Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość asfukjkahsduiatbgjf

3miesięczny związek a prezent na urodziny

Polecane posty

Gość asfukjkahsduiatbgjf

Za dwa tygodnie (30-go października) mój chłopak ma urodziny. Ja mam 20 lat, on ma 22. Jesteśmy ze sobą dopiero 3 miesiące choć wcześniej znaliśmy się tylko na stopie koleżeńskiej. Co mogłabym mu podarować na urodziny? Niestety mam ograniczone fundusze i do bogatych nie należę, myślę że więcej niż 100zł nie dam rady dać za prezent a chciałabym żeby się ucieszył. Kupiłabym mu coś zabawnego, jakieś śmieszne bokserki w serduszka czy coś i myślałam żeby upiec mu tort i ładnie ozdobić, ale boję się, że to za mało i że powinnam może kupić coś konkretnego? Boję się żeby on nie pomyślał że żal mi na niego pieniędzy ale niestety studiuję i nie mam ich zbyt wiele...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mysle, ze przesadzasz, ze tort i jeszcze prezent za 100 zl, a jestescie razem tylko 3 m-ce - to chyba za duzo mysle, ze tort albo wypad do kina, restauracji lub tp by wystarczylo (oczywiscie T stawiasz)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakastamosoba
prezerwatywy pelny zapas za ta stowke i gitara:P potem nie bedzie durnego topiku o jak sie boje czy jestem w ciazy:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeżeli masz 100zł, to spokojnie możesz kupić mu jakiś fajny gadżet, z którego będzie zadowolony. Myślę, że tort zaimponowałby bardziej kobiecie, zrobiony przez mężczyznę, ale odwrotnie..nie. Myślę, że nie zrobi na nim dużego wrażenia :) Inaczej, jakaś męska zabawka. Chociażby pendrive, ale nie taki 2, 4, ale 8GB, dobrej firmy, chociażby ten http://www.hihawa.pl/produkty/Pendrivy/SanDisk%20Cruzer%20Titanium%208%20GB-21.html Widać, że to nie tylko pendrive, ale też designerski gadżet, z którego powinien być zadowlony, o ile oczywiście lubi takie zabawki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja myślę, że zaplanowanie fajnego wyjścia jest najbardziej na miejscu. Nie jesteście razem długo, więc to też okazja do spotkania się. Możesz zabrać go na kolację lub kina, do tego ewentualnie jakiś mały torcik dla dwojga i będzie ok. Jeśli chcesz natomiast koniecznie coś kupić, a masz małe fundusze to rozejrzyj się w sklepach lub aukcjach internetowych - mają przeważnie duże mniejsze ceny, niż tradycyjne sklepy z prezentami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyno nie dalabym
wiecej jak 50 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktośka4
A moze po prostu tutaj poszukasz jakiegoś fajnego kosmetyku ? http://tanio.pl/cid,3442,cname,zapachy-meskie,katalog.html Moze jakies dobra perfumy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poszukaj czegoś na dobij.to, można ustrzelić coś niedrogiego, a naprawdę fajnego :) to nowy serwis, ale z moich obserwacji wynika, że lepiej zaglądnąć do nich niż na przykład na allegro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie znam Twojego chłopaka, wiec nie wiem co lubi i z czego się ucieszy. Może espresso ma rację i powinnaś mu kupić jakiś gadżet. Elektroniczne zabawki zawsze ich kręcą i wprawiają w dobry nastój - czasem jest to nawet śmieszne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może kubek z Waszym wspólnym zdjęciem? Niby drobiazg, ale jednak bardzo miły. Bardzo ładnie wykonują takie kubki w sklepie Superfoto.pl. Wystarczy przesłać in cyfrowe zdjęcie. I gotowe. Realizują zamówienie błyskawicznie. Pozdrawiam i powodzenia:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może kubek z Waszym wspólnym zdjęciem? Niby drobiazg, ale jednak bardzo miły. Bardzo ładnie wykonują takie kubki w sklepie Superfoto.pl. Wystarczy przesłać in cyfrowe zdjęcie. I gotowe. Realizują zamówienie błyskawicznie. Pozdrawiam i powodzenia:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja powiem tak ...
ja jestem za jakimś kosmetykiem lub np książką lub płytą jesteście ze sobą zbyt krótko żeby się wygłupiać i dawać zbyt osobiste prezenty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na jakiekolwiek prezenty osobiste jest zdecydowanie za wcześnie. Wszyscy mężczyźni są totalnym gadżeciarzami więc prezenty tego typu świetnie się sprawdzają. Ja proponowałaybym kupić odtwarzacz mp3, albo jeśli odtwarzacz ma to słuchawki. Możesz też być bardziej romantyczna i kupić na przykład cyfrową ramkę na zdjęcie i wrzucić tam jakieś wasze zdjęcie. Dużo tego typu gadżetów znajdziesz na przykład w [url=http://www.megamedia.pl?cnv=a71543-434bb3d712 ]megamedia.pl ja tam często prezenty kupuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm...a może kupisz ukochanemu jakiś bajer do telefonu, np. skórzane etui, albo torbę na laptopa. Lubie dawać praktyczne prezenty, stąd moje rady. Ja ostatnio dostałam od narzeczonego pendrive, bo dobrze wie, że nie przywiązuje wagi do takich rzeczy i sama kupiłabym go sobie za pół roku, chociaż jest mi bardzo potrzebny. Może mało romantycznie, ale przynajmniej konkretnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×