrobine energii, przeciez nie kazdy sex musi być szalony, ostry i co tam jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a nie przyszlo ci na mysl
ze moze on cie zdradza i stad ta niechec do seksu z toba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polz sie dzisiaj kolo niego
tak jak zawsze i zacznij sie bawic sama ze soba. Zobaczysz ze sam sie dolaczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak to jestt
tak sie koncza dlugoletnie zwiazki ktore sie zaczynaja w wieku nastu lat no ale moze sie myle 🖐️ powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze powaznie myslałam o zyciu, nigdy nie skakałam z kwiatka na kwiatek, jesli zwiazek to tylko na powaznie, nigdy na tydzien, czy miesiac. Zaczelismy byc ze soba gdy miałam prawie 20 lat, wydaje mi sie ze w tym wieku (a nawet i modszym) trzeba myślec dojrzale, i tak własnie podchodziłam i podchodze do tego związku. Bo jesli nie w tym wieku myslec o kims na powaznie to w jakim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niby nie duza, różnica wieku jestes na tyle mloda ze jeszcze (wiem brutalnie to) ..jeszcze atrakcyjna a on? hmmm 35 lat to jeszcze sporo moze? a od kiedy zaczął sie problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nvidia
mam tak samo niestety, sex raz na 2 tygodnie bo on woli zamiast ze mna do lozka ogladac tv do 1 w nocy....zastanawiam sie czy brac slub bo jak sobie pomysle ze tak ma wygladac 30 alt mojego zycie to mi sie wyc chce:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie pamiętam kiedy dokładnie to się zaczęło, jakies 3 lata temu ?! Kocham Go choc czuje się tak bardzo opuszczona, wydaje mi sie ze wszytko jest wazniejsze ode mnie. Nawet nie mam z kim o tym porozmawiac. Dusze wszystko w sobie. Był czas kiedy próbowałam sobie wmówic ze to tylko wymysły, ale chyba sama w to nie wierzyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga Baba Jaga
Agata to nie tak, że to Twoja wina. Zastanów się może czy to nie stres w pracy... ja to przeżyłam, radzę jakieś wypady w weekend, trochę sportu, imprezy ze znajomymi, może redukcja stresu pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Facet ma dopiero 35 lat, a tu juz takie problemy hmmmm przyszłość nie wygląda różowo. Ktoś poprzednio napisał ze stres, ale od trzech lat? A agatko tak szczerze, miedzy nami czy Twoja atrakcyjnosc nie zmieniła sie? Dla nas facetow (niestety) wygląd ma znaczenie. Może to to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyglądam dobrze, staram sie tak wyglądać, ćwiczę, dbam o siebie. Twierdzi ze nadal bardzo Mu się podobam. Kiedyś nie wytrzymałam i zapytałam czy może jest aseksualny, bo przeciez takie przypadki tez się zdarzają. Powiedział ze nie. Jeśli byłoby inaczej zrozumiałabym (choc byłoby to trudne).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje pomysły na rozwiązanie problemu własnie sie kończą. Facet lat 35 zeby mu starczalo raz na dwa tygodnie? to cos tu jest nie halo.... Skoro problemu nie widzi to zaciągnąc go do jakiegoś specjalisty bedzie cieżko. Ze wzgledy na to ze bedzie coraz starszy nie podejrzewam ze mu sie odmieni. Skoro nie jestescie małżeństwem to moze warto zastanowićsie nad rozstaniem bo to tylko kwesta czasu az znajdziesz sobie kogoś na boku, a przecież nie o to chodzi? Dla ciebie seks ma spore znacznie i do tego z wiekiem jeszcze twój apetyn na amory przecież się zwiększy. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nvidia
moj twierdzi ze mam o siebie zadbac i schudnac????!!!! mam zawsze zafarbowane wlosy i makijaz, opilowane paznokcie, zawsze czyste pachnace wlosy....faceci raczej wodza za mna oczami.....on twierdzi ze jakby mnie z kims zobacyzl to by go szlag trafil, gdzie tu logika???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawda jest taka, ze facetow najbardziej podnieca sex z obca kobieta, taka juz natura i budowa tego mechanizmu. To tak jak z samochodami, chocby jezdzilo sie ferrari, to sie chetnie przejedzie lambo. Tyle, ze samochodow mozna miec ile sie chce (jak budzet pozwala hehe), i zaden nie jest o inny zazdrosny... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×