Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość zaplakana23

krwista gulka w ciąży

Polecane posty

Gość zaplakana23

Witam - zasiadlam tu pozna pora, ale nie mam skad uzyskac pomocy w tej chwili, a moze ktoras z kobiet, ktoras z Was cos mi doradzi. Jestem w 8 miesiacu ciazy. Dzis podczas prysznica i mycia czesci intymnych (ktorych juz z racji rozmiaru brzucha nie widze) wyczulam na wardze mniejszej (od strony cewki moczowej, ale tuz przy wejsciu do pochwy) kulke wielkosci groszka. Szybko zajrzalam "tam" za pomoca lusterka i zobaczylam cos co mnie przerazilo - ta gulka jest czarna, podejrzewam, ze dlatego, ze jest wypelniona krwia. Do tego jest mi piekielnie przykro, bo jestem zdala od rodziny, a moj facet zupelnie "chlodno" stwierdzil, ze jutro pojade z tym do lekarza skoro nic mnie nie boli. Bylam pewna, ze wezmie dzien wolnyw pracy by mi towarzyszyc, na co on stwierdzil, ze poki co ma sile sama isc, bo nic zlego mi nie jest wiec nie ma potrzeby zeby on ze mna jechal. Placze juz od dwoch godzin. Tak sie boje. I jest mi ogromnie przykro, ze ojciec dziecka tak mnie olal. No ale przede wszystkim - czy ktoras z Was wie co to moze byc ?? Dodam, ze nie boli, ale lekko swedzi. I nie mam goraczki. Wargi sa zaczerwienione i podpuchniete, ale moze to normalne w ciazy??? Bardzo prosze o podpowiedz jesli ktoras cos wie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×