Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

słonecznaaa

prezent

Polecane posty

potrzebuje jakiegos pomysłu na prezent urodzinowy dla chłopaka bo wszystkie moje juz sie skonczyły (jesteśmy razem ponad 3 lata).. oczywiscie mowa o czyms w rozsądnej cenie. proszę pomóżcie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cube
3 lata to dość długo, myślałaś może o jakimś bardziej osobistym prezencie? ja dla swojego chłopaka na trzecią rocznicę zamówiłam fotoksiążkę na superfoto.pl, wkleiłam nasze wspólne zdjęcia, dodałam parę linijek tekstów naszych ulubionych piosenek i prezent gotowy..mój luby był zachwycony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zależy czym się interesuje i co by go ucieszyło, i było jednocześnie oryginalne i niedrogie.... klasyka to kosmetyki płyty , książki czy ciuszki, a może jakieś akcesorium do telefonu czy kompa ,,, zależy w jakich granicach cenowych,,, znalazłam coś ciekawego :-)) www.youtube.com/watch?v=3s4w2KFIltM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zarezerwuj wam bilety na wycieczkę weekendową do Pragi albo innego środkowoeuropejskiego miasta. Takie wypady nie są drogie, bo kosztują coś koło150-200zł od osoby. Myślę, że to by go i zaskoczyło i ucieszyło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psikuusss
ja kupilam mojemy facetowi dzis zestaw do fondue (czy jakos tak sie pisze) bedzie sobie maczał owoce w czekoladce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ma porządne słuchawki? Do mp3 albo kompa? Bo jeśli lubi tego typu sprzęt, a np szkoda mu na niego kasy, to spraw mu tego typu prezent. Tutaj są różne, fajne, z mikrofonem, bez, do różnego przeznaczenia http://www.hihawa.pl/produkty/2_S%C5%82uchawki.html W zależności od tego, co robi na kompie, czy skype, muzyka, gry, znajdziesz jakies odpowiednie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagódka_jagódka
Masz racje z ta porównywarka tanio.pl Ja tam ostatnio tez tak na szybcika kupiłam mamie taki krem jaki sobie wymarzyła i to o 15 % taniej niz w sklepie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 lata to już niezły czas. dobrym pomysłem może być zegarek, obczaj ofertę sklepu minuta.pl, mają sporo promocji, także powinnaś coś w rozsądnej cenie ustrzelić :) ja siostrzeńcowi ostatnio u nich fajny czasomierz dorwałam... ale nie linkuję, bo podejrzewam, że Twojemu raczej się nie spodoba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zegarek to świetny pomysł - uważam, że elegancki mężczyzna powinien mieć przynajmniej jeden. Taki uniwersalny, żeby pasował do wszystkiego. Myślę, że powinnaś wejść na stronę zegarki.com.pl i tam poszukać. Mają same najlepsze marki, które często można kupić w bardzo przystępnej cenie. Sama bym Ci czegoś poszukała, ale nie wiem jaki masz budżet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja próbowałam mojego faceta uszczęśliwiać romantycznymi prezentami, ale jakoś na niego nie działają takie gesty :D, natomiast cieszy się jak dziecko jak dostanie jakąś grę albo gadżet ode mnie. Także najpierw może napisz czym się interesuje Twój TŻ? Tutaj masz linka do takich dodatków komputerowych ... tanie a mogą mu sprawić radość ;) http://www.1komp.pl/katalog-8,peryferia_komputerowe,1.htm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, zegarek to bardzo dobry pomysł szczególnie dla mężczyzny. Ja swojemu ostatnio też kupiłam zegarek, mój szef dostał na prezent od załogi zegarek, swoim partnerom handlowym w podziękowaniu za współpracę też szef kazał wybrać jakieś eleganckie zegarki- wybrałam markę Locman bo wydała więc najbardziej odpowiednia w tym celu ale to już faktycznie zegarki z górnej półki. Dla swojego faceta możesz wybrać coś tańszego np. na minuta.pl Zegarek to jest prezent uniwersalny i zawsze przydatny. Mężczyzna bez zegarka wygląda po prostu głupio. Zegarek może też świadczyć o usposobieniu człowieka- można przecież wybrać model sportowy czy elegancki. Także ja bym stawiała właśnie na zegarek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość soniczka79
A ja w nawiazaniu do tego co piszecie o porównywarce tanio.pl czy kupował juz ktoś z Was własnie przez nia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tam - po trzech latach czas najwyższy powtórzyć prezenty od początku;) Wg mnie są rzeczy, których nigdy za wiele mimo, że są oklepane. Może jakiś najnowszy zapach dobrej marki? Ja swojemu na kokai.pl zamawiałam perfum ile razy się tylko skończył i zawsze był z takiego prezentu bardzo zadowolony:) Zerknij np. na Diesla - męski jest przepiekny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może coś na sportowo?! Jeśli jest zagorzałym wielbicielem jakiego sportu, to możesz kupić mu niedrogi gadżet związany z tą dyscypliną. Coś w rozsądnej cenie znajdziesz na pewno na tanisport.pl, ja tam kupiłam facetowi rękawice do jazdy na rowerze w zimie. Mężczyźni z reguły mają bzika na punkcie przynajmniej jednej dyscypliny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Portland Natalia
Hej,ho! jak jesteście 3 lata razem, to może kup mu coś trochę droższego, a za to bardziej luksusowo-emocjonującego :) Np, lekcje snowkite, albo jazdę porsche, albo jazdę samochodem terenowym, albo wręcz przeciwnie- wyjście ze stylistą na zakupy :) czy lekcję masażu dla Dwojga... te i inne pomysły możesz znaleźć na stronie z pomysłami na prezenty: http://www.surpriseme.pl/ nie jest tam jakoś tanio, ale za to można tam znaleźć rzeczy których gdzie indziej nie będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×