Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość malenka 342

mogę otworzyć swój salon

Polecane posty

Gość gość
Kiedy ja otwierałam własny salon to szkolenia robiłam w Lukomades. Ten ośrodek jest o tyle dobry, że oferuje nie tylko kursy kosmetyczne ale również biznesowe, więc mogłam od razu wziąć się za rozkręcenie mojego salonu i odpowiednia reklamę. Teraz wszystko prosperuj***ardzo dobrze, więc polecam - zdobyta na szkoleniach wiedza bardzo się przydała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirabeelkaa
Magdeelka - wiecej info masz na stronie http://aquasure.com.pl/ jednak od siebie mogę ci bardzo polecić te urządzenie klientek z dnia na dzień przybywa i nic dziwnego, bo sam zabieg oczyszczania wodorowego jest bardzo skuteczny. Jak się zastanawiasz czy kupić aqua sure to smialo kupuj, a ta inwestycja na pewno ci sie zwroci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GosiaaW
W takim razie jeżeli będziesz na etapie poszukiwań odpowiedniego wyposażenia do salonu oraz kosmetyków to polecam zwrócić uwagę na ofertę finefactory.pl gdzie znajdziesz dosłownie wszystko co pomoże być Ci potrzebne w przystępnym stosunku jakości do ceny. U nas jak coś jest potrzebne np. nowe suszarki, akcesoria itd to zawsze najpierw zaglądamy do nich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poizon
Ja mogę Ci polecić znalezienie dobrych akcesoriów do makijażu, bo odpowiednie traktowanie klientów to podstawa. Ja mam pędzle do podkładu z Annabelle Minerals i bardzo sobie chwalę. Super kryją i idealnie grają z wszystkimi podkładami mineralnymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×