Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aseksualna +

Czy WAsz facet też stracił ochotę na seks?

Polecane posty

Gość aseksualna +

Nie wiem co się dzieje... Od pewnego czasu mój facet ewidentnie stracił ochote na seks. Rozmawiałam z nim, choć to bardziej przypominało monolog...ale chyba nic nie dociera.. Zaznacze, ze jest między nami 9 lat różnicy, choc nie wydaje mi się, zeby to miało jakiekolwiek znaczenie..:( o co może chodzić? Ach i zaznaczam również ze o kochance nie mam mowy:):) Wiecie..oprócz porzreby bliskości i tego całego uczucia..to chodzi mi tez o zwyczajne babskie potzreby.. Jestem zdrową 23 latka, która ma potzreby!!! Nie tylko faceci je posiadaja.. czy ktoś mogłby się wypowiedziec? z doświadczenia...? jak z nim o tym rozmawiać. kiedy wytłumaczyłam mu to czarno na białym to jednak chyba nie zrozumiał..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aseksualna +
nog głaszczka- nie jestem taka niedomyślna.. oczywiście, ze sie pytałam..ale on twierdzi, ze wszystko jest ok i nie wie nadal w czym problem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość texas instruments
Ja moge powiedziec z doswiadczenia,bo tez mam partnera ktory jest jeszcze starszy ode mnie niz Twoj,ale zapewniam Cie,ze to nie ma znaczenia;) /poza tematem-wkurza mnie ze wszyscy widza ta jednostronnie - im starszy facet tym wiecej prolemow z seksem...ale to facet w kazdym wieku moze zostac ojcem,natomiast kobieta tylko do menopauzy czyli okolo 50-tki,a facet kolo 50-tki moze byc swietnym kochankiem i ojcem,poza tym kobieta ma od pewnego wieku problemy z nawilzeniem pochwy,jest sucha jak sachara/ ale wracajac do temtu, moj maz tez od pewnego czasu jest bierny w lozku,co mi nie przeszkadza w sumie,bo by bardzo duzo sie tulimy,przytulamy,spedzamy duzo czasu razem,okazujemy sobie milosc pieszczotami i zasypiamy wtuleni w siebie...i mi,jako kobiecie,to pasuje,bo nie musze miec seksu codziennie (te lata juz minely,haha),raz na tydzien,dwa w zupelnosci mi wystarczy moze Twojemu facetowi minela juz ta uforia,moze sie przyzwyczail,moze ma problemy w pracy (faceci bardzo zle reaguja na stres,jesli chodzi o seks),moze wlasnie bardziej oczekuje od Ciebie poczucia bezpieczenstwa,wsparcia,odpoczynku i okazuje to pieszczotami a nie dzikim seksem? porozmawiaj z nim,moze ma problemy w pracy,moze jest przemeczony,moze cos go martwi... to wszystko przy zalozeniu ze sie bardzo mocno kochacie - bo jak nie,to moze po prostu mu sie znudzilas...ale watpie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aseksualna +
texas insryments- dzieki za odzew:) absolutnie nie uwazam, zeby wiek miał coś do tego.. wqspomniałam o tym, bo mogła ta informacj a byc komus przydatna... oj i nie strasz, ze mu się znudziłam!!!! błagam..:( na powaznie, to naprawde nie wiem jak ten problem rozwiazac.. próbuje rozmawiać...i nic.;( sczerze mówiąc to nawet nie chodzi mio dziki seks.. jesli mowa o pieszczotach itd. to takowych tez nie ma:( w pracy nic się nie dzieje... pracujemy razem.. zreszta duzo nas łączy i wiem o wszystkich jego bolaczkach..i w sumie nic powaznego się nie dzieje... czy ja walcze z wiatrakami-czyt. z Jego postawa, ze nic sie nie dzieje i wymyślam...? skoro tak jest, to czemu się ze mna nie kocha?????? rzadko przytula oststnio..tylko buzi jak sie widzimyw domu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość texas instruments
