Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość malenka 342

mogę otworzyć swój salon

Polecane posty

chyba bym avangarde wzieła, czytałaś gdzieś opinie? ps ja płace 260 na mc - mysle ze ani za duzo anie za mało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malenka342
mniam mniam akurat w mojej miejscowości, jest tylko jeden malutki zakładzik, gdie dziewczyna robi tylko paznokcie i to jeszcze na uboczu, gdzie najwięcej ludzi przebija się tylko 2 razy w tygodniu gdy jest targ, a poza tym są tylko salony fryzjerskie, a moj zakładzik ma byc w samym centrum, graminis---- według mnie fajna szkoła to ta zdz.katowice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maleńka ja też trzymam kciuki:) Graminis W domu u klienta jest dobrze na początku, koszty wynajmu odchodzą na pewno duży plus a w przyszłości też myślisz o salonie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to tak samo jak moje:) zawsze chciałam się zajmować upiększaniem kobiet! to jest na prawdę ogromne pole do popisu - tyle możliwości każda kobieta i każda JEST PIĘKNA A MY TO BĘDZIEMY pokazywać całemu światu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dasz radę:) ja też planuje maluszka w przyszłym roku - zaraz po ślubie pewnie. Nie ma co się bać tylko iść do przodu i spełniać marzenia. Dla chcącego nic trudnego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malenka342
no nie dziękuje, ale kciuki trzymajcie, ja też mam dwoje dzieci, jedno starsze drugie młodsze, na szczęście mała od grudnia może iśc do przedszkola, konczy 3 latka to od stycznia mogę działać, tym bardziej,że czeka mnie komunia i dodatkowa kasa się przyda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak tak tam w lustrze ja
JORDAN ty coś kręcisz tu piszesz,że to twoje marzenie, taki salon a w innym pytaniu, odpowiadalaś jakie koszty ponosisz mając swoją działalnośc i ponoć juz masz ją 2 lata, hahaha :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomarańczo czytaj dokładnie jordan prowadzi działalność... dojeżdża do klientek nie ma salonu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANq25
Jordan..powiem ci ze tez tak myslalam o cosinusie....do czasu az tam nie poszlam kilka razy z ciekawosci (bo tytul technika juz dawno mam)....i ku mojemu zaskoczeniu poziom nauczania fryzjerstwa jest tam o wiele wyzszy niz w mojej prywatnej szkole którą skończyłam i płaciłam za nią cieżkie pieniądze....chodzi głównie o rygor jaki narzucaja na pracowni i jej wyposażenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anq25
Ja robiłam akademie Laurenta 2 lata z tytułem technika i nie polecam. Bezplatny cosinus jest lepszy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do samozatrudnienia zorientuj sie wczesniej ile kosztuje wynajem ile kosztuje wyposarzenie miej wiecej oblicz ile beda kosztowac cie zus i wtedy policz czy dasz rade najpierw zarobic na utrzymanie tego wszystkiego i czy bedzie w stanie ci z tego cos zostac na wyplate dla siebie bo jak nie to lepiej poszukac pracy w jakims zakladzie nie orobic sie i oddac koncówke zus-owi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cosinus ma taki wysoki poziom? to jestem zdziwiona, jak szukałam studium to przeglądałam wszystkie oferty z poznania i na cosinusa też trafiłam. Na ich stronie nie mogłam znaleźć nic o programie nauczania, pracowni kosmetycznej, jedyne co bardzo często jest przez nich podkreślane, to to że jest to szkoła darmowa... Jeśli będę miała jeszcze siły za 2 lata to pomyśle jeszcze o szkole fryzjerskiej, a wtedy wezmę pod uwagę Cosinusa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aanulla "co do samozatrudnienia zorientuj sie wczesniej ile kosztuje wynajem ile kosztuje wyposarzenie miej wiecej oblicz ile beda kosztowac cie zus i wtedy policz czy dasz rade najpierw zarobic na utrzymanie tego wszystkiego i czy bedzie w stanie ci z tego cos zostac na wyplate dla siebie bo jak nie to lepiej poszukac pracy w jakims zakladzie nie orobic sie i oddac koncówke zus-owi" ja płacę zusy i podatki sama, wiem jak to wygląda! Jeśli ktoś jest dobry w swoim fachu to zarobi również na dobry lokal i pracownika! Wiesz, ja nie chce pracować u kogoś, są osoby które tak wolą z wielu powodów między innymi wygoda, bezpieczeństwo, stabilizacja... .. ja po 1 nie lubię się podporządkowywać a po 2 mam marzenia i ambicje:) Jak to się mówi: "kto nie ryzykuje, ten nie ma"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co ty... wszystko w sferze planów i domysłów... ciągle się zastanawiam co wybrać i coraz częściej dopadają mnie wątpliwości czy dam radę z malunią niunią, która potrzebuje maminego cycunia :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego masz nie dać rady - jak pójdziesz na zaoczne to masz zjazdy średnio co 2 tygodnie Dzidzia sobie poradzie a i Tobie na pewno dobrze zrobi taka odskocznia nauka w takiej szkole jest bardzo przyjemna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdeelka31
Ja chce sobie do gabinetu kupić teraz aqua sure nie wiem czy wiecie jest to sprzecik dzieki ktoremu moglabym wykonywac moim klienktom oczyszczanie wodorowe sporo osob sobie chwali jak myslicie przyciagnie to klientki czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×