Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Leszek Ktoś

Oprogramowanie do kompa

Polecane posty

Gość Leszek Ktoś

Czy stawiacie na legala czy jednak,po cichutku i ze wzgledu na koszty jednak legalne softy zostawiacie na boku ? Ale po tym co sie stało tej dziewczynie,ja raczej bym odradzał http://www.youtube.com/watch?v=HyCi03r9Z9w

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cube
ja używam tylko i jedynie legalnego oprogramowania, chociaż muszę się przyznać, że jakiś czas temu piraciłam microsoft office, ale miałam z tym za dużo problemów, także bardziej opłaciło mi się kupno na swiat-laptopow.pl oryginalnego oprogramowania i teraz przynajmniej śpię spokojnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leszek Ktoś
Zgadzam sie z Toba w 100 procentach.Ale co jak ktos kurcze no głupi jest i uderza od samego pocatku w nielegalne ? Jakie jest prawdopodobieństwo ze go nakryja ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem zbytnim laikiem komputerowym, żeby ryzykować używania nielegalnego oprogramowania. Bałabym się, a poza tym, to bez sensu. Mam oryginalne oprogramowanie, objęte gwarancją, nie muszę niczego się obawiać, sprawnie działa. A tak, to nigdy nie wiesz na co tarfisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leszek Ktoś
Ja tam terz tez nie ryzykuje, za duzo sie o tym mówi ze wpadaja do domów jak to teraz czytałem jest w Stalowej Woli i normalnie bez ceregieli zabieraja kompa i juz. Wiec nie ma oc kusic losu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MajkaSuch
JA musze kupowac legalne, bo prowadzę własną firme. Polecam kluczsystem-sklep.pl jakby co ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×