a no to nie wiem,bo moze nie jestem demonem seksu,ale albo seks albo pieszczoty,bo kobieta niedopieszczana to kobieta zwiedla,nieszczesliwa wiec jak nawet tych pieszczot u Was brak,to szczerze wspolczuje,domyslam sie jak sie mozesz czuc trudno cos wymyslec,trudno cos doradzic...a jakbys zarzucila przynete? nie kus go specjalnie,ale ot tak,jakby od niechcenia wyjdz naga po kapieli bo akurat zapodzialas gdzies pizamke,przejdz sie po mieszkaniu tak zeby Cie widzial...albo zaloz seksowne spodenki (faceci najbardziej reaguja na tylek,sprawdzone i potwierdzone przez wielu samcow;) ) i rob cos w mieszkaniu,nie wiem, prasuj albo czytaj ksiazke... (zakladamy ze masz nagrzane w mieszkaniu;) ) nie polecam jakis kuszacych tancow (co czesto tu jest polecane) bo to dosc nienaturalne i nachalne,moze nawet niewygodne dla obojga partnerow...lepiej postawic na naturalne zachowanie ale tak,zeby faceta zachecic,zeby sie obudzil,zeby mu sie zapalila lampka czesto stosuje taki triki,ze nic niespecjalnie,ze niby przypadkiem,kusze,dotykam go,schylam sie po cos...a on patrzy i sie slini;) moze tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aseksualna +
no no no..texas teraz to się z Toba zgodze..:) to bardzo dobry pomysł:) przejde się mokra w reczniku i "przypadkiem" mi się zsunie:P:P słuchaj a masz jeszce jakiś pomysł, w razie jakby ten nie wypalił? śmiechy chichy sobie urżadzamy a ja się naprawde martwie:(. oby cos podziałalo..... trzymaj kciuki i dzięki:) sliczne dzieki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość texas instruments
no,z tym recznikiem to dobry trik...pachnaca,wilgotna,z (niby) seksownie potarganymi wlosami (albo fajnie spietymi w koka),na bosaka i z pomalowanymi na czerwono paznokietkami u stopek i raczek - cud miod faceci czesto zapominaja co maja...przyzwyczajaja sie do kobiety i nie dostrzegaja jej hm,jak to nie pomoze,to wez go zgwalc,haha;) nie wiem,lubicie seks oralny? tzn on na pewno tak,ale Ty? moze popiesc go ustami,jak juz bedziecie w lozku a on zacznie sie odrwacac do Ciebi dupa i zasypiac-zobaczysz jak szybko mu zmeczenie przejdzie jesli akurat mam ochote na seks,wlasnie tak robie,moj wcale nie potrzebuje dlugo,szybko sie podcieca i przejmuje inicjatywe,zawsze potem mamy udany seks ... wiem laleczko,ze kazda z nas pewno marzy o tym,ze wracamy do domu,zrzucamy plaszcz a tu facet sie na nas rzuca i "bierze nas" jeszcze w przedpokoju,na stojaco,przy scianie... kiedys nam sie nawet to udalo:D w seksie trzeba sie ciagle starac,niestety,jak sie dlugo z tym samym partnerem jest...tylko szkoda,ze ci faceci czasami tacy niedomysli sa,durne chlopy trzymam kciuki,take a look on the wild side! a przede wszystkim kus,nec,zachecaj,badz boginia seksu,nie zakladaj bawelnianych skarpet do spania i nie smaruj sie tlustym kremem na noc:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś ma ochotę na wirtualną erotyczną zabawę? Witam Odważana i bezpruderyjna - Joanna 20 latek. Tutaj znajdziesz moje fotki i kontakt:http://sextelefon.co.pl/6.html - Gwarantuje super rozkosz i moc podniecającej zabawy! Zapraszam na sex pokazy skype, sex telefon, cybersex, sex fotki i sex filmiki Zrobimy to wspólnie i niegrzecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×